Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

234 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      138
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      200

Recommended Posts

24 minutes ago, mraki said:

A ovo za struju je u pravu. Moraće poskupeti, a to automatski znači i poskupljenje svega ostalog i inflaciju…

Verovatno je neće ni biti dovoljno, jer nećemo imati od koga da je kupimo a naš sistem je u raspadu. :ph34r:
Naravno, ni za kakvu katastrofu neće biti kriv on, jer eto tako cela Evropa… 

"Pa koje to mogao da predvidi? Još nismo naučili da gleedamo u budućnost, a na boga ne možemo da se žalimo"... :fantom:

ALa ću sad ovo da koristim, izjava je genijalna na više nivoa, prava SNS...

• +1 2

ima vrlo jednostavno rešenje. neka skinu sankcije na energente, gas, naftu.

ako neće zbog građana, mogli bi zbog sebe. pošto u svim tim državama ima nekih izbora i ljudi glasaju. glasač koji se smrzava ili glasač koji nema para da plaća sulude cene grejanja i nafte (iako nije siromašan ili socijalno ugrožen) i svih drugih proizvoda čija cena zavisi od dtruje i nafte, biće vrlo nesklon da na izborima podrži garnitutu koja mu je to organizovala.

tako da bi, u konačnici, na vlast u pojedinim zemljama mogle da dođu strukture koje o EU i NATO imaju mišljenje negde u rangu Putinovog. ako ne i grđe.

jebeš mi sve ako se ovi iz EU nisu dogovorili da je sjebu i unište. ne vidim drugo racionalno objašnjenje.

dobro, ima varijanta i da će do zime da unište i pregaze Rusiju i preuzimu izvorišta enegrenata. 

Edited by Ted
  • +1 4

Vučić dobio "Hipokratovu medalju": "U najtežim trenucima borili ste se za svaki život"

Predsednik Aleksandar Vučić primio je danas od Društva lekara Vojvodine „Hipokratovu medalju“ za zasluge u unapređenju zdravstva.

Fakin Drustvo kisnih glista Vojvodine. Da li ce ikada doci dan da procitam nesto normalno iz Srbije?¿

• Haha 3
  • Tužno 2
26 minutes ago, Lancia said:

Vučić dobio "Hipokratovu medalju": "U najtežim trenucima borili ste se za svaki život"

da je malo odmorio možda bi poneko i preživeo

• +1 6

ti si verovatno mnogo fina osoba, ali ne želiš da pročitaš bez animoziteta ono što sam napisao i to je ok, zato što smo na forumu

na bilo kojoj temi ovde naleti pametan komentar koji vredi pročitati, bilo da je u pitanju komentar sranja koje si pomenuo ili nečeg pozitivnog

ako se ograničim na dešavanja vezana za sns i ekipe koje su postavili kojekude, sigurno neću imati šta da pratim ili čitam, zato to i ne pratim, osim po komentarima ljudi, uglavnom ovde

6 minutes ago, Braća Strugacki said:

ti si verovatno mnogo fina osoba, ali ne želiš da pročitaš bez animoziteta ono što sam napisao i to je ok, zato što smo na forumu

na bilo kojoj temi ovde naleti pametan komentar koji vredi pročitati, bilo da je u pitanju komentar sranja koje si pomenuo ili nečeg pozitivnog

ako se ograničim na dešavanja vezana za sns i ekipe koje su postavili kojekude, sigurno neću imati šta da pratim ili čitam, zato to i ne pratim, osim po komentarima ljudi, uglavnom ovde

Xaxa, ja sam mozda sve osim fin, animozitet ti ne prolazi, jer ti se ne bih ni obratio, potpuno svejedno bio forum ili ne u pitanju.

Upetljao si se u ''zavisi šta čitaš'' i sad analiziras mene umesto sopstvenog komentara, koji je skroz suvisan i nedmen. Sve vesti i komentari ovde na forumu a na temu Vucica imaju svoj koren iz medija uglavnom, prezvakavaju se duhovito ili iz ocaja, mizeran broj je lisen emocija.

Mene uopste ne zanima poriv zbog kog ti citas neke teme, ni gde se napajas informacijama, gledaj da to bude obostrano.

2 minutes ago, Braća Strugacki said:

nije moj komentar bio nadmen

ti si napisao da nikada nećeš pročitati nešto normalno iz srbije, ne ja

Ovo nije tacno. Nema puno da se procita, probaj ponovo

• Create New...