Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

teo da uzmem novu Fiestu da se počastim, odabrao i paket i lizing i sve, i na kraju me ubediili da uzmem Pola što je sigurno sigurno je, kao pravi balkanac. jeste Polo ozbiljniji auto, ali nova Fiesta je prelepa :blush: i napunjena opremom, a kod Pola od opreme mogu da priuštim rezervni točak. parking senzore mogu da sanjam. a i šta će mi senzori kad znam da parkiram i bez njih. tako da ću da uzmem Pola da zadovoljim okolinu, umesto Fiestu da zadovoljim sebe, kad sam proklet
 
92244381-107283584266831-3329591736010801152-n.jpg

Link to comment

a, pa ne znam. odličan je Polo, nemam ništa protiv njega, imam odavno na spisku želja neki noviji VW, mada sam pre mislio Golfa, ali treba biti realan jbg, ovo je second best,  nije problem. ali kad sam uzeo da gledam šta sve ima i kad sam video novu Fiestu, ne mogu da se odvojim, kakav autić :blush: ima vremena do ponedeljka, još triput da se predomislim

Link to comment

nemojte me jebati sad. odlučio sam, Fiesta ili Polo :dry:

 

a Polo će da bude jer je veći jbg,  Fiesta je super napred, ali pozadi je ipak malo kalustrofobično, ne mogu da mislim samo na sebe

 

 

Edited by levi
Link to comment
2 minutes ago, levi said:

nemojte me jebati sad. odlučio sam, Fiesta ili Polo :dry:

 

a Polo će da bude jer je veći jbg,  Fiesta je super napred, ali pozadi je ipak malo kalustrofobično, ne mogu da mislim samo na sebe

 

 

Suzuki Swifta, nazad nek se stisnu.

Mada ne znam kakva mu je zadnja klupa, mozda je i ok.

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Suzuki Swifta, nazad nek se stisnu.

Mada ne znam kakva mu je zadnja klupa, mozda je i ok.

 

na Suzuku nisam obraćao pažnju, mislio sam da je skuplji

 

sad gledam ima hybrid za 12k, jel to najjeftiniji hybrid?

Link to comment
3 hours ago, levi said:

teo da uzmem novu Fiestu da se počastim, odabrao i paket i lizing i sve, i na kraju me ubediili da uzmem Pola što je sigurno sigurno je, kao pravi balkanac. jeste Polo ozbiljniji auto, ali nova Fiesta je prelepa :blush: i napunjena opremom, a kod Pola od opreme mogu da priuštim rezervni točak. parking senzore mogu da sanjam. a i šta će mi senzori kad znam da parkiram i bez njih. tako da ću da uzmem Pola da zadovoljim okolinu, umesto Fiestu da zadovoljim sebe, kad sam proklet
 
92244381-107283584266831-3329591736010801152-n.jpg
 

 

Vozio sam novu fiestu 2000 km po Norveškoj, mnogo lep i dobar auto, i spolja i iznutra. 

Kada sam došao kući i video da košta u full opremi 17k rekao sam... Duvajte ga, Ford. 

Link to comment
Kolega dobio na mail Fiat Tipo sajamsku ponudu
 
U nastavku možete preuzeti cenovnike sa kompletnom TIPO FORTE ponudom za sledeće modele:

- Tipo Sedan: https://www.fiatakcija.com/tipo-forte/tipo-sedan.pdf
- Tipo HB: https://www.fiatakcija.com/tipo-forte/tipo-hb.pdf
- Tipo SW: https://www.fiatakcija.com/tipo-forte/tipo-sw.pdf
 
Solidna ponuda, za auto skoro idealan za srpske plate i puteve, a da nije Dacia [emoji3] 
Slabi motori, najjači 1.6 120 konja. Na stranu što ne volim Fiat.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...