Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

234 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      138
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      200

Recommended Posts

znachi ekonomdki tuga razbija 2022. bodanci su makar stabilno beznadezni :hihi:

jel sednete nekad pa se zapitate da li zaista dobro vidite stvari? :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

nestašica radne snage, što nije loše za radnu snagu, pregovaraju se više plate kod privatnika i to je više manje dovoljno

o državnoj službi ne znam ništa, tako da tu preskačem mišljenje

o medijima razmišlja mali %, o slobodi još manji

malo sam začuđen ovako dobrim rezultatima, očekivao sam gore

vidim koliko srbin voli autoritarca.

što se tiče ovog rezultata o viđenju budućnosti mladih, 45/47% nešto mi ne štima. ako su pitali "reprezentativni uzorak" može biti OK no, mislim da je različit pogled na budućnost kada je u pitanju sopstvena u odnosu na "tamo nekog".

poražavajuće je gde smo.

Meni su najjače ove disproporcije između "da li država ide u dobrom pravcu" i "da li mladi imaju budućnost u vašoj državi".

Ja to tumačim kao rascjep u glavi određenog broja Srba između "U, ala pravimo vojsku, najjači smo, Vučić i Vulin, srpski svet, dogodine u Prizrenu, uskoro se pripaja i CG i RS, ne može nam niko ništa" i onog "idi dijete odavde, šta ćeš ovdje, vidiš kakvo je sranje, ako nisi u stranci, možeš se pozdraviti sa pristojnim životom". Kad treba tuđim kurcem gloginje mlatiti, tu smo jaki, Srbija Rusija braća zauvek i ostala sranja, ali djeci se ipak u tišini doma savjetuje da odu na taj mrski zapad.

Takvi smo oduvek

....shiit has hit the fan.
  • +1 2
2 hours ago, James Marshall said:

Meni su najjače ove disproporcije između "da li država ide u dobrom pravcu" i "da li mladi imaju budućnost u vašoj državi".

Ne znam samo kakva je starosna i ostala struktura tih što su odgovarali na pitanja, neko ko je npr. već u penziji teško da ima realnu predstavu šta mladi žele i sa čim se susreću

• +1 1
2 minutes ago, Time Crisis said:

Ne znam samo kakva je starosna i ostala struktura tih što su odgovarali na pitanja, neko ko je npr. već u penziji teško da ima realnu predstavu šta mladi žele i sa čim se susreću

Iznenadices se ali jako puno mladih zeli nesto sto je nama nepojmljivo... Posao na drzavnoj sisi... Sa SNSrbijom to je moguce i ne previše teško...

• +1 3
13 minutes ago, radisa said:

Iznenadices se ali jako puno mladih zeli nesto sto je nama nepojmljivo... Posao na drzavnoj sisi... Sa SNSrbijom to je moguce i ne previše teško...

Dobro, državni posao-najbolji posao će uvek važiti kod određenog broja ljudi i u najboljem sistemu

18 minutes ago, radisa said:

Mladi ni ne znaju za bolje, ljudi od 28 godina i mlađi su imali pravo glasa samo u Vučićevoj Srbiji sa nepostojećom  opozicijom, zapadom koji Vučića podržava i tako dalje. 

• Create New...