Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

195 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      113
    • gubi izbore (šifra BT)
      28
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      22
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      18
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      11
    • 100%
      10
    • u potpunosti
      6
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      168

Recommended Posts

Milosh76

To je bilo jutros... :D

mraki

"Sve ovo smo izdržali lakše nego drugi. Neće biti smanjenja plata u javnom sektoru, što će biti redak slučaj u Evropi, već ćemo gledati i da povećamo opet plate na kraju godine zdravstvenim radnicima i prosvetnim radnicima, a nadam se i vojsci i policiji i socijalnim radnicima", rekao je Vučić tokom obilaska radova na rekonstrukciji Zdravstvenog centra Prokuplje.

:ziga:

Dankan Ajdaho

Takvog čoveka ste našli da pljujete.

Arkadija

Pisao penzionerima. Moji dobila dva pisma.  Sve nešto mislim da država zna koliko penzionera živi u jednom domaćinstvu, pa su tu mogli da uštede, bar malo, da pošalju samo jedno.

gospa buba

pa shta kaze?

djordje geprat

kad budem otvorio sanduče a u njemu računi i vučićeva pisma.

Nikodije
3 minutes ago, djordje geprat said:

kad budem otvorio sanduče a u njemu računi i vučićeva pisma.

casa zuci, pa casa meda, tako je to u zivotu.

mlatko

casa de pepel, casa de meda

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Šumejker-Levi 9
50 minutes ago, Nikodije said:

casa zuci, pa casa zuci, tako je to u zivotu.

Skyhighatrist

Srbija Riloudid

I sve da je Aleksandar Vučić, napamet govorim, pustio brčiće kao Klark Gebl u ‘Prohujalo sa vihorom’, pa na konferenciji za štampu - na zabrinuto novinarsko pitanje ‘predsedniče, šta će biti sa Srbijom?’ - šeretski dobacio ‘frenkli, maj dir, zabole me kurac’, ne bi to bio poznatiji filmski citat i opštije opšte mesto od onoga kojemu smo svedočili prošle subote, na barnumovski najavljenom početku predizborne kampanje SNS-a pod sloganom ‘Za našu decu’.

Dežulović :happy:

dillinger
On 20.5.2020. at 15:42, mraki said:

:ziga:

Neverovatno da u Srbiji u ovih 20+ god jos se nije izrodio sirok sukob izmedju zaposlenih u javnom i privatnom sektoru. Niti kao npr u Hrvatskoj ima novinara koji svakodnevno prozivaju tzv uhljebe, niko ne zna kolikom broju ljudi je drzava poslodavac itd. To prosto nigde nije tema a razlike sve vece.

Ali mozda nastupajuca kriza I to porodi napokon /ne kazem da je to pozeljno, stavise/

Edited by dillinger

Joe D

e jebaga bas ako je to 'jedna od najpoznatijih scena u istoriji filmske umetnosti uopste'. 

April
Srbija Riloudid

I sve da je Aleksandar Vučić, napamet govorim, pustio brčiće kao Klark Gebl u ‘Prohujalo sa vihorom’, pa na konferenciji za štampu - na zabrinuto novinarsko pitanje ‘predsedniče, šta će biti sa Srbijom?’ - šeretski dobacio ‘frenkli, maj dir, zabole me kurac’, ne bi to bio poznatiji filmski citat i opštije opšte mesto od onoga kojemu smo svedočili prošle subote, na barnumovski najavljenom početku predizborne kampanje SNS-a pod sloganom ‘Za našu decu’.

Aleksandar Ludi!

Sent from fav toy

djordje geprat
42 minutes ago, dillinger said:

Neverovatno da u Srbiji u ovih 20+ god jos se nije izrodio sirok sukob izmedju zaposlenih u javnom i privatnom sektoru. Niti kao npr u Hrvatskoj ima novinara koji svakodnevno prozivaju tzv uhljebe, niko ne zna kolikom broju ljudi je drzava poslodavac itd. To prosto nigde nije tema a razlike sve vece.

Ali mozda nastupajuca kriza I to porodi napokon /ne kazem da je to pozeljno, stavise/

valjda zato što imaš privatni sektor koji dobro radi jer je u dilu sa vlašću. a imaš i onaj koji izrabljuje a izrabljeni su sretni što im subvencionisana firma daje mrvice.

a seljaci i sitne zanatlije životare uz "ćuti, samo da nije gore"

Edited by djordje geprat