Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

234 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      138
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      200

Recommended Posts

dacic se zajebao jednom (i to solidno). moja procena je da gljivicu nema sansi da natera ponovo na nesto slicno. i on to zna.

Da ovu smejuriju sa navodnim povlačenjem i molbama podanika da ostane nismo gledali koliko prošle godine, pa ajde nekako. I koliko ih je puta trenirao sa iznošenjem predloga koji oni kao treba da prihvate, svi se slože, a onda on kaže da je jedini protiv :laugh: To je sve uobičajena predstava da se pokaže kako je predsedniku teško. Mrš. Sve ove godine je utucavao opoziciju, slobodnu reč, uvodio teror na severu Kosova, baš da bi mogli da u ovakvim situacijama rade šta im zatreba.

• +1 5

Ali super mi je i ovo "ako ideš ti idemo i mi, nema ovo više smisla", isto kao da je u pitanju onlajn partija šaha ili onog pokera ali bez para, idemo dalje, nikom ništa. Pravo državničko ponašanje, nema šta.

Mada stvarno više sa ponavljanjem ovih jeftinih štosova, dokle više, povraća mi se. 

• +1 3
16 minutes ago, James Marshall said:

c) da je 700 hiljada ljudi poludebilno ali nedovoljno debilno da ih ne bi primili za članove

Ovaj uslov ne postoji, očigledno.

Ali super mi je i ovo "ako ideš ti idemo i mi, nema ovo više smisla", isto kao da je u pitanju onlajn partija šaha ili onog pokera ali bez para, idemo dalje, nikom ništa. Pravo državničko ponašanje, nema šta.

Mada stvarno više sa ponavljanjem ovih jeftinih štosova, dokle više, povraća mi se. 
hajde da razradjujemo ovaj scenario sporta radi, i dosade.

ode on i oni shta? napushtaju radna mesta, daju ostavke i otkaze? odlaze gde? :blink: ol:

drzavu preuzimaju tetke sa ladnim trajnama :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

• +1 1
39 minutes ago, gospa buba said:

hajde da razradjujemo ovaj scenario sporta radi, i dosade.

ode on i oni shta? napushtaju radna mesta, daju ostavke i otkaze? odlaze gde? :blink: emoji38.pngol:

drzavu preuzimaju tetke sa ladnim trajnama :D

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Državu preuzimaju Đilas i Marinika... :fantom:

Ovo ima sve odlike sekte.... Gledam ovih dana The Vow na HBO, koja opisuje do tančina rad NXIVM kulta (Ima i drugi dokumentarac, koji je kraći, koji je snimlia India Oxemberg,koja je bila unutra, ako nekog zanima, Seduced: Inside the NXIVM Cult, ali ovaj je opsežniji, sa više detelja), i ponašanje ljudi u SNS-u, u potpunosti odgovara ponašanju ljudi u ovom kultu, bezpogovorno podržavanje vođe, verovanje da su svi protiv njih, ko ih napusti maltertiranje, tužbe... A glavni lik, je imao iste manije kao naš predsednik (Najbolji student fakulteta->najvaći IQ na svetu, na primer)...

Oni nisu stranka, oni su sekta...

• +1 7

Predsednik Skupštine Srbije i potpredsednik Srpske napredne stranke Vladimir Orlić optužio je danas na Pinku opoziciju da joj je samo stalo do toga da napada predsednika SNS-a i Srbije Aleksandra Vučića, da "ospe baražnu paljbu po njemu" šta god da radio, pa tako i sada zbog dokumenta o Kosovu koji su na pregovarački sto Beograda i Prištine združeno tresnuli Evropska unija i Sjedinjene Američke Džave.

Orlić je ocenio da je Vučiću svakako najteže, jer su svi jedva dočekali da "stanu u streljački vod", i levica i desnica – Vuk Jeremić, Zdravko Ponoš, "ostaci ostataka Demokratske stranke, Boris Tadić, Boško Obradović i "onaj (Mlađan) Đorđević što nosi značku KGB". Svi su oni “kompletno isti”, i leva i desna strana,  sve je to “ista gomila štetočina”.

“Baš ih briga i za Srbiju i za Kosovo i za srpski narod gde god živi. Jeste li videli ikoga da se nije zaleteo i da ne viče ‘izdajnik je Vučić’”, upitao je Orlić i optužio opoziciju da se bori za jeftine političke poene, pa bi “bili i za propast zemlje, ako će im to doneti političku korist”.

Ocenio je Orlić da bi, ako bi Vučić otišao sa čela države i SNS-a, (mogućnost koja se svako malo već godinama iz naprednjačkih krugova baca u etar) to bila potpuna katastrofa za državu i preneraženo dodao: “Možete li zamisliti da Srbiju vodi neko drugi osim Vučića?”

Nijedan član SNS-a to ne može i neće se naći niko, kaže Orlić, ko će reći bilo šta drugo osim da Vučić vodi i stranku i Srbiju.

https://www.vreme.com/vreme/predsednik-skupstine-srbije-opozicija-je-gomila-stetocina/

• Wub 1
42 minutes ago, radisa said:

Državu preuzimaju Đilas i Marinika... :fantom:

Ovo ima sve odlike sekte.... Gledam ovih dana The Vow na HBO, koja opisuje do tančina rad NXIVM kulta (Ima i drugi dokumentarac, koji je kraći, koji je snimlia India Oxemberg,koja je bila unutra, ako nekog zanima, Seduced: Inside the NXIVM Cult, ali ovaj je opsežniji, sa više detelja), i ponašanje ljudi u SNS-u, u potpunosti odgovara ponašanju ljudi u ovom kultu, bezpogovorno podržavanje vođe, verovanje da su svi protiv njih, ko ih napusti maltertiranje, tužbe... A glavni lik, je imao iste manije kao naš predsednik (Najbolji student fakulteta->najvaći IQ na svetu, na primer)...

Oni nisu stranka, oni su sekta...

najbolji studenti fakulteta ne zavrsavaju faks od 4 godine za 6 godina.

image.png.0e3c37b5eefa36bd722553f5de5049dd.png

http://info.ius.bg.ac.rs/diplomirani.aspx

Edited by Djuro
  • Haha 2
  • Hvala 1
Just now, Djuro said:

najbolji studenti fakulteta ne zavrsavaju faks od 4 godine za 6 godina.

image.png.0e3c37b5eefa36bd722553f5de5049dd.png

Pa to i kažem, kako je Ketih Ranieri imao najveći IQ na svetu i bio džudo šampion u 11. godini, tako je i AV bio huligan i najbolji student pravnog fakulteta... :)

Kult ličnosti 1/1....

• +1 3
2 hours ago, James Marshall said:

Stvarno jebote. Hocemo li za promenu vise videti jednom da se ponasa odgovorno i drzavnicki i zasto necemo?

• +1 1
3 hours ago, James Marshall said:

Ajde da se igramo i zamislimo da je ovo što je Darko Glišić rekao njegova neka iskrena misao a ne nešto što mu je Vučić naredio da kaže.

Dakle šta je Darko Glišić rekao

a) da u cijelom SNS od 700 hiljada ljudi nema nikog ko je iole sposoban da se bavi politikom

b) da je Aleksandar Vučić uspio da od 700 hiljada ljudi ne napravi nijednog iole smislenog saradnika i političara, da je lider za kurac

c) da je 700 hiljada ljudi poludebilno ali nedovoljno debilno da ih ne bi primili za članove

d) da radiš i gradiš nešto 15 godina i da egzistencija toga i dalje zavisi od jednog čovjeka i njegove volje, odnosno kaprica

Pa bravo majstori, blago Srbiji s vama. 

Pretpostavljam da ima saradnike, ali verovatno se ne eksponiraju previše. A ovi Kebare, Staše, Lavovi, Đuke i slični jesu poludebilni

Ali kakve veze povlačenje sa čela stranke uoošte ima sa teškim odlukama državnika i tim što treba potpisati?

Besmisleno na više nivoa, ali ne isključujem da će to uraditi i onda osnovati neku novu…

• Create New...