Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

231 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      135
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      197

Recommended Posts

Mazohišem se i na 40 stepeni gledam na N1 šta je gnom radio (kao da ne znam) tokom vanrednog stanja 2020, i što je najgore, deluje mi neverovatno, kao da se nekom drugom negde drugde desilo :gospode:

• +1 1
2 minutes ago, James Marshall said:

on samo hoće u Jasenovac, ništa more :cry:

Nikad mu neces zaboraviti taj neuspeh :sad: a on ustvari nije ni hteo da ide, vec da se o tome prica.

• +1 1

Zar ne govori dovoljno o psihopatologiji našega vođe ta rečenica, da bi čovjek radije u Jasenovac nego na more? Koliko morbidan treba biti za tako nešto? Ne znam je li gora varijanta da je to iskreno rekao ili da je to rekao iz marketinških razloga.

• +1 3
Just now, James Marshall said:

Zar ne govori dovoljno o psihopatologiji našega vođe ta rečenica, da bi čovjek radije u Jasenovac nego na more? Koliko morbidan treba biti za tako nešto? Ne znam je li gora varijanta da je to iskreno rekao ili da je to rekao iz marketinških razloga.

Ma zezam se bre, idiudupe :)

32 minutes ago, James Marshall said:

Meni je ta kolicina psihopatologije upala u ocu kada sam gledao neki intervju kod Ravnogorislava u Oku na RTS-u, jos davno, mislim da je bio relativno taze u dolasku na vlast. Krene da prica o svojoj porodici, zajebanim Cipuljicancima, i kako su stradali u ratu. I onda krene da lupeta kako su ustase ubile ovoga, onoga (tada jos nisam znao da mu ustase nisu ubile nikoga, to nije predmet moje konsterniranosti bio jos uvek). I onda je ostao u jednom trenutku bez nacina da pojaca utisak.

I onda pogleda onako u cosak nebesa, kao i uvek kada se sprema da odvali neku masnu laz, i nastavi "i jel znate gde su skoncali? u jasenovcu u skoncali, dragi gorislave. u jasenovcu!" Onda saceka par sekundi, pogleda u zemlju, pa doda: "Doduse, nemamo zvanicnu potvrdu, ne vode ih na bilo kom spisku, nema ih u spiskovima stradalih, ali znamo da su tamo skoncali kao i svi Srbi koji su smetali bla bla"

E sad, zasto je ovo tako brutalno i strasno? Moja familija je zapravo iz krajeva u neposrednoj blizini Jasenovca i zestoko je najebala tada. Medjutim, njegova familija je iz Cipuljica kod Bugojna. Za one koji ne znaju, odatle do Jasenovca ima jedno 250 km vazdusnom linijom. A i ta vazdusna linija vodi preko partizanskih teritorija. Ti bi morao od juzne Bosne/severne Hercegovine da ides ihahaj okolo da bi dosao do Jasenovca. Da je neko usred rata jedno 400-500 km vukao nekoliko civila samo da bi ih predao u Jasenovac, nema nikakve logike. Da su ih ustase htele ubiti, nema sanse da su ih vukli do Jasenovca vec bi ih pobacali u neku od lokalnih jama, govorimo o vremenu u kom voz od Zagreba do Zemuna ide po 7 dana zbog borbi, provera, unistenih pruga itd. Nije Jasenovac pravljen da bi se iz nekih kamenjara slali ljudi u njega, nego zato sto je na pogodnom zeleznickom mestu da se u njega moze dopremati iz ravnih delova Hrvatske relativno lako, a i odmah je preko puta onih delova Bosne koje je poglavnik zapravo hteo etnicki da ocisti. I odmah sam skapirao - jebote, da li je moguce da njemu nije dovoljno sto su mu ustase pobile familiju, nego hoce jos da pojaca utisak i spreman je da slaze da ne trepne da su mu preci ubijeni u Jasenovcu. :ph34r: I onda se seti da ipak postoje neki spiskovi gde neko moze da pogleda, pa doda onako za kraj da ih nema na spiskovima, ali "zna on da su skoncali tamo".

Obaska sto se posle ispostavilo da mu naravno ustase nisu ubile nikoga, vec da su mu svi iz familije umrli prirodnom smrcu mnogo godina nakon rata, sa izuzetkom jednog dede, koji pak nije ubijen nego je riknuo od posledica tuce.

Edited by Filipenko
  • +1 5
  • Hvala 3
34 minutes ago, James Marshall said:

Ne znam da li postoji nešto da radi, a da nije iz marketinških razloga. Neko kome je stvarno stalo da ode tamo (a ne na more), ne bi čekao 2022. da ode

• +1 2

setih se onog što je išlo uz minimaksoviziju: "većega ludaka nema, nema ga nema, nema"

odvratna persona.

JNA -  i dalje jedino mesto na kojem mogu da se čuju grupni pozdravi predsedniku

Crna ovca, bela vrana!

• +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
2 minutes ago, napadaj said:

JNA -  i dalje jedino mesto na kojem mogu da se čuju grupni pozdravi predsedniku

Crna ovca, bela vrana!

Samo zato sto smo iza Zvezde u fudbalu.

Da smo jaci, mnogima ne bi smetalo.

Edited by Milošica
  • +1 3
  • Hvala 1
  • Create New...