Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

234 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      138
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      200

Recommended Posts

11 hours ago, slepa živana said:

tumblr_ognxb40MVi1vy747uo1_500.jpg

Zapravo, bolje video

Edited by Sludge Factory
  • +1 2
1 hour ago, Budja said:

Posto sam tu, gledao sam to crtanje na tabli.

Uopste ne delim vase misljenje.

Ja mislim da je bilo informativno i korisno.

Jeste, vezba covek memoriju sve hoce napamet, i rajca ga da bude tehnokrata, no meni je zvucalo sasvim razumno izreceno.

I sasvim je na mestu da fokusira debatu na tu temu.

Sad, sto se tviterasi ogranicavaju na pojavno i na "vic", sta da se radi.

Dakle, mogli bi opozicioni inzenjeri da kazu koju sustinski a ne da mi tviterasi analiziraju govor tela. Jasno je ko tu deluje vise drzavnicki.

Jos par istorijskih obracanja i imamo kandidata za ministra.

2 hours ago, Sludge Factory said:

tumblr_ognxb40MVi1vy747uo1_500.jpg

Zapravo, bolje video

pljas pravo na zemlju 

i završava sa: "E pa onda bi mogao i meni da objasniš!"

• +1 2

Užasno sam razočaran vašim nepraćenjem ove drame koja se trenutno odvija gdje je naš predsjednik izložen brutalnim napadima iz jedne susjedne neprijateljski raspoložene države. On trenutno prolazi golgotu nezapamćenu u našem narodu a vi se ovako ponašate i to ignorišete, sram da vas bude sve.

• +1 3
  • Haha 6
  • Tužno 4

U prevodu, Vlada Hrvatske udarila ban na privatnu posetu Vučića Jasenovcu i Pakracu  da ne bi izazivao probleme u Hrvatskoj pred proslavu Oluje.

E, moj Vučiću, siso :fantom:

Hrvatska Vlada hoće da mu pokaže gde mu je mesto (što je isto jadno).

Ali, Vučić koji dolazi u privatnu posetu, pa u istu poziva Pupovca. :yucky:

Što bi se reklo "it's that time of year again", za dobru svinju nema loših pomija, i zašto ne iskoristiti još jednom tog džokera zvanog Oluja, neopisivo bljutavo je to sve

• +1 6
17 minutes ago, Filozof manijak said:

U prevodu, Vlada Hrvatske udarila ban na privatnu posetu Vučića Jasenovcu i Pakracu  da ne bi izazivao probleme u Hrvatskoj pred proslavu Oluje.

E, moj Vučiću, siso :fantom:

kakav bezobrazluk. drznuo se da omete proslavu etničkog čišćenja. skandal.

doduše, kako se radi u usa/eu approved zločinu to je valjda i ok. mislim proslava.

• +1 4

Šta znam, meni je ovo ok potez hrvatskih vlasti.

Prvo da se pokaže gde je mesto žvalavom i koliko ga cene u svetu, a drugo, kome trebaju dodatne tenzije pred ovaj period. Nek ide kao službeno lice na proslavu Oluje, kao sav normalan svet :fantom:

• +1 3

Tačno je razlog ovog cirkusa povrijeđena sujeta ovog našeg majmuna zbog Tadićeve izjave od neki dan.

Srbijanska premijerka optužila je i bivšeg predsjednika Srbije Borisa Tadića da pomaže "hrvatskom režimu" jer laže da je bio u Jasenovcu. Tadić je, naime, demantirao Vučića koji je rekao da nijedan srbijanski predsjednik prije njega nije bio u Jasenovcu, te tvrdi da je 2010. upravo on bio i u Jasenovcu i u Jadovnom.

"Boris Tadić je lagao. Nikada nije bio u Jasenovcu, nego u Donjoj Gradini. Lagao je kako bi ocrnio predsjednika Vučića i kako bi pomogao hrvatskom režimu i hrvatskoj Vladi", tvrdi Ana Brnabić.

Ili je prosto u pitanju klasična Vučićeva fora da se priča o ovome umjesto što bi se pričalo o padu aviona i tome kako mi kao veliki prijatelji Rusije švercamo oružje sa Ukrajincima.

• +1 8

jbt, nikako da se odlučim ko je najsmrdljivije govno srbije. On ili Ona.

naravno da je u redu što su ga odjebali. šta ima da ide u privatnu posetu u hrvatsku. kome? rodbini, bivšoj ribi, drugu iz vojske......?

• +1 1

Ko da ne znaju njegove "privatne posjete" sa Gocom Uzelac, zapravo je u pitanju samo proizvodnja sadržaja koji će se kasnije reciklirati danima. Boli Hrvate da mu daju scenografiju za tako nešto. A post festum izjave Vulina i sličnih im daju naknadno opravdanje. Hoćeš onako na mufte u državu koju tvoj ministar i portparol naziva NDH i ustaškom. 

Ma, ja bih mu doživotno zabranio ulazak da sam na njihovom mestu, msm nmž to baš tako jer službuje, ali u svakoj drugoj situaciji bi bio persona n.g.

• +1 3
  • Create New...