Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

234 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      138
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      200

Recommended Posts

On 30.12.2022. at 12:24, James Marshall said:

Poruka je odaslata - Vučić bog, dijeli poslove, on završava, svi ostali mrsomude. Srbin u ekstazi. Vratio se Kodža Miloš. 

maločas, kesić peva uz tamburaše:

"stavi me u dupe iz tebe da virim"

suština

• +1 1
18 hours ago, djordje geprat said:

maločas, kesić peva uz tamburaše:

"stavi me u dupe iz tebe da virim"

suština

svaka mu čast za tu pesmu

• +1 3
On 31.12.2022. at 15:24, Ted said:

postojeća evropska unija je k....c na biciklu, da se stručno izrazim. uskoro neće biti ni bicikla, pa će ostati samo ono prvo. narodi Evrope svakako zaslužuju, a siguran sam da imaju i kapaciteta da se udruže na drugačiji način, da ne budu ničija kolonija i pozadina za vođenje ratova. suština je da bi sama Evropa trebalo najpre sebe da sredi i uredi, pre no što krene drugima sa visine da popuje i dobacuje

a mnogim ljudima ovde bi život bio mnogo lakši kada bi samo mogli da prihvate dve proste činjenice života

prva je da Srbija nikada neće ući u ovu/ovakvu EU

druga je da to uopšte ne mora da bude loše po Srbiju i njene građane

Kita panj. Srbi, ziveli u Srbiji, BiH, Kosovu, CG, Hrvatskoj ili bilo gde, imaju samo jednu jedinu mogucnost da zive bez granica, putuju, a to je da budu deo EU.

• +1 8
  • -1 1

postojeća evropska unija je k....c na biciklu, da se stručno izrazim. uskoro neće biti ni bicikla, pa će ostati samo ono prvo.

To Uskoro slušamo od 1999. I nikako da dođe.

Podseća na Remarka, kad civili veterana ubeđuju da bi sigurno dobili rat da su izdržali još samo malo
  • +1 4
  • Hvala 1
  • Tužno 1

jednog dana ce se raspasti eu, pa ce ted reci "jesam li vam rek'o!".

kao moj drugar, kad jednom godisnje dobije u kladionici.

5 minutes ago, Djuro said:

jednog dana ce se raspasti eu, pa ce ted reci "jesam li vam rek'o!".

kao moj drugar, kad jednom godisnje dobije u kladionici.

Nece se nikada raspasti, u smislu kako neki zamisljaju, to su sve prelazi. Neki su prirodni a neke forsira Putin. Sigurno ce se uredjenija drustva bolje docekati na noge. Ne govorimo o savrsenim sistemima vec najboljim mogucim. I onim sto prate vekove, ne idu unazad.

Ljudska priroda je nesto drugo, to nije tema, iako se na to ide, u sustini te price o raspadu.

Edited by villiem
  • Haha 1

Verovatno ce se redefinisati pre nego raspasti, a ako se bas i spektakularno raspadne mislim da to nije nista tokom cega cemo mi/Srbija boljirati, tako da...

• +1 3

Prvo ce da Amerika i Engleska budu zemlja proleterska pa tek onda raspad EU. Valjda se zna neki red majku mu staru.

• +1 6
Prvo ce da Amerika i Engleska budu zemlja proleterska pa tek onda raspad EU. Valjda se zna neki red majku mu staru.
vidi kako se i to zgodno namestilo, pre samo par godina bi morali da izadju iz unije :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

• Haha 4
25 minutes ago, gospa buba said:

vidi kako se i to zgodno namestilo, pre samo par godina bi morali da izadju iz unije :hihi:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Nista se tu nije namestilo, sve je deo plana i proces propasti zlog zapada. Rado bih ti to sad opsirnije objasnio ali Upravo krece novi intervju na balkan info pa…. 

• +1 4
  • Create New...