Jump to content

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Hamlet Strašni

Budućnost Vlade  

104 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      46
    • do izbora za Beograd
      43
    • do 2019
      15

Recommended Posts

Zasto? Zato sto su to mnogo glupi ljudi. Mislili su da ce im uspeti, jer im je milion puta do sada uspelo nesto slicno (Mega u Londonu, Tokiju, itd).

Samo jebi ga, danas se sve moze saznati tamo gde dostupnost javnim informacijama nije ogranicena (para)drzavom.

• Replies 10,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

761

• Frank Pembleton

598

• James Marshall

427

• Time Crisis

330

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa da...

Nikad mi neće biti jasna tolika fascinacija letovanjem kod nekih, kao da je "kupanje u slanoj vodi" nekakav elikser mladosti. 

Želja za morem, plažom i peskom je evolucijski mehanizam. Reminiscencija ispunjena melanholijom koja odraslim jedinkama ljudske vrste iznova i iznova postavlja pitanje šta smo koji kurac i izlazili iz

Posted Images

1 minute ago, dragance said:

Amaz zaman, nema i nikada nije bilo nikakve prodaje. Sve je to bila sarada 

amaz :D jasno mi je to, zato i stavih prodaja pod navodnike u prvom postu

ali jbt, cemu sve ovo, sta je ovo jbt

sad citam ovo sto me mraki uputio, pa ovo je parodija jbt

msm, nije da nismo navikli, ali opet jbt

probija se dno uveliko

onoj nesreci "rusija otkupila pusku obrenovica" :lolol:

pre toga "davili" psa pred njim

a jos ranije dobio igracku s500,600

sprdnja,sega & zajebancija

9 minutes ago, dragance said:

Amaz zaman, nema i nikada nije bilo nikakve prodaje. Sve je to bila sarada 

+1

Mića uvek ide na vesti koje će se daleko čuti, svakako mu je zanimljiv pristup pošto se od medija nikada ne krije nego bez problema lansira nešto o čemu se priča. Ovde je, izgleda, pokušao da predstavi kao kupca teškog mnogo miliona dolara nekog Žiku koji kupuje stoku na recku pa još ni ne plati, nema ni odelo mlađe od nekoliko godina i najviši domet mu je rečenica "Iza mene stoji država". Sad će da kuka kako je prevaren, kako mu neko smešta, u međuvremenu će se pojaviti neka bitnija afera i aj ćao.

Frank Pembleton

Neka me isprave pravnici, ali čini mi se da su diplome "bezbedne". Zato što je država dala akreditaciju?

... Shiit has hit the fan...

3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Neka me isprave pravnici, ali čini mi se da su diplome "bezbedne". Zato što je država dala akreditaciju?

pustila je drzava i shvicarske kredite :hihi:

12 minutes ago, Frank Pembleton said:

tako i treba da bude, kad je vec akreditacija izdata.

Ali pojedinačni slučajevi se mogu ispitati, i akreditacija oduzeti. Ne verujem da će do toga doći, ali sasvim moguće da će propasti...

Jebote, čekam da se sad oglasi dr Đorđević i kaže kako ne da univerzitet, da je sad njegov, overeno kod notara! :D

Šumejker-Levi 9
1 hour ago, mraki said:

Ali kako je sad odjednom shvatio da je prevaren, tako što nije video ni pare?

A predhodno reče da je po ugovoru rok za isplatu prvog dela 6. januar. Jedva čekam nastavak. :fantom:

I ne zaboravi da je ugovor overen kod notara :D

djordje geprat
53 minutes ago, pbg12345 said:

apre toga "davili" psa pred njim

dobro me podseti.

sprdnja, zajebancija, qrac, palac. ali bi za ovo rado jeb'o sve po spisku svim prisutnima tada tamo. pička im lepa materina.

izvinite na rečniku, nije mi običaj.

"To je njegova volja, čovek ne treba da pita mene šta da radi sa svojom privatnom imovinom. Ako je ta grupacija koja treba da kupi „Megatrend” neozbiljna, nije uplatila kaparu, pa normalno je da on traži druga rešenja. Ja bih na njegovom mestu prodao dva, tri fakulteta, sačuvao glavnicu univerziteta i nastavio da radim dalje", naglasio je ministar Šarčević.

:huh:

Edited by mraki
djordje geprat

majko božija. pa fakulteti nisu glavice kupusa. pa i da prenese vlasništvo (proda) ceo "univerzitet" (navodnici namerno postavljeni) zar tu ne sledi provera kvaliteta, nova akreditacija, šta li već. jedina kvalifikacija ove budale je ono što sam načuo - da je bio direktor Nejgovom malom - ako je tačno.

EDIT: "dva, tri" zaista, ko glavice belog luka. idiot na n-ti stepen

Edited by djordje geprat