Jump to content

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

213 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      127
    • gubi izbore (šifra BT)
      28
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      23
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      21
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      14
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      7
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      181

Recommended Posts

dragance
2 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Јел се сећаш наше дискусије из новембра? О епидемији. Када си држао "немачку страну", а када сам ја заговарао више солидарности међу народима и регионима. Тада сам критиковао Немца што не пружа помоћ нама, а сада, 4 месеца касније, ми пружамо помоћ другима. Ево ти дискусије па процени ко је био зрелијег погледа у континуитету: 

Terazije! Ukrasne jelke!

• Replies 35,7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1900

• renne

1694

• James Marshall

1682

• Caligula

1094

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jedan sasvim običan stan u blokovima, pre nekih 45 godina... Sve je spremno, ukrašena soba, posluženje je servirano, svećice na torti... Ali nijedan gost se ne pojavljuje. Satima. Sendviči se bajate,

mozda je bilo al nije bitno. odlicno!  

Moraju jer sam nezrela i površna. i nisam sofisticirana. ti ne moraš po sendvič, dovoljno je da ne jedeš govna.

Posted Images

3 hours ago, Duhovnost, ljubav i med said:

Мене боли душа када се било ко, од сликара, преко инжињера, до пољопривредника, пљује, а урадио је посао најбоље што је могао. Укуцам на телефону захтев и за 2 дана добијем АстраЗенеку, па најмање што могу да кажем је хвала. Тако сам васпитан. Мислим да огромну заслугу има такође Ана Брнабић, и њој хвала. Софистицирана и вредна царица. И лекарима хвала на организацији вакциналних пунктова. Свима хвала што су имунизовали мене, моје претке и девојкине претке, брзо и ефикасно. 

:laugh:...Pazi da ti ne verujem da je imaš...

Duhovnost, ljubav i med
47 minutes ago, Sammael said:

Ovo s vakcinisanjem je bio velemajstorski potez.

Да поделимо сендвич? :D Мени је са патриотске стране ово нешто о чему сањам пуно година, тренутак кад смо као земља душа целог региона.

30 minutes ago, ronin said:

:laugh:...Pazi da ti ne verujem da je imaš...

Дехуманизација је лош начин да се води разговор. Имам, богињу. Лепша је од Анине жене, а Анина жена је веома лепа. Имаш ли ти? ... и макар да је четврт лепа као Анина супруга, да би се квалификовао за дискусију? :D

dragance

Jedi govna botino,  svi će te biti deo permanentnog ukrasa na Terazijama kada ubica padne jednog dana. Figurativno govoreći,  VTKovci, ne brinite se.

• +1 1
48 minutes ago, Šumejker-Levi 9 said:

Deo mene i dalje veruje da nas neko žešće troluje, kako ovo objasniti drugačije?

Cela Srbija te troluje ... al na izborima :laugh:

7 minutes ago, Tutankamon said:

Polako druže, doćiće i ovom narodu jednom iz guzice u glavu...

Mi smo dzinovski narod, dug je put od guzice do glave.

• +1 1
  • Haha 3
1 minute ago, Tutankamon said:

Polako druže, doćiće i ovom narodu jednom iz guzice u glavu...

Pa..tesko da ce uskoro..evo kako ja to vidim

Moja majka je penzioner vec nekih 5 godina. Ako ne racunamo ono rezanje, koje se desilo uprkos tome sto je on rekao da nece, penzioneri nemaju sta puno da mu zamere. Penzije je vratio na predjasnje pa cak su se i pojacale, bar je kod moje majke tako. Sve vreme redovno isplacivane, i u vreme korone.

Moj matori je od ove nedelje u penziji, radio u JP sve vreme. Sem onog, gorepomenutog, rezanja, nikakva stucanja, plate uvek na vreme, cak i pojacane a euro nije skakao u medjuvremenu. 

Da se razumemo, moji roditelji bi se pre za dupe ujeli nego glasali za njega. 

Struja je poskupela nesto neznantno, za kuce i stanove u kojima zive meni bliski ljudi, nekih cca 500-1000 mesecno. Nista oko cega ce narod da poludi. 

Rafovi su puni..bili su iznenadjujuce popunjeni i tokom frke kad se korona tek probila u nase zivote..Gorivo je jos uvek skuplje nego u okolini ali ta prica je pukla sa onim bednim pokusajem protesta..Sve ostalo je tu negde i narod jos uvek moze da se prehrani i ugreje bez da mora u pozajmice i kredite.

Vakcina ponudjena svima..ponudjeni ko pocasceni, to mu je odlican potez. 

Povrh svega..medijska masina ga gura na najjacem mogucem broju obrtaja a neka opozicija postoji samo u naznakama u Srbiji.

Tako da..ne bih se kladio da to iz dupeta u glavu moze da se desi skoro.

Jedino da Djilas ponudi 100-200 eura svakome ko moze da dokaze da je glasao za njega..a onda posle izbora kaze "Ajde paljba..i evo giocatore svima, pizde prodane".

Drugacije..nikako.

Moonwalker
6 minutes ago, Lancia said:

Mi smo dzinovski narod, dug je put od guzice do glave.

E bas tako. A glava mu ionako nicemu ne sluzi, jer guzicom misli, pa mu je zivot kakan.

Edited by Moonwalker
  • +1 2