Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

231 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      135
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      197

Recommended Posts

41 minutes ago, theanswer said:

Kina je druga najjača svetska ekonomija, uskoro će biti i prva, Nemačka je četvrta, sa njima imamo odnose 

Al nebitno to. Ta Hrvatska ima perspektivu isto ko i Srbija. When it's all said and done tamo neće ostati kamen na kamenu kao ni ovde. Odnosno na tom moru koje spominješ će jedino živeti ljudi. 

ti bese zivis u zrenjaninu?

kako ti iz prve ruke deluju te kineske investicije?

za ovo drugo si verovatno nazalost u pravu

al to je vec globalni problem

hrvatska je jasno u mngoo cemu ispred srbije

i jednima i drugima ce demografija uskoro predstavlajti bas ozbiljan problem

u tom smislu, 200-300 proteranih srba itekako fali danasnjoj hrvatskoj, posebno sto su sa kompaktnih teritorija, koje su sad maltene puste, pa se jos dobrim dleom naslanjaju i na isto tako puste teritorije u bih (gde su takodje nekad ziveli srbi, drvar, glamoc, grahovo npr)

7 minutes ago, morgana said:

dobar tadic, slava mu i milost, kod obucine na temu jasenovca i vucica

:lolol:

Kako da uđe privatno i laganeze da ušeta lik koji već 7 godina samo trabunja o atentatu na njega u Srebrenici a koji se proslavio izjavama u Glini itd. Poređenje sa Skandinavcima koji idu busom na posao je neumjesno, pa naši se tako ne ponašaju ni kod kuće, uvijek ide enturaž od 3 prstena, 20 automobila i tri TV ekipe, a u Hrvatsku bi da uđe inkognito. Te baronske priče kako on utekne svom obezbjeđenju, pa valjda smo to prevazišli.

I kao što neko napisa, pbg ja mislim, pa on i da su ga pustili molio bi boga da ga neko tamo napadne, a ne bi me čudilo i da bi neka ekipa iz BIA već bila tamo tri dana ranije da pripremi neki incident koji bi onda naši guslali godinama kao i Potočare. Koji će kurac taj rizik Hrvatima? Ovako mu udare rampu i ne razmišljaju o njegovim PR smicalicama.

• +1 6
ti bese zivis u zrenjaninu?
kako ti iz prve ruke deluju te kineske investicije?

za ovo drugo si verovatno nazalost u pravu
al to je vec globalni problem
hrvatska je jasno u mngoo cemu ispred srbije

i jednima i drugima ce demografija uskoro predstavlajti bas ozbiljan problem
u tom smislu, 200-300 proteranih srba itekako fali danasnjoj hrvatskoj, posebno sto su sa kompaktnih teritorija, koje su sad maltene puste, pa se jos dobrim dleom naslanjaju i na isto tako puste teritorije u bih (gde su takodje nekad ziveli srbi, drvar, glamoc, grahovo npr)

200-300?

....shiit has hit the fan.
  • +1 1
2 minutes ago, James Marshall said:

Ovako mu udare rampu i ne razmišljaju o njegovim PR smicalicama.

Em im politički odgovara...da su ga pustili a on radio šta mu padne na pamet sa sve novinarima bilo bi to politički jako neprijatno...

3 minutes ago, James Marshall said:

Kako da uđe privatno i laganeze da ušeta lik koji već 7 godina samo trabunja o atentatu na njega u Srebrenici a koji se proslavio izjavama u Glini itd. Poređenje sa Skandinavcima koji idu busom na posao je neumjesno, pa naši se tako ne ponašaju ni kod kuće, uvijek ide enturaž od 3 prstena, 20 automobila i tri TV ekipe, a u Hrvatsku bi da uđe inkognito. Te baronske priče kako on utekne svom obezbjeđenju, pa valjda smo to prevazišli.

I kao što neko napisa, pbg ja mislim, pa on i da su ga pustili molio bi boga da ga neko tamo napadne, a ne bi me čudilo i da bi neka ekipa iz BIA već bila tamo tri dana ranije da pripremi neki incident koji bi onda naši guslali godinama kao i Potočare. Koji će kurac taj rizik Hrvatima? Ovako mu udare rampu i ne razmišljaju o njegovim PR smicalicama.

Ma, naravno, nijedna strana nije ozbiljno razmatrala njegov odlazak tamo i to još šatro privatno, niti je bilo ikakvih iznenađenja. Znaju se ljudi dobro, piju, jedu, idu nakurve zajedno svako malo po Briselu, Kranju, Beču i sličnim destinacijama. On bi kao da ide, oni mu kao ne dozvoljavaju...

• +1 1
14 minutes ago, Frank Pembleton said:

200-300?

....shiit has hit the fan.

pogrešio čovek  hiljada

• +1 1
11 minutes ago, Heaviside said:

Ma, naravno, nijedna strana nije ozbiljno razmatrala njegov odlazak tamo i to još šatro privatno, niti je bilo ikakvih iznenađenja. Znaju se ljudi dobro, piju, jedu, idu nakurve zajedno svako malo po Briselu, Kranju, Beču i sličnim destinacijama. On bi kao da ide, oni mu kao ne dozvoljavaju...

objasnio je to tadic kod obucine, po postavci stvari predsednik drzave ne moze da ide u privatnu posetu.

• +1 1
  • Hvala 1
Pa to su napravili semu, on podnese privatno oni traze prevod na hrvatski..

Kako jbt moze predsednik drzave da udje bez pokrivanja i planiranja svakog koraka...eventualno na more, sto isto bude pod kisobranom non stop, ne unsure.gif
pa naravno da ne moze, ali srbinin zaboravio od proshle.godine, kad su mu isto objashnjavali. najbolje da ce da se shvrcka.privatno, da ga neko rokne na tudjoj teritorijii, to bash svi vole dry.png

kao ovom mom ludom detetu shto pola meseca objashnjavam shta ce onoliko obezbedjenje oko ruske ambasade. otud shto nam ne treba josh sranja. pa kako mi, tako i drugi. i obrnuto.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

10 minutes ago, nautilus said:

inflacija 12%, poskupiće struja i energenti, životni standard pasti, ekonomska kriza pred vratima, spoljna politika se raspada, politika prema kosovu se raspada. pojedini funkcioneri uhvaćeni kako valjaju drogu pa hoće da roknu policajca koji ih je uhvatio, djilas i kompanija neće da izigravaju fikuse u vladi.....

aj malo da srbujemo, jasenovac i te fore, još da citiramo vukašina iz klepaca. da narod ima o čemu lupetati po tviterima. 

Pa narafski. ali neverovatno koliko puta jedan isti fazon upali, jebote puz golac bi se u jednom trenutku zapitao, jel ti to mene zajebavas?¿

• +1 6
9 minutes ago, gospa buba said:

pa naravno da ne moze, ali srbinin zaboravio od proshle.godine, kad su mu isto objashnjavali. najbolje da ce da se shvrcka.privatno, da ga neko rokne na tudjoj teritorijii, to bash svi vole :dry:

kao ovom mom ludom detetu shto pola meseca objashnjavam shta ce onoliko obezbedjenje oko ruske ambasade. otud shto nam ne treba josh sranja. pa kako mi, tako i drugi.

Apsolutno, ako postoji nebezbedna teritorija za ovog funkcionera to su ta mesta. Sto neko rece, to se i ne razmatra kod profesionalaca. Nisam nesto pratio putovanja, ako je i bio vrv su to zatvorene oblasti, tamo gde se primaju predsednici, nikako otvoren prostor, ne privatno, ne radikal.

• Create New...