Jump to content

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Hamlet Strašni

Vučić  

210 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      125
    • gubi izbore (šifra BT)
      28
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      23
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      20
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      14
    • 100%
      11
    • u potpunosti
      7
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      178

Recommended Posts

• Replies 32,1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• James Marshall

1654

• gospa buba

1613

• renne

1513

• Caligula

1024

Top Posters In This Topic

Popular Posts

948035 95349 8476969 3390459 54995 0493943205 9458439 49369621 1292193 9382910    

vec sat vremena, s prekidima, radnici sa oblizneg gradilista pevaju vucicuu peeedeeeru... al onako kezual, kao sto nekad pevaju narodnjake uz posao...

Posted Images

Sludge Factory

Mozda gresim, ali utisak danas mi je da on pokusava da se distancira (tj. da pokusavaju da ga distanciraju) od kovid i pandemija price. Videcemo sutra i u tom drugom nastupu, ali nekako je mlak, blago nezainteresovan, nema tu one energije koja uzima sve u svoje ruke i sve resava™. Mozda je stvarno fasovao koronu, mozda je umor, a mozda je i deo generalne strategije za hendlovanje™ ovog haosa koji su napravili, strategije ko prezivi pricace, ostali zao nam je. 

Sludge Factory
Posted (edited)

BTW, jel ovo danas prvi put da je kritikovao neciju reakciju i rad, nekog ministarstva ili ministra? Jeste posle dodao i ono kao "uvek se krivica svali na nekoga..." ali cini mi se da je do sad uvek bio na cvrstom stanovistu da sve rade bez greske. Kako situacija bude dodatno eskalirala i postajala sve ociglednije gora, pocece i svaljivanje krivice na struku™ i krizni stab, ali oni su za to sami krivi. 

Edited by Sludge Factory
gospa buba

za za krizni shtab, ono, boli me prolece™ :dry:

sent from bubamoto

radisa

To da ce krizni stsb da bude kriv, to je jasno od početka...

Namestili su se, sad, jbg, nek kusaju sa obe strane... Petričić ih baš lepo oslikao... A sad će i neki režimski seronja da ih oslika™...

Tresko
8 hours ago, napadaj said:

Ovo je izgleda prošla benevolentna faza Nemačke za Vučića. Sad ga peglaju praktično stalno. 

Tresko

Florijan Biber i nema veze sa Nemačkom, živi tamo negde u Gracu i predaje nešto, i trudi se da me uvredi na netu. Aco, viruse!!:D Prsotina..............

djordje geprat

pao mi kamen sa srca. sve je pod kontrolom.

suzi:

"Za to vreme, on se nalazio tamo gde je i bio, na relaciji Predsedništvo Srbije - Vila Bokeljka. Kada se predsednik vratio iz Brisela, trebalo je da ide u Vašington a potom i na samit u Sloveniju. Oba dogadaja su otkazana, a slovenački premijer je to otkazao u poslednjem trenutku", kazala je Vasiljević.

To vreme, objašnjava ona, predsednik je iskoristio da malo sabere rezultate izbora kojima nije mogao ranije da se bavi.

Milosh76

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na preporuku Kriznog štaba za suzbijanje koronavirusa, večeras će tokom gostovanja na RTS objaviti nove oštre mere za Beograd zbog krajnje nepovoljne epidemiološke situacije.

djordje geprat
Posted (edited)

izguglah nenamerno stari tekst od pre 6 godina, iz vremena kada je kurir pokušao da se izmigolji

suzi

EDIT: isti teksi ovde, sa današnjim datumom

Edited by djordje geprat
Jumanji

Da sabere rezultate izbora? Ok znamo da ih on "sabira", ali lepo je i javno priznati sta je zapravo prioritet, kada se apsolutno sve rusi i raspada oko tebe.

Nego ne mogu vec dugo da se otmem utisku, da kad jednom ovo pukne bice neka vulkanska erupcija i cunami istovremeno, jer nesto je ova trpeljivost bas neprirodna...

Kampokei
3 hours ago, Tresko said:

Ovo je izgleda prošla benevolentna faza Nemačke za Vučića. Sad ga peglaju praktično stalno. 

Isto sam pomislio gledajuci ovo.

Tresko
30 minutes ago, Kampokei said:

Isto sam pomislio gledajuci ovo.

Pa to, a i logično je, jer je sigurno već davno provaljen kao lažov, prevarant koji jedno priča njima, drugo u Briselu, a onda radi treće kad se vrati u Srbiju. 

James Marshall

Ali je jedini koji može da "završi" Kosovo

:fantom:

E serem se i na te briselske i berlinske birokratske umove ako ih ovo upljuvano nedonošče zavlači i rasteže već 8 godina. 

zorglub
14 minutes ago, James Marshall said:

E serem se i na te briselske i berlinske birokratske umove ako ih ovo upljuvano nedonošče zavlači i rasteže već 8 godina. 

+1

Standard:

Im Fall von Serbien ist es aber ohnehin unverständlich, weshalb die EU-Kommission das Land auf die grüne Liste gesetzt hat – ein Vorschlag, dem übrigens nicht nur Österreich, sondern auch Deutschland aus Verantwortungsbewusstsein nicht folgten.

Iliti po naški, hvala Bingu:

In the case of Serbia, however, it is incomprehensible why the EU Commission has put the country on the green list – a proposal that, incidentally, not only Austria, but also Germany, did not follow out of a sense of responsibility.

• James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • James Marshall pinned this topic