Jump to content

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

209 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      125
    • gubi izbore (šifra BT)
      28
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      22
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      20
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      14
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      7
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      177

Recommended Posts

7 hours ago, Frank Pembleton said:

Moraće da se istraži ko je pankerka™. 

Našlo se... Realizatorka™

brt kako izgled vara, ja mislio baba sera.

Inace su realizatorke™ tigar primerci, upoznao sam ih par (ima i muskaraca vrv ali in nisam vidjao)

• Replies 31,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1571

• James Marshall

1569

• renne

1445

• Caligula

1008

Top Posters In This Topic

Popular Posts

948035 95349 8476969 3390459 54995 0493943205 9458439 49369621 1292193 9382910    

vec sat vremena, s prekidima, radnici sa oblizneg gradilista pevaju vucicuu peeedeeeru... al onako kezual, kao sto nekad pevaju narodnjake uz posao...

Posted Images

Frank Pembleton
2 hours ago, Caligula said:

brt kako izgled vara, ja mislio baba sera.

Inace su realizatorke™ tigar primerci, upoznao sam ih par (ima i muskaraca vrv ali in nisam vidjao)

Gde si ih upoznao keve ti?

5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Gde si ih upoznao keve ti?

Jedna sa BK a druga sa RTSa, postpetooktobarska godina.

Pa samo njih sam upoznao (doduse, ne znam kako se zovu, pamtim utisak od pre dvadeset godina)... kasnije, po agencijama, video sam da su najbolji akaunti i tim lideri zene.

Odatle utisak, moguce da gresim. Ova baba sera sto je dodala balavom fasciklu mi ne izgleda kao tigrica :happy:

Frank Pembleton
5 hours ago, Caligula said:

Pa samo njih sam upoznao (doduse, ne znam kako se zovu, pamtim utisak od pre dvadeset godina)... kasnije, po agencijama, video sam da su najbolji akaunti i tim lideri zene.

Odatle utisak, moguce da gresim. Ova baba sera sto je dodala balavom fasciklu mi ne izgleda kao tigrica :happy:

Bojim ze da bi te ta "baba sera" savila ko panta pitu... 

Mislim  mi u suštini ne znamo ništa o njoj. 

Sem da je ti nisi sreo. 

10 hours ago, Frank Pembleton said:

Bojim ze da bi te ta "baba sera" savila ko panta pitu... 

Mislim  mi u suštini ne znamo ništa o njoj. 

Sem da je ti nisi sreo. 

Moze biti, ali moze biti i da je baba sera pravi nadimak, s obzirom na iskazanu inferiornost, poniznost i uvlakastvo u bukvalno par sekundi.

Edited by Caligula
On 11.9.2020. at 17:37, radisa said:

Bio fake news, ali on to nije znao, pa se izjašnjavao o nominaciji™...

u stvari učitavate.

bio je fejk njuz da je dobio Nobela ali nema vesti ili izjave (dozvoljavam da mi je eventualno promaklo, ali sumnjam) koja bi potvrdila da je Dobrica naseo.

usput da dodam lično mišljenje - uprkos tome što Dobricu smatram sasvim prosečnim piscem - da je ta podvala bila prostačka svinjarija i cipelarenje jednog političkog i književnog leša, i da njeni tvorci nemaju nimalo razloga da se njome ponose.

• +1 1

Nije on bio ni politički ni književni leš. Iako u poznom životnom dobu, našlo se aktivnih političara da ga radno angažuju i da prima razne apanaže kao nekakav savetnik, a da ga niko nikad nije video u instituciji. Kao kakav geront sedeo je kod kuće / SANU, a bazileusi mu dolazili na noge.

Pored toga, Službeni glasnik kao javno preduzeće, čak mu je i do samog kraja štampalo skribomanske memoare ili šta već, neka nađe koga zanima. Bio je vrlo vitalan, naročito sa finansijske strane.

Edited by halloween
32 minutes ago, halloween said:

Nije on bio ni politički ni književni leš. Iako u poznom životnom dobu, našlo se aktivnih političara da ga radno angažuju i da prima razne apanaže kao nekakav savetnik, a da ga niko nikad nije video u instituciji. Kao kakav geront sedeo je kod kuće / SANU, a bazileusi mu dolazili na noge.

Pored toga, Službeni glasnik kao javno preduzeće, čak mu je i do samog kraja štampalo skribomanske memoare ili šta već, neka nađe koga zanima. Bio je vrlo vitalan, naročito sa finansijske strane.

+1

A i za ћеркицу se pobrinuo, k'o pravi srpski домаћин, 1 Моравац....

Ali treba biti pristojan prema liku, nit je riba, nit je meso, koji je teorijski zasnovao sva sranja na osnovu koji se srbovalo sve u 16, porodio frazu o 'Srbima pobednicima u miru, a gubitnicima u ratu', frazu koja je Srbiji kao drustvu usadila njanjavi gubitnicki mentalitet, govnetu od pisca koje je u svojim preispitivanjima :isuse: poturio Gavrila Stankovica :isuse: umesto sopstvenog preletanja.

I koji je sve to itekako znao da unovci sa sve sitnicom da je u vreme kada je bio najproganjaniji srpski pisac pazario - kucu na Dedinju.

Nije mu zapala '45, jebiga...

Lik iz cijeg su komesarskog sinjela izmileli svi takozvani i navodni disidenti koji su Srbiji trebali da donesu demokratiju, sruse komunizam, izvedu sve neizvedene lustracije - koje ni pomenuli nisu - sa sve otvaranjem dosijea, takodje preskocenim...

I koji ni dandanas ne znaju gde im je dupe, a gde glava, sve braneci srpstvo ugrozeno...