Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

231 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      135
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      197

Recommended Posts

On 6.7.2022. at 15:19, mraki said:

A ovo za struju je u pravu. Moraće poskupeti, a to automatski znači i poskupljenje svega ostalog i inflaciju…

Verovatno je neće ni biti dovoljno, jer nećemo imati od koga da je kupimo a naš sistem je u raspadu. :ph34r:
Naravno, ni za kakvu katastrofu neće biti kriv on, jer eto tako cela Evropa… 

Može nešto da se "kupi" iz RS.

Vjerovatno nedovoljno, ali nije beznačajno.

On 6.7.2022. at 15:19, mraki said:

A ovo za struju je u pravu. Moraće poskupeti, a to automatski znači i poskupljenje svega ostalog i inflaciju…

Verovatno je neće ni biti dovoljno, jer nećemo imati od koga da je kupimo a naš sistem je u raspadu. :ph34r:
Naravno, ni za kakvu katastrofu neće biti kriv on, jer eto tako cela Evropa… 

Svi koji to mogu, a sad se greju na drva, ugalj ili pelet, koji su drastično poskupeli, preći će na struju ako ona ne poskupi mnogo pošto će to biti jeftinije tako da će još veći deo struje morati da se uvozi ako to bude moguće, a sistem će biti nestabilniji nego ranijih godina.

BBC na srpskom pre neki dan:

„Drva su duplo skuplja nego prošle godine, a peleta nema", kaže Tanja Aprcović, šefica stovarišta Kopaonik u Beogradu.

„Očekujemo da će pelet, kada stigne, koštati oko 45.000 dinara za tonu, što je do 80 odsto skuplje nego pre dve godine."

https://www.bbc.com/serbian/lat/balkan-61907934

Edited by vememah
  • +1 1

Krece nova tura "specijalnih gostovanja"

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić će u sredu od 21 čas na RTV Pink govoriti o ratovima na tlu bivše Jugoslavije, kao i o aktuelnom svetskom sukobu. Takođe, Vučić će govoriti i o predstojećoj teškoj zimi i merama koje Srbija preduzima kako bi je što lakše prebrodili.

a ljudi se naložili da kupuju peći na pelet.

struja treba da ostane sa ovom cenom u zelenoj tarifi a da bitno poskupe plava i crvena. recimo 30-40%. na taj način bi osnovne potrebe ostale dostupne a cena grejanja na struju bi pratila cenu ostalih energenata. lani sam kupovao mešavinu drva (cer, grab, bukva) za 5000 po metru sada nema ispod 8000. čak 10 ako nije prijteljska šema i bliski transport.

80eura metar drva u sred leta?

masala

ekonomski tigar

ako se ovo sranje nastavi, mi sa ovim nasim idiotima ima da pocrkamo najdalje do one tamo sledece zime

• +1 3

Zaboravio je jednu veliku stavku u budžetu, a banovaće me zbog patkometrisanja ako ja kažem. :fantom:

Naravno da je i to rupa bez dna, samo što bi neki na guzicu progovorili samo da se ubaci patkometrija, mislim ako neko ne vidi da ta dva kluba služe za zaglupljivanje masa, skretanje pažnje, izvlačenje love i regrutovanje budala za raznorazne prljave poslove, ja tu ne mogu pomoći. Ako je problem cifra što jedni dobijaju više a drugi manje, onda smo u onom vicu "utvrdili smo šta si, samo sad da utvrdimo cijenu". 

• +1 4
  • Hvala 1
  • Create New...