Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

144 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      78
    • gubi izbore (šifra BT)
      23
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      11
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      18
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      14
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      7
    • 100%
      7
    • u potpunosti
      4
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      126

Recommended Posts

stoka

Šta će mu ovoliko telohranitelja?

Ono, u principu, predsednik svake države treba da ima obezbeđenje, nikad ne znaš kakvih budala ima, ali smeta to što je i po tom pitanju jednom izjavio kako on svuda ide bez bodigarda.

Mislim, čemu laganje, čak i kad ne postoji potreba za tim? Zašto oseća potrebu da u svakoj situaciji i po svim pitanjima potcenjuje prosečnu ljudsku inteligenciju?

Edited by stoka

Moća

Pitas zasto Vucic laze? :blink:

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

namenski
3 hours ago, stoka said:

Ono, u principu, predsednik svake države treba da ima obezbeđenje, nikad ne znaš kakvih budala ima, ali smeta to što je i po tom pitanju jednom izjavio kako on svuda ide bez bodigarda.

Mislim, čemu laganje, čak i kad ne postoji potreba za tim? Zašto oseća potrebu da u svakoj situaciji i po svim pitanjima potcenjuje prosečnu ljudsku inteligenciju?

Zato sto narod treba da vidi da mu se preti vesalima, dotle doslo, aman covece :dry:

Inace, ne bi on...

ordi

čitam da su pronašli gospoju koja je pretila čoveku fotkanjem: imenom, prezimenom, funkcijom i čini se lažnom diplomom fakulteta - tako tvrde komentatori. ali, osim javnog blaćenja po društvenim mrežama, šta dalje?

Tutankamon
4 hours ago, stoka said:

Ti očito nisi upoznao patološke lažove ili kleptomane u životu...

Strucnjak

U Bujanovcu kao da ne zive albanci, nije se sreo ni sa jednim.

kud u maglu Simoviću
2 hours ago, ordi said:

čitam da su pronašli gospoju koja je pretila čoveku fotkanjem: imenom, prezimenom, funkcijom i čini se lažnom diplomom fakulteta - tako tvrde komentatori. ali, osim javnog blaćenja po društvenim mrežama, šta dalje?

:gilja:

Edited by kud u maglu Simoviću

hazard
18 minutes ago, levi said:

ovo mora nekako politički da se eksploatiše, što se predesdnik  kompanije Car-Go, zove Aleksandar Vučić

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=02&dd=07&nav_id=1502917

Ja bio u totalnom zbunu kada mi je na mejl stigla članska karta s potpisom A. Vučića :D 

Kapiram da je ideja kada ih zaustave panduri kažu ,,jeste mi smo udruženje, evo članske karte..." :D 

colonelo
1 hour ago, levi said:

ovo mora nekako politički da se eksploatiše, što se predesdnik  kompanije Car Je Go, zove Aleksandar Vučić

Блок_64

Пре ће да најебе тај мученик са истим именом.

stoka

Baš ih briga, kad ih zaustave, samo kažu: "Znaš li ti, bre, ko je predsednik našeg udruženja?!"

pacey defender
22 hours ago, colonelo said:

Car Je Go

:Hail:

čekmeže

Eto malo sprdnje, nisu vicevi kao u vreme namenskog broja 1, ali ima dobrih stvari. Favorit je predsednik u Yumku, trebalo mi je vremena da je vidim.