Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

140 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      75
    • gubi izbore (šifra BT)
      23
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      10
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      18
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      14
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      7
    • 100%
      5
    • u potpunosti
      4
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      124

Recommended Posts

Redoran
48 minutes ago, gone fishing said:

danas se drkoš i bota ujedaju za bulju od muke što oni nisu dobili ovaj orden od prezidenta rosije :happy:

Ne znam za njih ali ja ništa od svega ovoga ne gledam, samo čitam pbp ovde, naiđem na ono što je opisao namenski i sad se ujedam za bulju od muke u šta se društvo u kojem sam rođen i odrastao pretvorilo. Prvo je fizički uništena država, ovo sada je konačni raspad društva. Čak i male zemlje mogu da uz malo mudrosti izboksuju neki elementarni respekt za sebe u međunarodnom zverinjaku ali Srbiju minimum narednih 50 godina niko u Evropi neće poštovati (počev od Rusije) i to pod uslovom da se ovaj psihopaćenički poredak i protokol sutra ujutro uruše. 

Majo
20 minutes ago, Redoran said:

Ne znam za njih ali ja ništa od svega ovoga ne gledam, samo čitam pbp ovde, naiđem na ono što je opisao namenski i sad se ujedam za bulju od muke u šta se društvo u kojem sam rođen i odrastao pretvorilo. Prvo je fizički uništena država, ovo sada je konačni raspad društva. Čak i male zemlje mogu da uz malo mudrosti izboksuju neki elementarni respekt za sebe u međunarodnom zverinjaku ali Srbiju minimum narednih 50 godina niko u Evropi neće poštovati (počev od Rusije) i to pod uslovom da se ovaj psihopaćenički poredak i protokol sutra ujutro uruše. 

Tuga.

Moja licna nostalgicna tacka je Juga, koliko god je pateticna i lisena razumne logike. 

Caligula
1 minute ago, Majo said:

Tuga.

Moja licna nostalgicna tacka je Juga, koliko god je pateticna i lisena razumne logike. 

Sta je tu pateticno i liseno razuma? Jedini period u kojem su Srbi imali priliku da zive u uredjenoj drzavi. Daleko od idealnog, ali to jos bolje govori u kakvoj se septickoj jami sada nalazimo i u kakvoj smo se nalazili pre SFRJ.

Marvin (Paranoid Android)
3 minutes ago, Majo said:

Tuga.

Ja danas pomislio, pre 70 godina je maršal Staljinu, ej, Staljinu, rekao da može da se nosi, a danas kad gledaš ovu pizdu s Putinom prosto možeš da čuješ u glavi bloudžob coktanje, ck, ck, ck...

Majo
2 minutes ago, Caligula said:

Sta je tu pateticno i liseno razuma? Jedini period u kojem su Srbi imali priliku da zive u uredjenoj drzavi. Daleko od idealnog, ali to jos bolje govori u kakvoj se septickoj jami sada nalazimo i u kakvoj smo se nalazili pre SFRJ.

Ima ta neka jadnost da zalis za nekom zemljom i sunarodnicima, koji slave dan kad su nas se rotosiljali. Generalno to jos nisam video ni osetio van nasih balkanskih okvira, ali svaka vest iz tih vilajeta, svakodnevno me podseti, koji smo papci svi tamo ili odatle. 

Tresko
44 minutes ago, Redoran said:

+1000

Majo
16 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Ja danas pomislio, pre 70 godina je maršal Staljinu, ej, Staljinu, rekao da može da se nosi, a danas kad gledaš ovu pizdu s Putinom prosto možeš da čuješ u glavi bloudžob coktanje, ck, ck, ck...

jel mora bas tako plasticno :mad:?¿

namenski
15 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Za to NE, vise-manje, ali se sve ovo dogadja u gradu u koji su 1956. glavni SSSR dosli da se bukvalno izvine za svoje ponasanje od 1948...

Na stranu brozovisanje i jugonostalgija svake vrste, stvarno mi nije do toga:

Caligula
32 minutes ago, Majo said:

Ima ta neka jadnost da zalis za nekom zemljom i sunarodnicima, koji slave dan kad su nas se rotosiljali. Generalno to jos nisam video ni osetio van nasih balkanskih okvira, ali svaka vest iz tih vilajeta, svakodnevno me podseti, koji smo papci svi tamo ili odatle. 

Razumem tu jadnost (Kundera odnosno Chesi to neodredjeno osecanje zovu litost , fun fact)

S tim sto ne slave svi, daleko od toga. Nadnacionalna ideja je plemenita stvar, na Balkanu pogotovo. Sad, sto je na duzi rok ispalo jadno, do istorijskih je okolnosti.

čekmeže

Dokle taj žal za prošlošću? Gledajmo u svetlu budućnost.

edit @Caligula

Svi slave otcepljenje od Jugoslavije kao državni praznik.

Edited by čekmeže

Caligula
23 minutes ago, čekmeže said:

@Caligula

Svi slave otcepljenje od Jugoslavije kao državni praznik.

Mislis, sve poglavice slave?

Jedino su Slovenci ispali pametni, barem za sada. Ovo ostalo je nekoliko neukih, prostih chobana koji pishaju po svojim ovcama (a koje sa tim nemaju problem, kao ni sa proslavom otcepljenja).

Jadni smo.

Edited by Caligula