Jump to content
Hamlet Strašni

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Budućnost Vlade  

90 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      34
    • do izbora za Beograd
      42
    • do 2019
      14

Recommended Posts

James Marshall

Jebem ga, meni se od ove rečenice svežu crijeva. Šta, Dačić će biti novi premijer nakon izbora?

gospa buba

znachi jedino su reublichki i gradski izbori garantovani u svom ishodu.

to kad mu se jednom svidelo, mora da bude -_-

Edited by gospa buba

James Marshall

Pa prvo je bila informacija da se ide na nove izbore jer je pukla tikva između Gice i Pice, a sad se pomirili ali nema veze, opet se ide na izbore. Ne mogu da ispratim logiku

darling

logiku?

sve u redu, radi link

brnabicka ce biti ppp, prvi potpredsednik :D

Edited by darling

James Marshall

Pa makar unutar ovog napisa, ne očekujem je u ponašanju histrionika, ali makar unutar iste rečenice ne bi trebalo da postoji konflikt

darling

:D

jesi makar ulozio neku kintu?

theanswer

:D

jesi makar ulozio neku kintu?

jesam na vučića prešjednika ali ne koliko sam trebao. bila je tad solidnih 1,6. ali je par dana posle toga izašlo da se kandiduje zvanično. 

MancMellow

Samo mi nije jasno čemu izbori - da bi posle ponovo Dačić bio premijer?

gospa buba

da bi vezao gradske za bilo shta. ne bi me chudilo i predsednichke da ponovi o istom troshku :blink:

James Marshall

Elem, danas je posjetio Vojsku kao predsjednik, onr kasarne je obilazio kao premijer itd.

Uglavnom, danas nas js predstavio kao najgoru sirotinju i grebatore riječima - najviše volim ovu cijenu, volim kad dobijemo nešto džabe

hazard

Samo mi nije jasno čemu izbori - da bi posle ponovo Dačić bio premijer?

Ne. Vucic "pusti" Dacica da bude premijer. Dacic srecan, SPS srecan, skace im rejting pred izbore, Rusi zadovoljni. Onda imas izbore za par meseci, i posle izbora je sve otvoreno opet, neizvesno. Oce li Dacic opet? Ili pak ne? Opet Vucic "odlucuje", opet sve u 5 do 12. To se savrseno uklapa u njegov bolesni mozak.

hazard

Da dodam. Ako je Dacic premijer, on ulazi u izbore sa pozicije vlasti. Nema govora da on tu nesto kritikuje i napada Vucica i SNS. A s druge strane, trogloditi iz SNS ce se polomiti da se dodvore Vucicu opet, nadajuci se da ce mozda neko od njih ubosti premijersku poziciju posle izbora. 24 sata 7 dana kampanja. 

nautilus

ako dacic ikada postane bar i naznaka pretnje po vlast ostace bez karijere a i bez slobode,

igra je spoljnopoliticka. kao cini zapadu uslugu i postavlja prozapadnog premijera. vucic je igrao dve igre i sada odlaze neizbezno, odluku o tome kojem ce se privoleti caru. i to je sva prica.

Time Crisis

Pa prvo je bila informacija da se ide na nove izbore jer je pukla tikva između Gice i Pice, a sad se pomirili ali nema veze, opet se ide na izbore. Ne mogu da ispratim logiku

Ma gde sme Dačić nešto da pisne, a ne neke tikve da razbija