Jump to content

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Hamlet Strašni

Budućnost Vlade  

104 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      46
    • do izbora za Beograd
      43
    • do 2019
      15

Recommended Posts

• Replies 10,8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

760

• Frank Pembleton

594

• James Marshall

427

• Time Crisis

330

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pa da...

Nikad mi neće biti jasna tolika fascinacija letovanjem kod nekih, kao da je "kupanje u slanoj vodi" nekakav elikser mladosti. 

Želja za morem, plažom i peskom je evolucijski mehanizam. Reminiscencija ispunjena melanholijom koja odraslim jedinkama ljudske vrste iznova i iznova postavlja pitanje šta smo koji kurac i izlazili iz

Posted Images

MancMellow

Reč je bila o proceni vladavine, ne o sadašnjoj situaciji. Odnosno, moj osvrt na uspostavljanje kontinuiteta SPS-DS/DSS-SNS

ne, to nema po meni, ali...da ne sirim.

MancMellow

Mislim da za svaku stranku mogu da zamislim kako je nema za nekih 5 godina. Osim za SPS. Oni ce da postaje. I haraju. Ovako ili onako.

pa zato sto to i nije stranka u stvari

Beograd -- Specijalni izaslanik predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sahrani bivšeg grčkog premijera Konstantina Micotakisa je nekadašnji predsednik Milan Milutinović.

Mislim da za svaku stranku mogu da zamislim kako je nema za nekih 5 godina. Osim za SPS. Oni ce da postaje. I haraju. Ovako ili onako.

+1

SPS je koncept

Toni Sumaher

Beograd -- Specijalni izaslanik predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sahrani bivšeg grčkog premijera Konstantina Micotakisa je nekadašnji predsednik Milan Milutinović.

Na stranu jos jedan omaz slobizmu, Milutinovic je izabran kao bivsi ambasador u Grckoj preko koga je Milosevic ostvarivao blisku saradnju sa Micotakisom. To je mnogo vaznije u ovoj prici nego Milutinovic kao "bivsi predsednik".

SleeperSleep

milutinović, kao bivši ambasador i prijatelj familije micotakis, je mogao da ode na sahranu i privatno.

izabran je od strane vučića samo zato što se psiho snažno trudi da se pozicionira kao jedini autentični baštinik miloševićevog nasleđa.

procenio je da je dovoljno jak i da može da se ponaša onako kako uistinu želi. nije daleko dan kad ćemo ponovo po njegovim medijima čitati članke o đinđiću vođi mafije.

Toni Sumaher

milutinović, kao bivši ambasador i prijatelj familije micotakis, je mogao da ode na sahranu i privatno.

izabran je od strane vučića samo zato što se psiho snažno trudi da se pozicionira kao jedini autentični baštinik miloševićevog nasleđa.

procenio je da je dovoljno jak i da može da se ponaša onako kako uistinu želi. nije daleko dan kad ćemo ponovo po njegovim medijima čitati članke o đinđiću vođi mafije.

Mislim da kod njega postoji miks koriscenja Milosevica i Djindjica prema potrebi. I juceranji inauguracioni govor je to pokazao.

Frank Pembleton

Milutinović se spremao da ide privatno na sahranu. Za familiju Micotakis ga vezuju i poslovne veze u sopstvenoj familiji.

Ovo je samo PR.

Edited by Frank Pembleton
Frank Pembleton

Odnosno ušteda u budžetu.

Pa i to.

A vama je to nebitno, gospodine, a?

A za vreme žutih se letelo tamo-vamo a?

Mislim da kod njega postoji miks koriscenja Milosevica i Djindjica prema potrebi. I juceranji inauguracioni govor je to pokazao.

Juče je citirao i Pekića. Kome li je to upućeno, bog će ga znati.

rascep ličnosti, prs´o je kao parket lajsna