Jump to content

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

207 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      123
    • gubi izbore (šifra BT)
      28
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      22
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      20
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      14
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      7
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      175

Recommended Posts

• Replies 31k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

1546

• gospa buba

1541

• renne

1408

• Caligula

979

Top Posters In This Topic

Popular Posts

948035 95349 8476969 3390459 54995 0493943205 9458439 49369621 1292193 9382910    

vec sat vremena, s prekidima, radnici sa oblizneg gradilista pevaju vucicuu peeedeeeru... al onako kezual, kao sto nekad pevaju narodnjake uz posao...

Posted Images

Чика Dobrica?! :ohmy:

Nisam znao da je nominovan.

I on bi prihvatio nagradu od mrskih zapadnjaka koji su srpskom narodu radili o glavi, zrtvovali ga na oltaru istorije?...

Ne verujem, to nikako ne lici na njega...

2 hours ago, dragance said:

Dezulovic car, kao i uvek!

Meni je satirični foto strip Milana Doga sa Vučićem i voditeljkom izmamio osmeh na lice, a Dežulovićevi tekstovi su retko kad sjajni (mada priznajem da ima i nekoliko sjajnih tekstova). Najčešće su njegovi tekstovi prazni i dosadni, sa plitkim humorom i glupavim forama, a pokatkad kad se dohvati teških tema i razotkrivaju ogromno neznanje jednog lajavog šarlatana, sklonost laganju, pa i strahovito bešćašće autora. Njegovi obožavaoci su otprilike slični njemu i potpadaju u jednu ili više sledećih kategorija: površni ljudi, obožavaoci lošeg humora, neznalice ili ljudi bez zrnca obraza.

• Ne smaraj 2
kud u maglu Simoviću

ma pustio neko buvu da je dobrica dal dobio, dal bio laureattm 

zvalo ga iz medija i on imao tako neku izjavu tipa dobro je da su se setili, prave vrednosti isplivaju uvek na površinu, lopta je okrugla itede

• Haha 1
gospa buba
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ma pustio neko buvu da je dobrica dal dobio, dal bio laureattm 

zvalo ga iz medija i on imao tako neku izjavu tipa dobro je da su se setili, prave vrednosti isplivaju uvek na površinu, lopta je okrugla itede

nije pustio buvu nego napravio ceo para-sajt, klonirao stranicu! :lolol:

Edited by gospa buba
1 hour ago, bogola said:

Njegovi obožavaoci su otprilike slični njemu i potpadaju u jednu ili više sledećih kategorija: površni ljudi, obožavaoci lošeg humora, neznalice ili ljudi bez zrnca obraza...

'ajde, nastavi slobodno...:fantom:

Leglo bi bolje na temi  "Svi predsednikovi ljudi"

Zdenko Kolar: Krle je oduvek bio krpelj

Ne pratim Krletove nastupe, jer ništa ne može da me iznenadi, kaže za Nova.rs Zdenko Kolar, bas gitarista ex VIS Idoli, o svom bivšem kolegi iz kultnog benda Nebojši Krstiću koji je godinama unazad u žiži javnosti, ali ne zbog muzike.

– Obično ne gledam kanale na kojima se on pojavljuje, a ako se to i desi, odmah prebacim na neki drugi. Ljudi mi često kažu kako ne mogu da se načude kako se promenio, iako ga ne poznaju. Ja se ne čudim, meni je to sve normalno jer je takav bio celoga života, i u ono vreme. Možda je gruba reč, ali on je oduvek bio kao krpelj ili imela, zakači se za nekoga i onda ga vuče, sisa, sisa, isisava sve što može iz njega. Ne mislim da nije dao neki svoj doprinos celoj toj našoj muzičkoj stvari, bio je zabavan tada onako dugačak, visok, ali je bio totalno netalentovan. Ne mogu da tvrdim da nema sluha, ali manjka nešto tu, jednostavno – folirant.

• +1 4
9 minutes ago, gospa buba said:

nije pustio buvu nego napravio ceo para-sajt, klonirao stranicu! :lolol:

vest preneli RTS, B92 i svi ostali vodećiTM mediji iz zemlje i regiona. Na RTS išao breaking news kajron.

1 od jačih trollovanja

gospa buba
14 minutes ago, omiljeni said:

vest preneli RTS, B92 i svi ostali vodećiTM mediji iz zemlje i regiona. Na RTS išao breaking news kajron.

1 od jačih trollovanja

takoe. ozbiljan poduhvat. zato ih se toliko i napecalo.

Tako i treba naučiti pameti matore samoljubive ništice.  Za šta da im neko da bilo kakvu međunarodnu nagradu?

Porazno je što je reč o izuzetno agresivnim i prepredenim stvorovima, koji dobiju zasluženu osudu javnosti tek onda kad ostare.

gospa buba
16 minutes ago, halloween said:

Tako i treba naučiti pameti matore samoljubive ništice.  Za šta da im neko da bilo kakvu međunarodnu nagradu?

Porazno je što je reč o izuzetno agresivnim i prepredenim stvorovima, koji dobiju zasluženu osudu javnosti tek onda kad ostare.

па то време реши, и обичаји. неће данас ћецу натерати ни на 1 достојевског, а не на чика добрицу.