Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

25 minutes ago, ArleKino said:

Nešto za Sektu™.

 

Vezni red bi trebao biti Fred-Matić-Pogba.

 

No, jesu li se ikad Sektaši™ zapitali

 

tko je Fred Matić?

Da je Lpool u pitanju, poručnik vasić bi znao šta se krije iza svega..

Link to comment

Leno iz Elite™ bi trebao postati naš Karius, možda već danas. I tu smo izgurali Napoli mada nisam siguran da je to transfer koji treba da nas oduševi.

 

Sokratis će iz knjigovodstvenih razloga postati naš igrač 1.7.2018.godine.

 

Leno-Bellerin, Mustafi, Sokratis, Monreal-Torreira, Ramsey-Mkhitaryan, Özil, Aubameyang-Lacazette.

 

Suština bi bila da se popravi domaća forma u velikim utakmicama (prošle sezone smo imali 15-2-2 kod kuće, dva remija Chelsea i Liverpool + dva poraza od mančesterlija(tm)) i generalno gostujuća forma. To bi trebalo biti dosta za povratak u Top 4, možda i nešto više.

Link to comment
2 hours ago, 189- said:

DfkgZowWkAAgWRH.jpg

 

Dakle, Fekir u Chelski, evo i prijateljsku su dogovorili :fantom:

 

 

@Weenie Pooh

 

Pitao sam zato sto se polako provlaci ta neka jeza kroz Enfild kada je transfer politika u pitanju. Mozda je pocela odlaskom Suareza, kulminirala sagom o Koutinju, a ovo sada sa Fekirom je samo recidiv.

Link to comment
14 minutes ago, John Coltrane said:

@Weenie Pooh

 

Pitao sam zato sto se polako provlaci ta neka jeza kroz Enfild kada je transfer politika u pitanju. Mozda je pocela odlaskom Suareza, kulminirala sagom o Koutinju, a ovo sada sa Fekirom je samo recidiv.

Stvarno tiha jeza, ne znam samo kako tu nisi dodao Mane, Salah, VVD, Ox, Keita, i Fabinho transfere :fantom: 

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

Stvarno tiha jeza, ne znam samo kako tu nisi dodao Mane, Salah, VVD, Ox, Keita, i Fabinho transfere :fantom: 

 

Ma sve si u pravu. Zelim vam i da nastavite istim trendom, sto se rezultata tice.

Link to comment

Eh sad, rezultati su druga stvar ali transfer politici poslednjih godina stvarno nije lako naći ozbiljne zamerke.

 

Sad kao treba da čupam kosu zbog Fekira i njegovog fantomskog kolena...

Link to comment
Eh sad, rezultati su druga stvar ali transfer politici poslednjih godina stvarno nije lako naći ozbiljne zamerke.
 
Sad kao treba da čupam kosu zbog Fekira i njegovog fantomskog kolena...
Pa sad, od 2015. pa do danas imaš dva evropska finala i povratak i plasman u LŠ, kao i uspešno igranje na dva fronta - plasman u top 4 u najjačoj ligi na svetu i finale LŠ. Ako su to loši rezultati posle svega čega smo se nagledali, super, neka budu, prihvatam :)

A ovo što je JC pisao o transfer politici, verovatno samo on zna šta je hteo da kaže
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ma znam ja da tebe ništa neće zadovoljiti dok Klopu ne dođu CR7 umesto Milnera i Mourinho umesto Buvača.

 

Vec si zaboravio koliko si kukao... :D

 

Jedan Keita je dovoljan znaci.

Link to comment

Pa nije samo Keita, doveo je na sredini i Keitu i Fabinja i Oksa. Ako pričamo od Gerrardovog odlaska/Grujinog debija, doveo je u međuvremenu i Wijnalduma. A otišli su Lucas, Can, i Joe fucking Allen. Kuknjava je evidentno urodila plodom, dakle ne znam šta hoćeš da kažeš.

 

@Copi O rezultatima se ipak može razgovarati. Ja bih npr. ovom sezonom bio mnogo zadovoljniji da nije Murinjo dva puta uspešno gurnuo klipove u Klopove točkove, tj. da se nije opet sve svelo na grčevitu (i uspešnu) borbu za top 4 što je stagnacija u odnosu na prethodnu. Lepo je bilo u Evropi do pred sam kraj, ali kup takmičenja su kup takmičenja.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
19 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

@Copi O rezultatima se ipak može razgovarati. Ja bih npr. ovom sezonom bio mnogo zadovoljniji da nije Murinjo dva puta uspešno gurnuo klipove u Klopove točkove, tj. da se nije opet sve svelo na grčevitu (i uspešnu) borbu za top 4 što je stagnacija u odnosu na prethodnu. Lepo je bilo u Evropi do pred sam kraj, ali kup takmičenja su kup takmičenja.

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...