Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

232 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      136
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      198

Recommended Posts

12 hours ago, James Marshall said:

Goca kaže "Plaše se (pičkice građanske) građani da će biti tih restrikcija 2-3 sata dnevno", a Vučić umiruje da će biti sve u redu jer on radi sve da mi imamo struje. 

Ako je to rekla, mamu joj jebem da joj jebem. Učestvuje u zločinu pripreme i još pizdurina proziva narod da su slabići.

• +1 1
6 minutes ago, villiem said:

on je jednostavno u nekom trenutku zivota rekao sebi, ja cu sam sebe da izlecim

Ovo je jedna jaka izjava.

• +1 1
8 minutes ago, villiem said:

on je jednostavno u nekom trenutku zivota rekao sebi, ja cu sam sebe da izlecim

ali to podrazumeva  svest da je bolestan, a ja ne bih baš rekla da on sebe tako doživljava. Možda pre , koji sam ja sebi kralj.

5 minutes ago, Šumejker-Levi 9 said:

Ako je to rekla, mamu joj jebem da joj jebem. Učestvuje u zločinu pripreme i još pizdurina proziva narod da su slabići.

Nađi, bukvalno je u fazonu "jebote, tu krenuli da cvikaju što će biti par sati dnevno restrikcije" sa nekim smješkom, uvijek se čovjek iznenadi koliko smo dozvolili da se ta govna razbahate.

Ima li vesti sa "razgovora" o sastavu Vlade?

....shiit has hit the fan.

Nisu poceli dobro, ali ce AV nadljudskim naporima uspeti nekako da ubedi predstavnike stranaka da je vazno da ostave svoje interese po strani i stave interese drzave na prvo mesto, tako da ce vlada ipak biti formirana..

• Haha 1
27 minutes ago, James Marshall said:

Nađi, bukvalno je u fazonu "jebote, tu krenuli da cvikaju što će biti par sati dnevno restrikcije" sa nekim smješkom, uvijek se čovjek iznenadi koliko smo dozvolili da se ta govna razbahate.

Upravo, kao da je narod razmažena baraba kome su poslužili Pinot Noir iz 1982. na 15°C umesto na preporučenih 12-14°C i sad tu nešto kenja - more pij tu berbu i uživaj, šta tu sad cmizdriš.

Edited by Šumejker-Levi 9
  • +1 1

Posto sam tu, gledao sam to crtanje na tabli.

Uopste ne delim vase misljenje.

Ja mislim da je bilo informativno i korisno.

Jeste, vezba covek memoriju sve hoce napamet, i rajca ga da bude tehnokrata, no meni je zvucalo sasvim razumno izreceno.

I sasvim je na mestu da fokusira debatu na tu temu.

Sad, sto se tviterasi ogranicavaju na pojavno i na "vic", sta da se radi.

Dakle, mogli bi opozicioni inzenjeri da kazu koju sustinski a ne da mi tviterasi analiziraju govor tela. Jasno je ko tu deluje vise drzavnicki.

• Haha 1

problem je što Njemu uopšte nije u opisu posla da sve to crta na tabli. niti da priča o tome. pa, pre neki dan čovek u kameru i mikrofon reče da će pregovarati sa onim ko odlučuje. sinoć gledam ministarku privrede koja kaže da će o zahtevima da razgovara s Njim. a ojađeni aplaudiraju.

niko nije u prilici da u razmeni stavova opovrgne ovo budalasanje i onda ostaje jedino ovo sprdanje na mrežama .

možda tako treba. neka yebe uz zavrtanje ušiju dok ove ne otpadnu.

• +1 3
  • Create New...