Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

232 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      136
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      198

Recommended Posts

Just now, Mos said:

Realno si se zaleteo. Napisao si komentar koji baš očekuju da se piše svuda :D 

Ma za razliku od onoga u Ukrajini gde nema sanse da nisam apsolutno u pravu :D, ovde ima materijala iz nekog ugla gledanja da se odgovori na ovo moje i diskutuje, ali ovde se radi o njemu.

Harper i dragance su u pravu za ovog lika, veliki moralista na forumu a sustinski...

Jasenovac je vecim delom u RS-u. Ako je hteo da polozi cvece mogao je i tamo. Sama mesta ubijanja i grobnice su sa "nase" strane Une i Save...

Edited by Tutankamon
1 minute ago, Tutankamon said:

Jasenovac je vecim delom u RS-u. Ako je hteo da polozi cvece mogao je i tamo. Sama mesta ubijanja i grobnice su sa "nase" strane Une i Save...

al tamo je vec bio tadic a on hoce da bude prvi koji je bio na ovoj strani

jos ako bi se nasao kakav ustasa da pokusa atentat kamenom na njega, poseta bi se mogla proglasiti u potpunosti uspesnom

22 minutes ago, pbg12345 said:

samo sto nije u pitanju nikakv degenerik vec osoba koja i sama ima udela u tome sto se oluja uopste desila

Mda, Vucic onomad bas preterao i Hrvati gde ce sta ce, morali jadni da sprovedu etnicko ciscenje stotina hiljada ljudi

I jos bi sad da ide da im kvari proslavu te velelepne akcije, pa stvarno gde su mu maniri

Teska patologija je sve to skupa, al ajd bas da se ne posipamo pepelom i onda kad bas ne moramo

• +1 3
  • -1 1

sta pises ti jebote?

srs ima udela u tom ratu u svom ratohuskanju i slanju dobrovoljaca srs

potom imaju  udeo u ne zaustavljanju rata jer su iskljucivali svaku opciju mirenja, zapravo na sve nacine se borili protiv toga i upravo i sluzili milosevicu za takve akcije

vuciceva izjava pred oluju je samo deo toga

vucic kao treci covek srs od 93 ima svoj velik udeo u tome

pod time sam mislio ono sto si citirala

mani me tog jeftinog podmetanja

• +1 4
  • Hvala 1
1 minute ago, Mos said:

Ne komentarisati i ne biti uvučen jer to je upravo cilj svega ovoga.

Upravo tako, ne pecati se, sopstvenog mentalnog zdravlja radi. Not my circus, not my monkeys :fantom:

1 minute ago, Mos said:

Ovo sada je klasična akcija koja služi političarima (pre svega Vučiću) da ubiraju jeftine poene na bazi emotivnosti čitalaca. Naši će da vide jedno što im je bačeno da glodju, tamo će da vide drugo što im je bačeno da glodju kao reakcija. Svi za još jedan nivo uvučeni u medjusobnu mržnju, a političari eto samo tako jadni, moraju, šta će, ne daju im. Ne komentarisati i ne biti uvučen jer to je upravo cilj svega ovoga.

i dodatno, a ne manje bitno

1) vucic je akter svega toga 90tih

2)izvrsena je (ponovo) visegodinjsa medijska priprema terena da bi narod reagovao na sve ovo kao reaguje

i to sve ovo cini jos poraznijim

• +1 7
4 minutes ago, pbg12345 said:

sta pises ti jebote?

potom imaju  udeo u ne zaustavljanju rata jer su iskljucivali svaku opciju mirenja, zapravo na sve nacine se borili protiv toga i upravo i sluzili milosevicu za takve akcije

Sa druge strane je bilo tih opcija mirenja jedno mali milion. Ajd da ne preterujemo...

1 minute ago, pbg12345 said:

sta pises ti jebote?

Nikakvo ratohuskanje ne opravdava ubijanje i etnicko ciscenje civila koje je usledilo.
Eto toliko, a mani me molim te tog “ju ju ju sta se pise” dramaticnog tona.

• +1 1

Svih osam clanova posade Ukrajinci, poginuli u avionu,da,da,isao za banglades:rolleyes:

Sema je da zaobilaznim putevima oruzje stize u Poljsku,odakle kopnenim putem za Ukrajinu,jasno je zasto je ovaj ovo uradio i na ovakav nacin,da mu patriote ne pomisle da prodaje oruzje "neprijatelju"

Edited by Bogotac
  • +1 2
  • Create New...