Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

176 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      97
    • gubi izbore (šifra BT)
      27
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      22
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      16
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      9
    • 100%
      8
    • u potpunosti
      6
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      153

Recommended Posts

photoshop

Исте овакве папириће штампао је и ДС.

Tutankamon

Ako je to radio i DS onda ništa

Caligula

Исте овакве папириће штампао је и ДС.

???

... daj skrinshot, fotografiju, poust, link na vest, viral, bilo sta. Jeste DS bio retardiran ali to nikada nije bio ovaj level.

btw. ovo ti je dvadeset i peti post, pojavio se i onaj gosa sa celih 6 postova, dakle plasim se da krece botovanje, druga tura.

aram

Jel bio prelet ovih novih MiG-ova što su stigli iz Rusije u čast zakletve?

naravno, samo smo mi u njih ugradili tehnologiju s onog nevidljivog americkog sto smo ga srusili, zato ih niko ne vidi :lolol:

San Epifanio

Ovakve puskice sam vidjao na stadionu 2-3 puta kad su neke znacajnije utakmice, pa treba da se napravi koreografija. Na DS-ovim i drugim opozicionim hepeninzima sam bio prisutan barem stotinak puta i nije bilo nikakvih podsetnika sta muceni ucesnici treba da rade. Malo mi je muka od ovih pokusaja relativizacije ovoga, u mnogo cemu najcrnjeg rezima ikada na ovim prostorima.

Filozof manijak

Ovakve puskice sam vidjao na stadionu 2-3 puta kad su neke znacajnije utakmice, pa treba da se napravi koreografija. Na DS-ovim i drugim opozicionim hepeninzima sam bio prisutan barem stotinak puta i nije bilo nikakvih podsetnika sta muceni ucesnici treba da rade. Malo mi je muka od ovih pokusaja relativizacije ovoga, u mnogo cemu najcrnjeg rezima ikada na ovim prostorima.

+ 1

Ovaj režim se ni po čemu ne može uporediti sa žutim režimom.

Svaka časttm onima koji to izjednačavaju...

levi

18765822_10209763077218995_6896319259794

Ovo je sa završnog mitinga pred neke od mnogobrojnih izbora u posledniih 5 god

Tresko
nakon svečane primopredaje 19 vozila "hamer" koji su SAD donirale Vojsci Srbije.

Koja je ovo svečana primopredaja tih 19 hamvija? Peta? Šesta?

Pontijak

da nije vojvodin nos prelazan, kao nezavisni entitet koji vodi svoj zivot i naseljava tela po zelji? :o

B12rufMCcAAulL5.jpg

James Marshall

Prvi dan na radnom mjestu pa u posjetu kasarni sa Skotom zvanim ološ. Koji je donirao neke hamvije. Jebo lud zbunjenog. 

kurjak92

Vodi se starom narodnom bolje hamer u ruci nego mig na grani

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Locust

Navodno je isprobao vozilo. Da su mu uvalili robu s greškom, svašta bi bilo. :fantom:

radisa

Prvi dan na radnom mjestu pa u posjetu kasarni sa Skotom zvanim ološ. Koji je donirao neke hamvije. Jebo lud zbunjenog. 

Donirao hamere... P anaravno kad ih niko u USA neće... :(

B1KI7rpIUAAUwg3.jpg

Notorious

Na osnovu komentara da je i DS koristio puškice ti zaključuješ da drugi forumaš pokušava da relativizuje Vučićev režim? Zašto, pobogu?  

Ta vrsta podsetnika se koristi za masovne skupove raznih vrsta, kad je potrebno sinhronizovati veliki broj ljudi i aktivnosti. Za DS stvarno ne znam, niti je to bitno, ponajmanje kao kriterijum pema kome bi neko pokušao da relativizuje ovaj režim. 

edit: zamenila reč nastup rečju skup

Edited by Notorious