Jump to content
IGNORED

Kupovina novog automobila u Srbiji


BarryWhite

Recommended Posts

35 minutes ago, Sammael said:

Jako interesantan dizajn, to je ono što mi se najviše dopada kod Francuza poslednjih godina.

 

Jeste, auto koji najmanje volim, Reno, ubija sa dizajnom, npr, novi megan mi izgleda preterano dobro, clio takođe, Kadjar možda i više od svih. ALi onda sam pogledao unutra... Megan je blago rečeno užasan.

Što se tiče citroena, napržim se na DS4, od DS5 da ne govorim, i par meseci kasnije vidim podatak da su oba povučena iz proizvodnje, i da su DS4 tipa prodali 10k a DS5 oko 5k. A auto izgleda, ne zna se ali izgleda da nešto ne štima. 

 

maxresdefault.jpg

 

Unutra takođe ubija, barem ko voli moderan, futuristički design. 

 

 

 

 

Link to comment

Jeste neobičan dizajn, vrlo upečatljiv

da dodam na onaj pregled i to da ja, na zadnjoj klupi, sa svojih 194cm, lagano sedim, i da ima još jedno pet centimetara lufta do neba. I postoje svetla na zadnjoj klupi za čitanje

Inače, svetla su naravno automatska, sa automatskim uključivanjem srednjih i dugih svetala, kao i automatsko pomeranje ugla svetla za optimalnu vožnju u krivini

Link to comment
59 minutes ago, Mil@n said:

 

Jeste, auto koji najmanje volim, Reno, ubija sa dizajnom, npr, novi megan mi izgleda preterano dobro, clio takođe, Kadjar možda i više od svih. ALi onda sam pogledao unutra... Megan je blago rečeno užasan.

Što se tiče citroena, napržim se na DS4, od DS5 da ne govorim, i par meseci kasnije vidim podatak da su oba povučena iz proizvodnje, i da su DS4 tipa prodali 10k a DS5 oko 5k. A auto izgleda, ne zna se ali izgleda da nešto ne štima. 

 

maxresdefault.jpg

 

Unutra takođe ubija, barem ko voli moderan, futuristički design. 

 

 

 

 

 

DS su cenom pozicionirali kao premijum marku što nije prošlo kod kupaca, iako se slažem da najveći impresivno izgleda. Dopada mi se i DS3, a ponajmanje DS4 (najmanji odmak, bar od spolja od standardnog C).

Pre neki dan sam na ulici video SUV koji po oznakama nisam odmah mogao da prepoznam, a ispostavilo se da se radi o DS parnjaku P5008.

Link to comment

Može i skuplji, ako se nešto izjebe, a nemaš garanciju.

I svakako ga posle tapneš za manje pare.

Kod novog auta mi je zapravo najbitnije što je faktor sreće sveden na minimum.

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

Kod novog auta mi je zapravo najbitnije što je faktor sreće sveden na minimum.

 

Pazi, kada uzmeš nov auto, očekuješ da si barem sa te strane miran, ali mogao bi da napišem barem pet slučajeva neviđenih sranja koje su ljudi imali sa novim kolima i koji i dalje traju, a koje sam pročitao na nekim auto forumima i to poslednjih par meseci.

A evo baš danas naleteo na twitteru, pa slao ortacima u grupu, stoji mi na desktopu:

 

 

 

 

abf704ea-fd84-4e2f-b625-43123cc40973.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...