Jump to content
Hamlet Strašni

Vučić, jedno novo i drugačije presidency?

Vučić  

139 members have voted

1. 1. Posle prvog mandata

• sledi i drugi
      75
    • gubi izbore (šifra BT)
      23
    • povlači se na Svetu Goru (šifra SN)
      9
    • neće dočekati kraj mandata (šifra LL)
      18
    • nešto sasvim treće (objasniti)
      14
  2. 2. Da li podržavate rad Aleksandra Vučića

• Da
      7
    • 100%
      5
    • u potpunosti
      4
    • ja sam izdajnik i strani plaćenik
      123

Recommended Posts

ragasto
18 minutes ago, Time Crisis said:

Pa to je uvek i bio njen argument i argument njene stranke, mi ćemo raditi sve kao Vučić, samo bolje.

Samo što je to onda bilo u najdebljim rukavicama, blago rečeno. Ali ok, sad već postajem i sebi naporan-

Caligula

To je to.

Time Crisis
1 hour ago, ragasto said:

Samo što je to onda bilo u najdebljim rukavicama, blago rečeno. Ali ok, sad već postajem i sebi naporan-

Ma naravno, ali oni koji se prepoznaju u toj priči će pretpostavljam ako treba i zažmuriti kad se skinu čuvene rukavice - jeste nije idealno, ali rešava se Kosovo/rešavamo se Kosova, otvaramo poglavlja, s Merkelovom smo na "šnicla", moglo bi bolje, ali stvari idu u dobrom smeru itd.

ragasto
31 minutes ago, Time Crisis said:

Ma naravno, ali oni koji se prepoznaju u toj priči će pretpostavljam ako treba i zažmuriti kad se skinu čuvene rukavice - jeste nije idealno, ali rešava se Kosovo/rešavamo se Kosova, otvaramo poglavlja, s Merkelovom smo na "šnicla", moglo bi bolje, ali stvari idu u dobrom smeru itd.

Čini mi se da smo se negde mimoišli...sve vreme zvocam zbog: 

SNS sprovodi ideje 5.oktobra.Nevoljno, nesposobno, bahato i rugajući im se - ali ih sprovodi

I to kaže žena koja je u opoziciji, osim ako sam je pomešao sa nekom drugom G. Čomić. Bugarski vozovi, džipovi, pajseri, ekipe koje izlaze iz zatvora pa to odrađuju...nisam čak ni zagrebao, toliko se razumemo.

chandra
8 minutes ago, ragasto said:

SNS sprovodi ideje 5.oktobra.Nevoljno, nesposobno, bahato i rugajući im se - ali ih sprovodi

I to kaže žena koja je u opoziciji, osim ako sam je pomešao sa nekom drugom G. Čomić. Bugarski vozovi, džipovi, pajseri, ekipe koje izlaze iz zatvora pa to odrađuju...nisam čak ni zagrebao, toliko se razumemo.

Pa ona jeste u opoziciji... zlim nesposobnim komunistima. Pu, banda crvena. Ova vlast sprovodi agendu Tadicevog kabineta, samo ruznije i prljavije (doduse jednako nevoljno, nesposobno i bahato). Ova sadasnja vlast ima itekako mnogo zajednickog sa Tadicevskim DS-om, od ideologije, kadrova do metoda pljacke. Razlikuje ih sto su ovi obrnuli igricu i presli na visi nivo, tj. vratili na svoj level na kojem se ne stide da zapucaju i premlate.

djordje geprat
2 hours ago, Caligula said:

To je to.

Nad nama stoluju bandoglave kukavice, koje ne umeju da smisle ništa osim onoga što ne smeju niti umeju da urade. 

Time Crisis
1 hour ago, ragasto said:

Vozovi, džipovi, pajseri spadaju pretpostavljam u deo "nesposobno, bahato", ali ostatak je ovo što chandra kaže.

Edited by Time Crisis

Weenie Pooh
1 hour ago, chandra said:

Pa ona jeste u opoziciji... zlim nesposobnim komunistima. Pu, banda crvena.

Ali stvarno, koji je to mediokritetski titoisti toliko žuljaju leta gospodnjeg 2018.? Borko Stefanović i društvo, ili postoji neka antifa gerila kojoj se mora preventivno stati u kraj dok još nisu otvorili gulage?

gospa buba

pa neshto ih sve zulja, to je ochigledno.

sent from bubamoto

pt 2.0
On 6.12.2018. at 13:35, slepa živana said:

a predstavljaju se kao fizičari, naučnici, doktori (na kurac ih nabijem) sa direktorom instituta za fiziku nokat i meso. neopterećeni realnošću.

:D

aj mi šapni na PM koji je to direktor.

slutim da je isti onaj koji me je, vršeći f-ju u ministarstvu, optužio da sam izdajnik, jer sam mu rekla da ne, te silne pare ne mogu da se upotrebe kako je on zamislio... čak i moj sns dir se usro tad, pa me posle neko vreme nigde nije vodio :D

(nisam fan fizičara jer su ovi sa kojima sam sarađivala imali bug u logičkom razmišljanju. od uzroka nikako da dobace do posledice, a bogami ni do dedlajna...)

(a nisam fan ni čomićkinog pisanja po tw. ne podnosim sugarcoating i lupetanja)

halloween

Svaki put kad vidim kola hitne pomoći u pratnji automobila pod rotacijom i sirenom, ponadam se. 

Majo
1 hour ago, halloween said:

Svaki put kad vidim kola hitne pomoći u pratnji automobila pod rotacijom i sirenom, ponadam se. 

zloco.

gde je onaj plavi voz, kod nas ili ga neko zdimio? 

Marvin (Paranoid Android)
2 hours ago, halloween said:

:lolol: