Jump to content

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Hamlet Strašni

Budućnost Vlade  

104 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      46
    • do izbora za Beograd
      43
    • do 2019
      15

Recommended Posts

Biznismen Dejan Đorđević, koga je dojučerašnji vlasnik Univerziteta Megatrend Mića Jovanović predstavio kao zastupnika nemačkog konzorcijuma fondova koji je kupio taj univerzitet za 56,1 milion evra, rekao je da konzorcijum „postoji“, da će profesori na Megatrendu ubuduće „raditi bez novca“, a da iza njega lično „stoji država“.

- Konzorcijum fondova postoji. Ja sam zatvorio finansijsku konstrukciju tako što će profesori kod mene raditi bez novca jer će im biti glavni motiv da uče studente, a ne da primaju platu 

- Ja sam razrešen funkcije predsednika stranke na Skupštini, ali ja sam posle sve članove skupštine koji su glasali za moju smenu isključio iz stranke dekretom, tako da sam i dalje predsednik, jer država stoji iza mene. Dugove u stranci nisam pravio, a sekretarice nisam plaćao jer je trebalo da rade za ideale, a ne za pare

https://www.danas.rs/drustvo/djordjevic-iza-mene-stoji-drzava/

Znam da je prevara i da tu nema mesta cudjenju, ali ulozice 150 miliona, a zatvorio je finansijsku konstrukciju tako sto nece placati profesore. Stvarno bi bila fora da je Mica stvarno hteo da proda, pa se ispostavilo da je naleteo na jos veceg prevaranta.

Čovek jasno i glasno rekao da iza njega stoji država, bre!!!!!

Pa ja ne verujem da nisu sposobni ni prevaru da odrade kako treba. Ili ih prosto bole patka. :unsure:

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

35 minutes ago, Venom said:

Znam da je prevara i da tu nema mesta cudjenju, ali ulozice 150 miliona, a zatvorio je finansijsku konstrukciju tako sto nece placati profesore. Stvarno bi bila fora da je Mica stvarno hteo da proda, pa se ispostavilo da je naleteo na jos veceg prevaranta.

Ma gde bre, možda je prevara od čoveka što se tiče doktorata, ali finansijski sigurno da zna svaki dinar gde odlazi.

Moram ovo da izdvojim...

– Ja sam razrešen funkcije predsednika stranke na Skupštini, ali ja sam posle sve članove skupštine koji su glasali za moju smenu isključio iz stranke dekretom, tako da sam i dalje predsednik, jer država stoji iza mene. Dugove u stranci nisam pravio, a sekretarice nisam plaćao jer je trebalo da rade za ideale, a ne za pare – naveo je on.

:lolol::isuse:

57 minutes ago, mraki said:

Moram ovo da izdvojim...

:lolol::isuse:

Šumenko je nevidjen lik. Baš kao uslikan za nazadnjake. Njega skupština stranke smeni, a on posle sve koji su glasali za njega dekretom izbaci iz stranke i čiča-miča i gotova priča. Pomerio čovek zarez i gotovo. Jer država stoji iza njega.:laugh:

Ovo je dilberizam epskih razmera.........................

Plus da će profesori da rade za džabe. Baš da vidim koliko će Ljubiša Rakić da mu ostane bez para.

• Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...