Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

146 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      79
    • gubi izbore (šifra BT)
      24
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      11
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      18
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      14
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      7
    • 100%
      7
    • u potpunosti
      4
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      128

Recommended Posts

vememah

Porodična kuća predsednika Srbije Aleksandra Vučića sagrađena bez dozvole u beogradskom prigradskom naselju Jajinci, nedavno je legalizovana. Prema podacima katastra površina kuće povećala se u međuvremenu sa 174 na 236 kvadratnih metara.

https://www.krik.rs/vucic-legalizovao-kucu-u-jajincima/

slepa živana

:lol:

istina odgovornost proširenje stana

Tutankamon

Skroman kao i uvek

Redoran

Još da se pojavi snimak Nusreta kako mu lično izvodi ono ritualno seckanje stejka i biće kompletan šou.

Nusret je i bez vina kompletno izvan platežne moći bilo koga umerenog. Ja se jednom nešto ložio da odem na najobičniji mega stejk, čisto da vidim kako ga to peku i bez bilo kakve cirke, zvao par drugara koji su bili a oni kažu batice prvo se oprosti od jedno 300-400 dolara pa onda idi. Treba biti baš onako vrhunsko đubre pa se tamo ožderati i oblokati na račun državnog budžeta.

ToniAdams

pa dobro, ti nisi ON :fantom:

InvisibleLight

jos kaze negde obradovic - 'sto bi dzordz vasington rekao.'..majko rodjena! on pominje dzordza vasingtona, on cuo samo za ljotica i ni za kog drugog

vuvic upravo, na pitanje oko zahteva opozicije oko kosova

povod ove presice je valjda mega sega hapsenje dilera i uvodjenje ostrije kaznene politike. pri tom on prosipa kazne, ko da ih je licno smisljao i to recnikom 'obicnog coveka kome je dosta kriminala', npr 'e neces ga dobiti x godina ako si ponovio prestup, e nema toga vise ne,ne.. nek se bune sad borci za ljudska prava bas me briga, ubise nam ljudska prava dileri i ubice'

Edited by InvisibleLight

sekretar
jos kaze negde obradovic - 'sto bi dzordz vasington rekao.'..majko rodjena! on pominje dzordza vasingtona, on cuo samo za ljotica i ni za kog drugog
vuvic upravo, na pitanje oko zahteva opozicije oko kosova

povod ove presice je valjda mega sega hapsenje dilera i uvodjenje ostrije kaznene politike. pri tom on prosipa kazne, ko da ih je licno smisljao i to recnikom 'obicnog coveka kome je dosta kriminala', npr 'e neces ga dobiti x godina ako si ponovio prestup, e nema toga vise ne,ne.. nek se bune sad borci za ljudska prava bas me briga, ubise nam ljudska prava dileri i ubice'

Upravo tako, i na pitanje o njegovom Kosovskom planu, ne rece nista iskusno preskoci i zavrti pricu o BO i GW

Sent from my iPhone using Tapatalk

James Marshall

Ova njegova podvala "valjda ja kao obični građanin imam pravo na mišljenje" je jedna od većih gadarija koje prodaje, zašto onda svako od nas nema par sati dnevno na televizijama da kaže šta mu se ne sviđa ili sviđa. Na stranu pva njegova petljanja u sve što izlazi iz okvira nadležnosti predsjednika. Kakve veze ima on sa kaznenom politikom, sem eventualnih pomilovanja? Propada i uništava se Srbija dok Srbi žvaću sendviče i motaju kablove i jedva čekaju Putina koji će nam opet donijeti kurac koji će nam naplatiti (čitaj neku vojnu opremu koju im je mrsko rashodovati). 

InvisibleLight

mislim da to njegovo 'da vam ja kazem pa se pushite' na teme svakodnevnih komshijskih/pijachnih/kafanskih razgovora bas prolazi kod dosta ljudi, to su oni sto ga glasaju i kad nisu ucenjeni, brdo penzionera

James Marshall

Ali ipak, na kraju, kad se bude podvlačila crta, on će ostati uz Slobu lik koji je Srbiju unazadio najviše na najbitnijem planu, demografskom. Sloba je to radio ratovima, ovaj će zapečatiti sudbinu Srbije u miru. Nije naravno njegova krivica ekskluzivna, ali za njegovog vakta će Srbija krenuti na put bez povratka, u budućnost gdje će u Srbiji živjeti samo stari, nemoćni koji se izdržavaju od doznaka i nesposobni uhljebi koji će sve da pokvare i kojima će maksimalni domet biti podizanje nekog jarbola ili prekvalifikacija tekstilnih tehničara u kvaziprogramere. Nema ovaj narod beskonačan pool kvalitetnih naučnika, radnika, zanatlija, preduzetnika, a ova vlast kao nijedna druga do sad je na putu da ih sve protjera u neke Austrije koje sa svoje strane to samo podstiču. Crno nam se piše kao društvu, no jbg. Nije to samo kod Srba. 

Filozof manijak

Slažem se, to je standardna priča za njegove iskrene pristalice. Ono, u fazonu, jeste videli kako im je odbrusio, al je moćan, al je divan....

@InvisibleLight

Edited by Filozof manijak

namenski
6 minutes ago, InvisibleLight said:

mislim da to njegovo 'da vam ja kazem pa se pushite' na teme svakodnevnih komshijskih/pijachnih/kafanskih razgovora bas prolazi kod dosta ljudi, to su oni sto ga glasaju i kad nisu ucenjeni, brdo penzionera

+1

I penzionere si mogao da preskocis, vucic ih je davno prebrinuo kao segment takozvanog glasackog tela i prosirio ga poprilicno...

James Marshall
1 minute ago, Filozof manijak said:

Slažem se, to je standardna priča za njegove iskrene pristalice. Ono, u fazonu, jeste videli kako im je odbrusio, al je moćan, al je divan....

Koji lom u mozgu treba da imaš da bi se divio onom zbog kog plačeš jer unuke gledaš preko Skajpa, koliko ograničen moraš biti pa ne vidjeti tu korelaciju

Mislim, sere mi se od tog licemjerstva, svi kukaju, ali eto Vučić je najbolji. Pa jebote. Boljeg nemamo,  goreg nećemo naći. 

Edited by James Marshall

Filozof manijak

Ne znam, to se i ja pitam.... pa onda pljujem Miletatm kako može imati takav lom mozga, kako ne može da vidi dalje od ekrana...? 

Ali, činjenica je da takvih ima u velikom broju...

ToniAdams

cekajte, partija ima 700k clanova, od kojih je 699k prislo da bi dobilo neki govnavi posao, a i dalje se penzosi targetiraju kao glavni glasaci?