Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

Ozbiljno sam počeo da razmišljam o lizingu, jer se posedovanje auta ovde ponekad blaaago ne isplati, budući da su majstori sve sam povoljni.

U tom smislu i fijat kapiram da bi bio ok, voziti par god pa liferovati.

Link to comment

Ako je stvarno oko 10k€ onda je ok, mada mi je Focus 1.0EcoBoost za njega auto.

 

Išao sam do Beča njime (Tipo 1.4). Stvarno ne bih da zvučim kao prepotentni skorojević (rođen i odrastao u Stojadinu, vozio svakakve krševe), ali za autoput, naspram odgovarajućih dizela i t-benzinaca - nije. Onako, suvi prosek auto, ali ako je tolika razlika u odnosu na ostale kompakte (Golf klasa), onda što da ne? Sa 1.6 zeldijem je potpuno druga ličnost, to da.

 

Potpuno van teme, novi Duster (1.5dci) je skroooz simpa.

 

Edit: @ToniAdams Što ne sačekaš Skalu? 😁

Edited by zorglub
Link to comment
5 hours ago, zorglub said:

Išao sam do Beča njime (Tipo 1.4). Stvarno ne bih da zvučim kao prepotentni skorojević (rođen i odrastao u Stojadinu, vozio svakakve krševe), ali za autoput, naspram odgovarajućih dizela i t-benzinaca - nije. Onako, suvi prosek auto, ali ako je tolika razlika u odnosu na ostale kompakte (Golf klasa), onda što da ne? Sa 1.6 zeldijem je potpuno druga ličnost, to da.

Ovo je potpuno tačno. Ja sam ga kupio ženi za grad. 

 

Ili još preciznije, nije za Ibarsku i vožnju do Zlatibora, na autoputu ima prostora da se savlada njegova lenjost.

 

Sipa, vozi. ne razmišlj o servisima i za 5-6 godina zameni za sledeći, to je bila ideja. U tih 5-6 godina nema vremena ni kilometraže da se nadoknadi velika razlika u ceni u odnosu na vozila iz segmenta.

Link to comment
  • 4 months later...

Meni na navigaciji stavljenoj prosle godine ucrtan autoput Beograd Uzice, celom duzinom...

 

Ladno krenuo da me vodi na njega prosle nedelje... Dobro sam skontao da navigacija umišlja... Jebeni Japanci, ne mogu da sacekaju nego ucrtavaju puteve pre roka...

Link to comment
39 minutes ago, radisa said:

Meni na navigaciji stavljenoj prosle godine ucrtan autoput Beograd Uzice, celom duzinom...

 

Ladno krenuo da me vodi na njega prosle nedelje... Dobro sam skontao da navigacija umišlja... Jebeni Japanci, ne mogu da sacekaju nego ucrtavaju puteve pre roka...

Jbg kad i Japanci veruju Vucicu i rokovima, onda smo prsli samo tako, nema nam spasa.  

37 minutes ago, renne said:
53 minutes ago, Majo said:
tajkunska posla :fantom:

Ljubomoran si

Malo, ali ne bih ti to priznao nikad:)

Link to comment
19 hours ago, renne said:

Zapao mi za oko Jeep Compass, sad da li Longitude ili Limited, nije odlučeno
Ima li ko kakva iskustva

Lepo izgleda, komforno se sedi, izbegavaj ako mozes 1.4 benzinca - u principu je isti ko Seat Ateca, jedino sto je visi od puta i stoga se bolje vozi po gudurama - ako hoces drumsku voznju, Seat ga tu sije hiljadu puta, vozi se ko Leon ili Golfi jeftiniji je dosta, bar ovde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...