Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Kao sto neko ovde vec rece "ekipa sa foruma ce me naterati da navijam za Real u finalu" .


O cemu vi razmisljate nedelju dana pre najbitnije utakmice zadnjih 15 godina :isuse:

Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

Fekir

 

Evo kako ga u jednoj riječi opisao sudija (nepoznati) koji nedavno napisao knjigu: plačipička 😁

 

Prije tri godine, mislio sam da će biti najbolji fr igrača narednih godina ali se onda povrijedio. Previše imitira Suareza (uvjek pada).

 

Ipak ima istu statistiku (golovi i asistencije) kao i Benzema za isto toliko godina u Lyonu.     

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

Kao sto neko ovde vec rece "ekipa sa foruma ce me naterati da navijam za Real u finalu" .


O cemu vi razmisljate nedelju dana pre najbitnije utakmice zadnjih 15 godina :isuse:

 

Kakva sad ekipa sa foruma, zar se niste svi sa indignacijom svrstali među frankiste pošto Romi nije suđeno dovoljno nepostojećih penala da stigne minus šest, odnosno Sitiju nije bilo izmišljeno još pet golova? :cry: 

 

Meni je najiskrenije potpuno svejedno ko će za koga da navija, od mančesterskog taksiste do srpskog furunaša. Stvarno mi nije jasno odakle ideja da bilo koga boli dupe za izbor bilo kog neutralnog gledaoca.

Link to comment
16 minutes ago, Weenie Pooh said:

Meni je najiskrenije potpuno svejedno ko će za koga da navija, od mančesterskog taksiste do srpskog furunaša. Stvarno mi nije jasno odakle ideja da bilo koga boli dupe za izbor bilo kog neutralnog gledaoca.

 

hehe. lepo si ovo srocio :thumbsup:

Link to comment
35 minutes ago, borris_ said:

Fekir

 

Evo kako ga u jednoj riječi opisao sudija (nepoznati) koji nedavno napisao knjigu: plačipička 😁

 

Prije tri godine, mislio sam da će biti najbolji fr igrača narednih godina ali se onda povrijedio. Previše imitira Suareza (uvjek pada).

 

Ipak ima istu statistiku (golovi i asistencije) kao i Benzema za isto toliko godina u Lyonu.     

 

 

 

Колико ја могу га скапирам он игра повученије од Бенземе?

Link to comment
48 minutes ago, porucnik vasic said:

Колико ја могу га скапирам он игра повученије од Бенземе?

 

da, da. trebalo bi da igra neku #10. da spaja pozadinu s navalom. s tim sto kontam da mu nije strano i da se izvlaci po bokovima i cesto sam ulazi u zavrsnice. otuda i toliki broj golova. mada je moje misljenje formirano iskljucivo iz yt klipova. gledao sam ga samo par puta u ligi evrope ove sezone.  

on bi trebalo da bude zamena za ono kreativno sto nam fali odlaskom cou-a. ono cega nema u nogama henda, ginija, cana, ox-a i ostalih bezglavih muva koje vec godinama gomilamo na sredini. 

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Kao sto neko ovde vec rece "ekipa sa foruma ce me naterati da navijam za Real u finalu" .


O cemu vi razmisljate nedelju dana pre najbitnije utakmice zadnjih 15 godina :isuse:

 

3 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Kakva sad ekipa sa foruma, zar se niste svi sa indignacijom svrstali među frankiste pošto Romi nije suđeno dovoljno nepostojećih penala da stigne minus šest, odnosno Sitiju nije bilo izmišljeno još pet golova? :cry: 

 

50745621293eb61b.jpg

Link to comment
4 hours ago, copkillah said:

6agrPN0.jpg

 

lepo prizivaju sebi nesreću.. karma retko kada ostaje dužna :lol:

 

 

Kakve ovo ima veze sa karmom? Neki random navijac Junajteda....

Link to comment
Ako je do karme, pa zbog tebe nikada ništa do kraja univerzuma nećete osvojiti
Drago mi je da se oslobađaš polako, mislio sam da ćeš potpuno da implodiraš od pasivne agresije. Izbaci sve iz sebe, imaš moju iskrenu podršku!
Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...