Jump to content
IGNORED

Premier League 2017-18


ArleKino

Recommended Posts

Nisi ti pomenuo ali pričaš o Čelsiju pa zato nagađam. Wikipedia kaže da vam je pod ugovorom trenutno ni manje ni više nego 60 (šezdeset) igrača.

 

Računam da sletite helikopterom na neku portugalsku plažu, utovarite gomilu adolescenata u metalne kontejnere, pa ih posle u Londonu prosejavate - ko će u prvu rusku, ko u drugu holandsku, a ko u treću francusku ligu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 15.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    1570

  • Weenie Pooh

    1317

  • copkillah

    874

  • Прслин

    827

8 hours ago, 189- said:

gde ce ovi silni portugalci iz sportinga?

 

moglo bi se upacati nekoliko dobrih igraca.

Pročitah negdje, oko 120M njih par vrijede, Sporting nemoćan

Link to comment

Otpalo je skroz, dogovoili se OL i LFC oko cene ali posle medicinskog pregleda kupci hteli još nešto da ispregovaraju, pretpostavlja se da obore cenu zbog rizika koji ovaj vuče sa kolenom. Lyon ih s pravom odjebao i rekao "nećete - ne morate".

Link to comment
9 minutes ago, copkillah said:

Ne znam što si toliko siguran u tu verziju, ima i ona verzija gde smo se samo povukli bez dalje namere za pregovore.

 

Toj našoj kontrira činjnica da je OL prvi objavio da od transfera nema ništa.

 

Da smo se mi povukli, oni bi za to čuli možda pet minuta pre našeg javnog press junket abortusa.

Link to comment
Dobar je Fekir, ali moguce da je dobro ispalo po Lpool zbog gomilanja igraca. [emoji4]
Jedino će "dobro" ispasti ako su bili u pravu što se tiče njegovog kolena, ali to će biti situacija u kojoj su svi izgubili. Jbg nisu hteli da rizikuju i to je to, ipak je trebalo da ima jako bitnu ulogu
Link to comment

meni je skroz neprofesionalno i neodgovorno da radis intervju s igracem koji jos nije prosao medical. tako da me i ta cinjenica odvraca od toga da je samo fekirovo koleno u pitanju. mislim da ima tu jos nesto. 

nekako verujem da ta prica nije jos uvek gotova i da ce se nastaviti posle wc-a.  

Link to comment
14 minutes ago, cvrlle said:

nekako verujem da ta prica nije jos uvek gotova i da ce se nastaviti posle wc-a.  

 

Ostaće zdrav i kupiće ga neko? :lol:

 

Link to comment
  • radisa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...