Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

234 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      138
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      200

Recommended Posts

9 minutes ago, Time Crisis said:

To je sve za unutrašnju upotrebu kao što reče ovaj gore, to što mi gledamo nema veze s onim što bude posle u inostranstvu kad odu.

sve ja to znam. samo, mislim da mu je ovaj poslednji  ispad izleteo iz duše i da smo videli šta On zaista misli.

• +1 1

Ja mislim da je ona njegova inicijalna reakcija bila iskrena. Očigledno je doziveo mini nervni slom pa se pod uticajem alkohola direktno ukljucio telefonom na Pink.

Sve je delovalo kao da je to ishitrena reakcija.

Tek kad se otreznio shvatio je sta je uradio.

Najtuznije od svega je sto je bio u pravu da je Kurti nelegalno postavio ovog ministra i blazim diplomatskim recnikom bi sve mnogo bolje ispalo.

Cak je i mutavi Djuric is Vasingtona napisao mnogo mudrije saopstenje gde je povukao paralelu sa Kurtijem i Milosevicem prakticno i rekao da su slicni potezi Srbije pre 30 godina doveli do toga da danas mora da pregovara sa Kurtijem. Sto je pametan pristup, ugurati trenutne srpske interese u zapadnjacki narativ. 

A Vucic je histericna iskompleksirana budala koja se svim srpskim neprijateljima dobro namesta. Umesto da bude Kurti=Milosevic on dozvoljava da bude Vucic=Milosevic=Putin.

• +1 3

Takvi kao on ne ubijaju se tako lako. Koliko je preziveo atentata do sada? Barem 20-ak. I ide svuda hrabro bez pancira, voli da se isunja obezbedjenju. I ne plasi se da srece i navijace koji su fazonu "izvini tebra za ono vucicu pederu, to nas teraju da vicemo, ti si car u stvari". A tek strani navijaci sto ga gotive, samo fist pampuju. Svuda ga rispektuju..

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 2
  • Haha 1

Idiot, stvarno će da "pita narod" kako bi skinuo odgovornost sa sebe.
Realno zavaliće nam sankcije zbog budale.
Mislim da im je film pred pucanjem. Fakat će se ovde "jesti korijenje".

Sent from my phone using their app

• +1 1
  • Create New...