Jump to content
IGNORED

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

230 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      134
    • gubi izbore (šifra BT)
      32
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      16
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      24
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      24
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      15
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      8
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      196

Recommended Posts

2 minutes ago, SNARC said:

Pa sta mislite...hoce li biti toga u skladistima sutra..u live prenosu ?

Pade mi nešto na pamet:

Grujić opisuje mnoge takve manifestacije istinske pokornosti, a među njima jednu upravo grotesknu. 1852. g. Temišvarci pozovu patrijarha da u njihovu mestu pozdravi cara Franju Josipa, koji je te godine putovao po Vojvodini. "Polazeći u Temišvar povede opet mene sa sobom i tu je pozdravio cara nemački, kad je car pohodio našu srpsku crkvu." Prilikom careve posete Novom Sadu, Varadinu, Karlovcima, Titelu i Zemunu, patrijarh i episkopi izbezumljeno trče da bi ga pozdravili u svim tim mestima: "Kad je stigao car na parobrodu u Novi Sad, tu ga je dočekao i patrijarh s nama na obali dunavskoj, i kada ga je pozdravio novosadski načelnik Jaršić, onda je seo car na Platonove kočije (episkopa Platona Atanackovića, M. S.) i odvezao se u Novi Sad. Patrijarh uzme arhimandrita Stojkovića u svoj batar, i odveze se za carem, kad je najpre nama zapovedio da idemo natrag u Varadin i da onde čekamo cara. Dok smo mi čekali u Varadinu, dotle su pozdravljali u N. Sadu patrijarha sa: živeo! onako isto oduševljeno kao i cara. Posle po sata vrati se patrijarh bez Njegova Veličanstva u Varadin i naredi da idemo brže u Karlovce, gde će da primi car podaničko poklonstvo od nas". Patrijarh opet žuri u Zemun, "da dočeka i onde svog velikodušnog cara". A po predlogu Nikanora Grujića, na slavoluku u Karlovcima, s ulazne strane pisalo je: "Ljubav te čeka", a sa izlazne: "Ljubav te prati". Međutim, patrijarh je stigao da svrati i na salaš Isidora Nikolića, "koji je kupio patrijarh od Isidora za svog sinovca majora Šandora Rajačića".

Kako se ovde patrijah šetao, tako će i zejtin da se šeta sutra... :fantom:

• +1 2

Ma zejtina ima sad..Ali ce sledece godine u ovo doba verovatno biti zajebano.

Ovo za patrijarha je odlicno..dupeuvlakastvo kao tradicija.

5 minutes ago, SNARC said:

Ma zejtina ima sad..Ali ce sledece godine u ovo doba verovatno biti zajebano.

Ovo za patrijarha je odlicno..dupeuvlakastvo kao tradicija.

Da sam ja bio car, popizdio bi što gde god odem pojavi se isti čovek, mislio bi da me neko zajebava...

• +1 1

Njegova perut napunice dzakove secera, njegov znoj flase ulja. Nahranice narod. 

• +1 1
  • Tužno 1
30 minutes ago, radisa said:

Da sam ja bio car, popizdio bi što gde god odem pojavi se isti čovek, mislio bi da me neko zajebava...

Ili to..ili bi pomislio "Leptenejebao, im je ovo elita..pa koliko je onda obican narod ovde glup i razvaljen u mozak"

ma jok. samo bi shizeo od manijaka :rolf:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Posted (edited)
1 hour ago, Filozof manijak said:

Što, ja sam baš prijatno društvo. :sad:

download.jpg

Edited by Ted
  • Haha 2

Svima će laknuti kad se utvrdi da ima u skladištima, sad što nema u prodavnicima ko vam je kriv, što niste nabavali svoje skladište na vreme :fantom:

• +1 1
  • Haha 1
Posted (edited)
11 hours ago, mraki said:

:fantom:
FT3gzb7XwAAHj_i?format=jpg&name=medium

Prvo da završi davno obećani obilazak školskih wc-a, primerenije je. 

Edited by pt 2.0
  • +1 1
  • Hvala 1
  • Create New...