Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

156 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      83
    • gubi izbore (šifra BT)
      26
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      11
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      20
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      16
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      7
    • 100%
      7
    • u potpunosti
      5
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      137

Recommended Posts

Meazza

Wanna bet?

Koji rok imas u vidu?

pt 2.0

Koji rok imas u vidu?

Godinu, dve max.

James Marshall

Mozda ne planira 10, ali jedno 15... ko zna. Kad god da sjase s vlasti, bice solidno bogat. Ondak ce sa nekog tropskog ostrva da bloguje i prica kako je u njegovo vreme bilo bolje.

Ko je to od političara (pogotovo naših) ikad uradio, bolest je to, ne može to bez uplitanja i petljanja, eto Đilas recimo prvi bi mogao to da sprovede, ali i on najavljuje povratak u politiku. To je košulja koja se samo sa kožom skida. 

Caligula

Godinu, dve max.

I ja taj osecaj imam intuitivno, ali ne vidim ga u egzekuciji kako ce da izgleda ili na sta da lici. On je osigurao pet godina mandata, uz promene ustava osigurace se na duzi rok. Dakle ili neka bolestina ili srcani udar ili narod na ulicama rumunski scenario, druge opcije ne mogu da materijalizujem.

Friend

Ajd ova prva dva ali ovo za narod cisto sumnjam :fantom:

Meazza

Godinu, dve max.

Na koju foru?

Meazza

I ja mislim.

Jozef K.

Godinu, dve max.

Misliš decenija, dve?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Pečorin

Jebaće nas ružno.

Eraserhead

I ja mislim.

Na zalost. Mi nismo narod sklon organizovanom buntu. Sa Milosevicem je trebalo da udjemo u rat sa svima da bi otisao. Ovaj sto malo daje EU malo hrani narod Rusijom. Malo hapsi kriminalce. Malo dovodi investitore. On ako je pametan moze da umre u kabinetu.

photoshop

Milosevic nije pao zbog rata, vec socijalnog stanja u drzavi, uz pomoc stranog kapitala.

Njegovo velicanstvo predsednik za razliku od Milosevica naucio je lekciju da zapad ne zanima ko vodi zemlju, vec koliko je poslusan i predvidiv. Ukoliko se ta dva ispune tolerise se manje vise sve. S obzirom da je jedini univerzalni motiv dolaska na vlast u Srbiji drpanje i sto duzi boravak u fotelji, treba ocekivati da predsednijer nastavi politiku uvlacenja svima. A sto se tice stoke krupnog zuba koja ga je dovela na vlast, njima je dovoljno da slusaju jeftine lazi i tu i tamo pokupe po koju mrvicu sa carskog stola.

šarulja

1. 

4.

Q:

zašto bazen nije postavljen sa mogućnošću da se vidi ko je izdajnik i strani plaćenik?  :mad:

pt 2.0

Na koju foru?

Pazi njega. O'š ti da se kladiš ili ne?

Meazza

Na zalost. Mi nismo narod sklon organizovanom buntu. Sa Milosevicem je trebalo da udjemo u rat sa svima da bi otisao. Ovaj sto malo daje EU malo hrani narod Rusijom. Malo hapsi kriminalce. Malo dovodi investitore. On ako je pametan moze da umre u kabinetu.

Bas tako. Sa ovim prethodnim izborima prosao je svaki voz, smatram da je itekako moglo i moralo bolje. Mislim da bi bilo svasta da je doslo do drugog kruga, ali opozicija je imala druge prioritete. Ne krivim nikog pojedinacno jer ne znam cija je bila idiotska ideja da izadju svi odvojeno i ne znam ko je kriv sto nisu mogli da se dogovore oko jednog kandidata i da uspostave striktnu kontrolu. Sto se mene tice ja sam se iscimao koliko sam mogao oko izbora, na mom BM nisu mogli da kradu, i vise me ne zanima nista.