Jump to content

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

209 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      125
    • gubi izbore (šifra BT)
      28
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      22
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      20
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      14
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      7
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      177

Recommended Posts

• Replies 31,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1584

• James Marshall

1581

• renne

1478

• Caligula

1012

Top Posters In This Topic

Popular Posts

948035 95349 8476969 3390459 54995 0493943205 9458439 49369621 1292193 9382910    

vec sat vremena, s prekidima, radnici sa oblizneg gradilista pevaju vucicuu peeedeeeru... al onako kezual, kao sto nekad pevaju narodnjake uz posao...

Posted Images

4 minutes ago, Milošica said:

Polako gubim strpljenje i razumevanje i prema tzv. Miletu,a baš sam ga dosta imao.

amateru

Da li se spremaju spontana okupljanja građana ispred Predsedništva, da pošalju preko okeana energiju i ljubav preCedniku, dok se bori kao lav sa zapadnim bešibozlucima?

Milošica
22 minutes ago, Caligula said:

amateru

Ima do toga što sam 19 godina odrastao među raznim Miletima :D,hteo to ili ne,s toga je i do neke sentimentalnosti.Pri tome ne mislim na roditelje.

Sada mi je lakše napraviti selekciju,pa sa neke distance bolje vidim stvari,ali i dalje verujem i mislim da ima dosta njih koji ipak nisu izgubljen slučaj.

gospa buba
1 hour ago, James Marshall said:

Evo Siniše uživo - 

Ogroman je pritisak, predsjednik se bori, da li će izdržati, vidjećemo, ima papir, iznenadili nas, iako su nas obavještajne službe obavijestile

sinishe maloga? mislim sve neshto ko zna koliko je njih, potroshacha raznih kalibara mislio da pokupi josh shta nije zavareno, pa da kupi prnje pre kraja, kad ono moraju izjave da se daju, i ko zna shta sve ne :wicked: :dry:

chuj brbana i sinisha o kosovu, shta ih snadje :blink:

Edited by gospa buba
slepa živana
55 minutes ago, Sludge Factory said:

Nekako mi lepse da zamisljam iz tvog preprica :D 

Vrhunski! Za smejanje i plakanje u isto vreme. Mitrovic kralj rijalitija! 

bio je sad snimak i na dnevniku n1... malo mali, malo čadež, pa onda snimci izjava podrške ministara, đorođeviča, dačića, nedimovića... premijerke.

kakva je to ekipa... mislim da ulažu ozbiljne napore da ne ubace "brate" u diskurs. kako kaže marinika, diberski jezik... dopala mi se i reč koju je uroš đurić upotrebio u prošlom vremenu - džulovi :lol:

baš su teška bagra. velika je sramota za svakog od nas, ne što nam oni vladaju, nego što puštamo da nam se obraćaju.

džems maršal da stavi table bensedina na popis za donacije

• +1 1

Sve je cool. pojedini mediji su se izleteli, kaze Blic

Tačka 10. u originalu glasi:

“Both parties commit to mutual recognition, and protection of ethnic minorities, restitution of propriety, resolving of the status of stateless individuals, and agree to open offices in charge of protecting and reporting annually on minority rights.”

Ili u prevodu na srpski:

“Obe strane se obavezuju na međusobno priznavanje, zaštitu etničkih manjina, restituciju vlasništva, rešavanje pitanja apatrida i slažu se da otvore kancelarije čije će zaduženje biti da štite i redovno, svake godine izveštavaju o pravima manjina.”

Pojedini mediji ranije su pogrešno preneli da je Grenel od Vučića tražio da odmah potpiše samo nezavisnost Kosova, što je Grenel demantovao.

Edited by Milosh76
kud u maglu Simoviću
6 minutes ago, Milosh76 said:

“Obe strane se obavezuju na međusobno priznavanje, zaštitu etničkih manjina, restituciju vlasništva, rešavanje pitanja apatrida i slažu se da otvore kancelarije čije će zaduženje biti da štite i redovno, svake godine izveštavaju o pravima manjina.”

ne vidim gde je problem

• +1 1

Uslovi kolega, uslovi. Ili sto bi rekao Vucic "a sta Srbija dobija?"

a sta je problem? Pa mnogo toga je problem, vec ispisano ovde zilion puta

4 hours ago, napadaj said:

"Polazeći od ranije utvrđenih principa da će predstavnici Republike Srbije kroz pregovore težiti iznalaženju sporazumnog i sveobuhvatnog rešenja za Kosovo i Metohiju, Vlada podržava aktivnosti Predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića povodom predstojećih razgovora Beograda i Prištine 3. i 4. septembra 2020. godine u Vašingtonu, SAD, koji će se održati pod pokrovoteljstvom američkog diplomate Ričarda Grenela", navodi se u odluci Vlade.

koje Vlade?!

3 hours ago, Filozof manijak said:

Još samo kad seTrampu ne bi žurilo da zaključi dil pre izbora.

Ma koga bre briga za taj dil Vučića i Kosova. Trump sigurno ni ne zna da su ti budalaši uopšte tamo. Verovatno su u nekom motor inn-u u predgradju Washingtona gde su im rekli da ne diraju mini bar.

• +1 1
  • Haha 2