Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

232 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      136
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      198

Recommended Posts

5 minutes ago, vememah said:

Za koji dan u skupštini predlog reforme kalendara. :rolf:

prelazimo na julijanski?

Na neki s 31 danom u septembru.

Hladno su se okretali telefoni pa su izbacivali 31.9. iz naslova članaka u režimskim medijima:

Izvorno:

https://www.euronews.rs › Srbija › Politika
Vučić o potezu Prištine: Dali su rok do 31. septembra, to znači ...
пре 7 сати — Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da u odlukama o registarskim tablicama i ličnim kartama izdatim u Srbiji, Priština ima ...

https://www.google.com/search?q="dali+su+rok+do+31.+septembra"+site%3Aeuronews.rs

Posle prepravke:

Vučić o potezu Prištine: Dali su rok do kraja septembra, posle planiraju napad na Sever i imaju podršku Kvinte

https://www.euronews.rs/srbija/politika/53723/vucic-o-potezu-pristine-dali-su-rok-do-kraja-septembra-posle-planiraju-napad-na-sever-i-imaju-podrsku-kvinte/vest

Edited by vememah
  • Haha 2

pročitah šta je rekao. ako se bude držao ovog rečenog, ne bude samo rečeno za domaći puk, mi smo se opredelili.

"S ovom konferencijom sam ušao u istoriju jer sam rekao u lice sve što rade i kako nas uništavaju. Nije problem što smo mi glupi, nego što oni misle da su mnogo pametni", kazao je.

Edited by djordje geprat
  • Haha 1

Brzo Gugl da se zove telefonom i da se naredi izbacivanje tog 31. iz pretrage, nemoj da je negde ostalo! Vladanka, čuješ li?!

• +1 1
pročitah šta je rekao. ako se bude držao ovog rečenog, ne bude samo rečeno za domaći puk, mi smo se opredelili.

"S ovom konferencijom sam ušao u istoriju jer sam rekao u lice sve što rade i kako nas uništavaju. Nije problem što smo mi glupi, nego što oni misle da su mnogo pametni", kazao je.

a za gde smo se opredelili gosn dzole? poshto su meni svi ishodi vec postali ravnopravno moguci ukljuchujuci i od sutra smo hrvati islamske veroispovesti utapamo se u bugarsku i svi operishemo u zene ako domacin zapovedi hihi.gif

4u1 mozel bolje.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

• Haha 2
1 hour ago, djordje geprat said:

pročitah šta je rekao. ako se bude držao ovog rečenog, ne bude samo rečeno za domaći puk, on se opredelio umesto nas.

Izvinjavam se, malo sam dopravio.

• +1 1
1 minute ago, djordje geprat said:

istok, bliski i daleki, naša je budućnost.

Ni daleki Zapad više nije tako daleka budućnost. Taman lepo regresiraju u talibane

• Haha 1
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Ni daleki Zapad više nije tako daleka budućnost. Taman lepo regresiraju u talibane

Ma, necemo mi nigde, zemlje nemaju tockove. Niti ovaj Vucicev rant od juce znaci bilo sta osim da se on licno izuzeo iz onoga sto je istim tim ljudima koje je juce napljuvao obecao da bi dobio podrsku za dolazak na vlast. Uostalom, sve sto je sinoc rekao odrazava raspolozenje ogromne vecine gradjana Srbije. Otkako su krenule ove ankete po Srbiji sa sumanutim procentima ljudi koji veruju i tvrde da je NATO kriv za rat u Ukrajini imao sam na desetine upita od kolega sa zapada o tome. Uvek im govorim jednu istu stvar, Srbi danas nisu ljuti na NATO/zapad zbog bombardovanja vec zbog svega onoga sto se desilo posle bombardovanja. I to ne samo ono sto se desavalo na Kosovu i u Srbiji, vec i ono sto se desavalo na sirem planu a moglo je da posluzi kao predmet poredjenja i provere.

• +1 3

Nemam pojma kako rade te ankete i gde izvlače procente, ali mene kao ni ljude koji me okružuju niko ništa pitao nije. E sad, možda istražuju među svojima isključivo, to pije vode.

Moram da se ogradim jer nmp kako to inače funkcioniše, ali pozive te vrste mom okruženju niko ne upućuje.

Gde su namakli recimo 80% nmp, razumem uzorak ali uzorak je njihov isključivo, rekao bih.

• +1 2
4 minutes ago, Barti66 said:

Nemam pojma kako rade te ankete i gde izvlače procente, ali mene kao ni ljude koji me okružuju niko ništa pitao nije. E sad, možda istražuju među svojima isključivo, to pije vode.

Moram da se ogradim jer nmp kako to inače funkcioniše, ali pozive te vrste mom okruženju niko ne upućuje.

Gde su namakli recimo 80% nmp, razumem uzorak ali uzorak je njihov isključivo, rekao bih.

E, ako mene i tebe niko nije nista pitao onda ankete nemaju veze.:)

Iz ugla mojih poznanstava ti procenti besprekorno odrzavaju raspolozenje stanovnistva a ja imam ravno nula poznanika koji glasaju za SNS ili su njihovi simpatizeri. Lazem, moja tasta glasa za Vucica, na ogroman uzas i jos veci bes moje bolje polovine.:D

3 hours ago, djordje geprat said:

"S ovom konferencijom sam ušao u istoriju jer sam rekao u lice sve što rade i kako nas uništavaju. Nije problem što smo mi glupi, nego što oni misle da su mnogo pametni", kazao je.

Ovo mogu da mu upisu u dokumente umesto imena i prezimena. Sazeo sam sebe i svoju narav u dve kratke recenice. Skolski primer konciznog izrazavanja.

Edited by jimi
  • +1 1
10 hours ago, djordje geprat said:

"S ovom konferencijom sam ušao u istoriju jer sam rekao u lice sve što rade i kako nas uništavaju. Nije problem što smo mi glupi, nego što oni misle da su mnogo pametni", kazao je.

XFIcMrh.png

• Haha 5

Otprilike jedini bitan podatak ovih anketa je 31% koji misli da su mediji vrlo slobodni i 31% koji misli da su delimično slobodni. Za kačiti na svako izborno veče kad se zatvore birališta i krene hajp.

• +1 3
  • Create New...