Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

231 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      135
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      197

Recommended Posts

3 minutes ago, slepa živana said:

kakve nakaze

Opozicija je kriva za neonakaze, nikako da se spuste na nivo naroda, nego glume elitu i jos lazu po slupstinama, da se lose zivi, da se krade i da vladaju nesposobni. 

• +1 2

veliki am m broj erm mojih m ovaj prijateljica i m ovaj mojih erm daljih rođaka pita 

Koga briga u skupštini, pre svega, šta tvoje dalje rođake pitaju

20 minutes ago, Svemir Zeka said:

veliki am m broj erm mojih m ovaj prijateljica i m ovaj mojih erm daljih rođaka pita 

Mozda ne u Skupstini, ali gleda narod prenos, sigurno ih vise to interesuje, nego tamo neki namesteni tenderi, koliko kome ide iz budzeta i yako neke stvari, koje ne mogu da stanu u SNS poklon paketice.

• +1 1
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Sad se narod naveliko pita,

ko će nama da zameni Tita

gledam na N1 njegovo luđenje iz pariza. On je pisao, lično On, Njegove su odluke, nigde nije pogrešio, ulazi u istoriju, mala slobordarska zemlja kojoj visi mač nad glavom........................ zaista, ona ludača u "parlametu" je u pravu. treba ga proglasiti za cara. pitanje je kada će da se skonta da je Car go.

snsov narod pita kad ce vucic mjesto tita
cuti nek smo se copavog reshili :rolf:

obozavam srbe, definitivno :s_w:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

• +1 1
  • Haha 3

napisah nešto iznad. luđenje. ovog puta mahnito. oni su veliki, mi smo mali, svi nas, da prostiš, guze no mi smo jaki, Ja sam mudar, ništa nikada nisam pogrešio, parole, parole, parole.........

• Haha 1
  • Hvala 1

Steta sto ovo govori Vucic, ali u sustini to su odnosi na nivou nekih stvari koje vlast cesto radi na unutarpolitickom nivou, i sto sa pravom kritikujemo.

Trebalo bi napraviti distancu od toga sto je u pitanju on(ni ja ne mogu 2 minuta da slusam njegove konferencije sta god da govori), ovo su neke daleko vece stvari od Vucica.

Pisao je Harper o tome.

Edited by Milošica
1 hour ago, Milošica said:

Steta sto ovo govori Vucic, ali u sustini to su odnosi na nivou nekih stvari koje vlast cesto radi na unutarpolitickom nivou, i sto sa pravom kritikujemo.

Trebalo bi napraviti distancu od toga sto je u pitanju on(ni ja ne mogu 2 minuta da slusam njegove konferencije sta god da govori), ovo su neke daleko vece stvari od Vucica.

Pisao je Harper o tome.

Nije on kriv već ovi oko njega?

3 minutes ago, Tpojka said:

Nije on kriv već ovi oko njega?

Kako si ovo zakljucio? 

Bas sam naglasio unutrasnju politiku u negativnom kontekstu, a za ono negativno je najvise odgovoran onaj ko se najvise pita, dakle on.

• Create New...