Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

jedan moj profesor je govorio da su vrata najvažniji deo na automobilu, ako ne valjaju vrata ne možeš da uđeš u auto a samim tim i da zadovoljavaš potrebe za prevozom

:nobles:

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

napisao bih sve ovo na ruskom, al numem

 

ты наивная ебать

это намеренно сделано, одноразовая ручка

что не видно, что на записи ясно, что дверь успешно открыта

таким образом, удача служила цели, затем отделена отдельным способом от остальной части автомобиля (видно в автомобиле, закрывая дверь изнутри, и противник был предотвращен из экстерьера и арестованного генерала живой :fantom:

конечно, каждый российский генерал с ним имеет целый набор этих одноразовых из этих одноразовых, которые одинаково легко размещаются как разобраны :sleep:

 

:D

  • Hvala 1
Link to comment

Novi fau-ve modeli, nova razočarenja. Golf i Oktavija sa osetno grđim sedištima i škrtarenjem na dugmadima. Da bi podesio klimu, mora da se pritisne dugme, a onda da se drlja po ekranu. Nevezano za ovo, majstor mi je govorio nedugo po izlasku sada prethodnog modela da A5 ima daleko bolja mehanička rešenja.

Link to comment
1 hour ago, lord_s said:

- Ceka se 4 meseca, e sada, ima ta situacija da je u auto-industriji nestasica svakojakih elektro-delova, i naravno nase trziste nije high-priority kada je rec o isporuci sa proizvodne trake, tako da se vec spremam na poziv prodavca "Znas, vidi, nije do nas..." - poznanik je narucio Skodu Kamiq-a gde mu je receno max 90 dana do isporucivanja da bi bas nekako bio obavesten da je isporuka prolongirana za jos dodatnih minimum 2 meseca.

 

Ne znam da li moze u Srbiji, ali ako dodje do toga, probaj da izvuces neki dodatni popust ili opremu na konto kasnjenja.

Link to comment
30 minutes ago, jms_uk said:

 

Ne znam da li moze u Srbiji, ali ako dodje do toga, probaj da izvuces neki dodatni popust ili opremu na konto kasnjenja.


Tako sam nesto i nagovestio prodavcu, ukoliko se dogodi odgadjanje isporuke. Imam utisak da on, isto koliko i ja ne zeli da se tako nesto dogodi da ne bi prolazili kroz taj razgovor :D

  • +1 1
Link to comment

Ja cekam Toyotu Camry, ali generalno timeline je onako kako su rekli, stize sad 22.6. na Kopar, pa onda ga dopremaju u Beograd. Kasnjenje je mozda nedelju dana od onog sto su rekli jos u februaru kad sam platio avans.

Link to comment
12 hours ago, borris_ said:

Je brod prosao Suecki kanal? Ako nije, onda pocni grist nokte 😁

Sad sam zvao ovog iz Toyote, stoji im i dalje 22.6. i pise 'in arrival' 

Valjda bi to trebalo da je to :)

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Za nekih 10 dana mi istice registracija, imam papir da sam "oslobodjen" tehnickog pregleda, kakva je sad procedura? Odem u agenciju i tamo zavrsim papirologiju, platim i uzmem nalepnicu ili moram licno u MUP zbog tog papira?

Prva registracija je bila u julu 2020 godine, ovo je druga registracija, da li ta potvrda vazi i za 2022 ili samo za ovu registraciju?

Link to comment

Zato sto je nov auto, tako su mi rekli, ali mi nisu objasnili proceduru. Zvacu sutra neku agenciju, nego cisto da pitam i ovde za iskustva, posto ima par ljudi koji su kupovali nova vozila.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...