Jump to content

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Hamlet Strašni

Budućnost Vlade  

104 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      46
    • do izbora za Beograd
      43
    • do 2019
      15

Recommended Posts

5 hours ago, Frank Pembleton said:

Jovanov je DSS kadar...Znam coveka koji ga je "primio" u OO DSS Novi Beograd.Ne mogu mu nikad oprostiti....

Iz mog je sela, pa je red da podsetim.

• Replies 10,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

761

• Frank Pembleton

598

• James Marshall

427

• Time Crisis

330

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa da...

Nikad mi neće biti jasna tolika fascinacija letovanjem kod nekih, kao da je "kupanje u slanoj vodi" nekakav elikser mladosti. 

Želja za morem, plažom i peskom je evolucijski mehanizam. Reminiscencija ispunjena melanholijom koja odraslim jedinkama ljudske vrste iznova i iznova postavlja pitanje šta smo koji kurac i izlazili iz

Posted Images

1 hour ago, hazard said:

Ako ste mislili da od Miće Megatrenda nema bizarnijeg lika u srpskom visokom obrazovanju, evo sad ovog

Izgleda kao teleportavan iz 90-ih, Gazda Jezda Junior

9 hours ago, omiljeni said:

sad čitam o onim zgradama za radnike vojske i milicije, što su trebale biti do 4 sprata jer se u visočijim zgradama ne rađaju deca. ipak će biti na 8 spratova.  :laugh:

Videh sad ovo pa me podseti, ako smo mi već zaboravili one simpatične slogane, nije da se ništa ne radi. Jeste da je u pitanju sića al sigurno nije ovo jedino.

DVA MILIONA DINARA ZA "DEŽURNU IGRAONICU"

15.11.2019,
Kabinet za populacionu politiku i demografiju i Grad Valjevo finansiraju sa dva miliona dinara opremanje i proširenje prostora jedne gradske igraonice za decu, radi, kako je navedeno u konkursu, "povećanja ponude različitih modela programa kreativnih radionica i igraonica, zbog proširenja obuhvata dece, uključujući i decu roditelja koji su nezaposleni kako bi im se omogućilo slobodno vreme za traženje posla".

Prilikom posete Valjevu, krajem septembra, ministarka bez portfelja zadužena za demografiju i populacionu politiku dr Slavica Đukić Dejanović je najavila da će dva miliona dinara biti izdvojeno za igraonicu za mališane čiji su roditelji nezaposleni, "kako bi imali gde da ostave svoju decu dok su u potrazi za poslom ili dok završavaju neke druge važne obaveze".

Igraonica je unapredjeni vrtic..pa otvoris i kafic pored za roditelje..pa moze uz to i mesto da se plate racuni, moze i menjacnica..a moze i uplatno mesto za kladzu, sto da ne kad smo vec tu. Ako ima nesto mesta, moze i apoteka uz to da se ubudzi. 

Ne smemo da usporavamo progres..svakako ne sad, kad nas je vec ovako krenulo.

Vrhovni kasacioni sud (VKS) potvrdio je prvostepenu presudu Višeg suda u Beogradu kojom se "Insajder tim". d.o.o. i Dragan Vučićević proglašavaju krivim, jer su tekstom u "Informeru" iz novembra 2016. povredili čast i ugled novinarke Radio televizije Srbije (RTS) Nataše Mijušković.

Okrivljeni su u obavezi da joj, na ime naknade nematerijalne štete, isplate 50.000 dinara - sa zakonskom kamatom od dana donošenja prvostepene presude, i sudske troškove, kao i da presuda bude objavljena najkasnije u drugom broju novina od dana pravosnažnosti presude.

U presudi Vrhovnog kasacionog suda, pored ostalog, piše da je pravo Mijušković da svoje mišljenje o nekom društvenom ili političkom pitanju iznese na društvenoj mreži zagarantovano pravom na slobodu izražavanja, koje propisuje član 10 Evropske konvencije o ljudskim pravima.

U antrfileu teksta pod nazivom "Žuti Bujke uređuje RTS s Kenom i Djokom Vlahom", koji je "Informer" objavio 16.11.2016. godine piše da "urednica Nataša Mijušković, koja je u ponedeljak uveče potpisala Dnevnik 2 na RTS, ostrašćeno u svakoj prilici na Tviteru napada državu i vlast".

U tekstu, uz koji je objavljena i slika tadašnje urednice Dnevnika 2, navodi se da je nekoliko dana ranije ona na Tviteru pohvalila gostovanje urednika BBC-ja Dušana Mašića "na CIA TV N1, u kom je on bez ikakvih argumenata i dokaza optužio državu za veze s mafijom, cenzuru, finansijsku kontrolu medija, ali i za prikrivanje i zaštitu osumnjičenih u slučaju Savamala".

"Komentarišući Mašićeve bolesne napade, Nataša Mijušković je napisala 'svaka na mestu'. Kako, dakle, osoba koja podržava najprizemnije pljuvanje i lažno optuživanje može objektivno da uređuje Dnevnik na Javnom medijskom servisu", piše u "Informeru" od 16. novembra 2016.

Mijušković je u današnjem saopštenju navela da kako okrivljeni u zakonskom roku nisu ispunili nijednu svoju obavezu iz presude Vrhovnog kasacionog suda, njen advokat će preduzeti dalje korake.

"Drago mi je da u zemlji još ima časnih sudija i da nije moguće neutemljeno i nekažnjeno vređati. Takođe se nadam da država ima mehanizme da pravosnažana presuda bude sprovedena u delo", napisala je Mijušković.

13 hours ago, Time Crisis said:

Izgleda kao teleportavan iz 90-ih, Gazda Jezda Junior

Meni više izgleda kao sa onih crteža iz pećina gde su živeli praljudi. Tipa Kromanjonac, Troglodit.

7 minutes ago, Tresko said:

Meni više izgleda kao sa onih crteža iz pećina gde su živeli praljudi. Tipa Kromanjonac, Troglodit.

oni nisu imali moc govora...ovaj lik ima, ali bilo bi dobro po covecanstvo da mu ista bude oduzeta

:rolf:

BEOGRAD - Mića Jovanović otkriva da je prevaren i da odustaje od prodaje Univerziteta Megatrend.

On je to ekskluzivno potvrdio za Prva TV, a toj TV javili su se ljudi koji su izdavali stambeni i poslovni prostor dr Dejanu Đorđeviću, kupcu Megatrenda.

Prema njihovim rečima, dr Dejan Đorđević im je ostao dužan, od nekoliko stotina do nekoliko hiljada evra.

Mnogi od njih se pitaju odakle mu 56 miliona evra da kupi univerzitet, a Mića Jovanović kaže da je nasamaren.

"Tokom dana ću pokušati da se vratim u svoj kabinet. Razgovaraću sa advokatima da se raskine ugovor. Priznajem da sam ispao naivan. Univezitet je pretrpeo veliku moralnu štetu. U naredom periodu ću pokušati finansijski da ga stabilizujem", rekao je Jovanović.

Prema njegovim rečima, prodaja nije bila fiktivna, već stvarna.

Jovanović naglašava da Đorđević nije ispunio nijednu obavezu iz ugovora i da će taj ugovor biti raskinut.

"Ništa od para nismo videli, ni ja ni zaposleni. Kadar je počeo da se rasipa", rekao je Jovanović.

Prema Jovanovićevim rečima, on će danas da se vidi sa Dejanom Đorđevićem.

"Gospodin Đorđević se u katastru nije uknjižio kao vlasnik zgrade, kao ni u Privrednom sudu kao vlasnik univerziteta. Danas ću se videti sa njim. Ako gospodin Đorđević ne bude želeo da sporazumno raskine ugovor, to ćemo mi uraditi jednostrano", rekao je Mića Jovanović.

Edited by mraki