Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

179 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      99
    • gubi izbore (šifra BT)
      27
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      14
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      22
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      17
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      9
    • 100%
      8
    • u potpunosti
      6
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      156

Recommended Posts

Goranz

Da, običan građanin je baš preokupiran time da li se Andrej Vučić bogati na marihuani.

James Marshall

Pa isto onoliko koliko je preokupiran i sa Đilasovih 6xx miliona evra

gospa buba

chime je preokupiran prosechan gradjanin? prostim opstankom, a ostalo shta chuje i kad chuje? :unsure:

sent from bubamoto

Goranz
37 minutes ago, James Marshall said:

Pa isto onoliko koliko je preokupiran i sa Đilasovih 6xx miliona evra

Običan građanin je čuo za Đilasa (makar nešto), i to uglavnom negativno, te priča o 619 miliona može samo dodatno da ga nervira. Za Andreja Vučića se malo šta zna, za širu javnost leti ispod radara i "napadaju ga jer je predsednikov brat". 

villiem

kad je djilas zaradio 119 milona, ne igra u premijer ligi

Caligula
1 hour ago, Goranz said:

Običan građanin je čuo za Đilasa (makar nešto), i to uglavnom negativno, te priča o 619 miliona može samo dodatno da ga nervira. Za Andreja Vučića se malo šta zna, za širu javnost leti ispod radara i "napadaju ga jer je predsednikov brat". 

Obican gradjanin onda nije gradjanin vec prosti par usiju bez icega izmedju usiju. Podanik, krace receno.

I nema to veze sa imovnim stanjem ili opstom inteligencijom, poznajem puno inteligentnih ljudi koji (zaista) ne vide vezu izmedju stanja u zdravstvu, ili npr. jos direktnije - haosa u gradu i lose gradske vlasti. Izrazito apoliticni i ponosni na svoju apoliticnost, tipa niko mene nece magarciti da se ja cimam za njega pa da posle krade - i do te tacke dopire njihova predstava o politici, ni pedalj dalje od toga. Ni vizije ni plana, prosto list na vetru koji je ubedjen da upravo zbog svoje apoliticnosti nije list na vetru.

Ni smisao izbora na svake cetiri godine, ni princip smenjivosti, ni postepeni napredak kroz kaznjavanje/korigovanje na izborima (a ko da kazni - podanici?) ama apsolutno nista ne dopire do mozga.

Idioti, sto bi rekli stari Grci.

sigurnost
12 hours ago, Caligula said:

Obican gradjanin onda nije gradjanin vec prosti par usiju bez icega izmedju usiju. Podanik, krace receno.

I nema to veze sa imovnim stanjem ili opstom inteligencijom, poznajem puno inteligentnih ljudi koji (zaista) ne vide vezu izmedju stanja u zdravstvu, ili npr. jos direktnije - haosa u gradu i lose gradske vlasti. Izrazito apoliticni i ponosni na svoju apoliticnost, tipa niko mene nece magarciti da se ja cimam za njega pa da posle krade - i do te tacke dopire njihova predstava o politici, ni pedalj dalje od toga. Ni vizije ni plana, prosto list na vetru koji je ubedjen da upravo zbog svoje apoliticnosti nije list na vetru.

Ni smisao izbora na svake cetiri godine, ni princip smenjivosti, ni postepeni napredak kroz kaznjavanje/korigovanje na izborima (a ko da kazni - podanici?) ama apsolutno nista ne dopire do mozga.

dobro jutro

Šumejker-Levi 9
14 hours ago, Goranz said:

Dodao bih i da običan građanin ima patološku potrebu da mrzi nekoga, pa ide linijom manjeg otpora - što mu se češće servira lik koga treba mrzeti, toliko će ga on mrzeti.

Orvel je to nazivao "Nedelja mržnje" ili nešto slično, kad svi odu u salu i gledaju vesti i deru se... podsetite me...

Goranz
14 hours ago, Caligula said:

Otprilike. Zato će ovi još jako dugo da jašu, ljudi su se prosto navikli, za tih 150 evra penzije ili 500 evra plate će i ove zime prilikom prvog većeg snega ostati zavejani u saobraćaju, istrpeće i padove po kaldrmi u centru, to što je u nekoj zgradi administracije upravo riknuo server pa se mora opet dolaziti sutra... kad smo pregurali devedesete a mnogi se sa setom sećaju Miloševića. jasno je kakav je ovo narod. 

Tutankamon

Gledam ga, mrmori sebi nešto u bradu...pa mi ćemo njega morati da lečimo da bi imao pravedno suđenje...on se ničega ovoga neće sećati...mislim da je vreme da se od gomile mediokriteta koje je izvukao ko zna od kuda napravi neka komisija i da mu se oduzme predsednikovanje...

Skyhighatrist

Time Crisis

:jerry: