Jump to content

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Hamlet Strašni

Budućnost Vlade  

104 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      46
    • do izbora za Beograd
      43
    • do 2019
      15

Recommended Posts

• Replies 10,9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

761

• Frank Pembleton

598

• James Marshall

427

• Time Crisis

330

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa da...

Nikad mi neće biti jasna tolika fascinacija letovanjem kod nekih, kao da je "kupanje u slanoj vodi" nekakav elikser mladosti. 

Želja za morem, plažom i peskom je evolucijski mehanizam. Reminiscencija ispunjena melanholijom koja odraslim jedinkama ljudske vrste iznova i iznova postavlja pitanje šta smo koji kurac i izlazili iz

Posted Images

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/16263/Odbor-za-visoko-obrazovanje-SANU-stao-u-odbranu-Odbora-za-profesionalnu-etiku-BU.htm

„Akademijski odbor za visoko obrazovanje SANU staje u odbranu prava Odbora za profesionalnu etiku Univerziteta u Beogradu da donosi odluke u skladu sa svojim ingerencijama i ne prihvata da se u političkom kontekstu relativizuje dugotrajan i temeljit rad univerzitetskih tela na uspostavljanju procedura vezanih za principe akademske čestitosti i njihovu primenu”, navedeo je u saopštenju.

5 minutes ago, napadaj said:

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/16263/Odbor-za-visoko-obrazovanje-SANU-stao-u-odbranu-Odbora-za-profesionalnu-etiku-BU.htm

„Akademijski odbor za visoko obrazovanje SANU staje u odbranu prava Odbora za profesionalnu etiku Univerziteta u Beogradu da donosi odluke u skladu sa svojim ingerencijama i ne prihvata da se u političkom kontekstu relativizuje dugotrajan i temeljit rad univerzitetskih tela na uspostavljanju procedura vezanih za principe akademske čestitosti i njihovu primenu”, navedeo je u saopštenju.

vladica cvetkovic predvodi chasne starine u boj, veliki format :D

sad kad sam prochitala sve o chedomiru nekoliko puta, i josh treba da chitam, to su sve gluposti a mi se brukamo jer ne umemo bolje. provincijalni diletanti. umesto da umemo bolje. zbog mira u svetu. a u stvari ni to nije vazno. jer mnogo je teshko. mada je i lako, kad chovek spozna shta je stvarno. a shta nije. mada mnogo toga i nije. ali neshto jeste -_-

sent from bubamoto

Frank Pembleton
sad kad sam prochitala sve o chedomiru nekoliko puta, i josh treba da chitam, to su sve gluposti a mi se brukamo jer ne umemo bolje. provincijalni diletanti. umesto da umemo bolje. zbog mira u svetu. a u stvari ni to nije vazno. jer mnogo je teshko. mada je i lako, kad chovek spozna shta je stvarno. a shta nije. mada mnogo toga i nije. ali neshto jeste -_-

sent from bubamoto

Bubo, bači drogu, đavli je odnjeli!

... Shiit has hit the fan...

3 hours ago, mraki said:

Jasno sve, ali gde baš ovoga nadjoše?!

Normalan čovek svakako ne bi pristao da glumi predsednika fantmskih fondova

2 hours ago, gospa buba said:

sent from bubamoto

ahahaha :rolf:

dobro je, rešila si mi dilemu, sad ne moram da čitam :D

3 hours ago, gospa buba said:

sent from bubamoto

Zvučiš kao Čedaj, glasaću te!

I sad, ko je mislio da se cirkus ne nastavlja, govna da jede - 

Listu Danas stigao je demanti Megatrend Univerziteta povodom izjave biznismena Dejana Đorđevića objavljene u tekstu novinarke Zorice Miladinović „Biznismen koji je kupio Megatrend: Iza mene stoji država“.

a onda i demanti demantija 

Kategorički demantujem takozvani demanti Megatrenda u kojem se navodi da predsednik nemačkog konzorcijuma fondova Dejan Đorđević nije davao izjave dnevnom listu Danas, jer on to jeste učinio i za za to postoji dokaz. 

a dokaz je...

Đorđević je odgovarao sms porukama sa nesumnjivo njegovog broja telefona, koji je dobijen od rukovodilaca Konzervativne reformističke stranke, čiji je on formalni predsednik

Ja bre više ne znam šta je ludje - ako je od SNSa, mnogo je. A ako sve ovo Služba zakuvava da bi skrenula fokus sa ostalih tema, onda su mnogo porasli u mojim očima :fantom: