Jump to content
Hamlet Strašni

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Budućnost Vlade  

89 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      33
    • do izbora za Beograd
      42
    • do 2019
      14

Recommended Posts

gagilija
ima ih još. dragan čović. ne treba njega zaboraviti. 
Da, da...ima ih jos, povampiruju se

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

halloween

Božić, Bogdanovićeva ga je gledala onako kako treba gledati na te pojave. Pričala sam telefonom i utihnula ton, sagovornik takođe. Umirali smo od smeha Božićevim gestkulacijma, rukama kao helikopterskim propelerom, to su dakle maniri prof. univerziteta.  A ipak, najveći smeh je nastao kad sam našla da predaje, pazite sad- istoriju matematike na Matematičkom fakultetu.  Čitav predmet, valjda za jadnike sa P smera. Danima su razmišljali kako izbalansirati da mu se ne da otkaz kao potpuno nesposobnom, a opet da bude predmet da svojim trabunjanjima ne nanese štetu studentima, a on ionako voli da priča anegdote, duboko proučio ko se s im švalerisao i što nema Nobela za matematiku.

pacey defender
On 6.2.2019. at 21:38, James Marshall said:

I ako bi neko bio ljubazan da mi objasni bitnost Miše Vacića, tog debelog kratkog nedonoščeta, pa da mu SNS ovoliko pirka u debelu guzicu, mislim, ja sam kapirao da im je on sa svojim blamiranjima teg oko vrata, da im je produktivnije škartirati ga, ono, lik je karikatura

Pa škartirali ga jesu, u smislu da više nije zaposlen u Vladi, odnsono Kancelariji za KiM. 

Nije član SNS, na idealnoj je distanci, imajući u vidu misiju i zadatak. 

aram

@halloweeneh, a s kim se tek on sve švalerisao... :D
a bio je nekad odličan asistent na verovatnoći i statistici. 

Edited by aram

James Marshall
Just now, pacey defender said:

Pa škartirali ga jesu, u smislu da više nije zaposlen u Vladi, odnsono Kancelariji za KiM. 

Nije član SNS, na idealnoj je distanci, imajući u vidu misiju i zadatak. 

Pa škartirali su ga formalno, ali kome od nas dolazi trougloglavi ministar na promociju knjige? Ono, šta je suštinska bitnost nerazumenog čovjeka?

Hamlet Strašni

Strašan im je teg oko vrata, ubilo se. Nebitan lik koji koristi stara poznanstva sa bitangama koje su se dokopale vlasti da se i on ogrebe. Neko će zbog Miše Vacića prestati da glasa za Vučića ko već glasa?

James Marshall
12 minutes ago, halloween said:

Božić, Bogdanovićeva ga je gledala onako kako treba gledati na te pojave. Pričala sam telefonom i utihnula ton, sagovornik takođe. Umirali smo od smeha Božićevim gestkulacijma, rukama kao helikopterskim propelerom, to su dakle maniri prof. univerziteta.  A ipak, najveći smeh je nastao kad sam našla da predaje, pazite sad- istoriju matematike na Matematičkom fakultetu.  Čitav predmet, valjda za jadnike sa P smera. Danima su razmišljali kako izbalansirati da mu se ne da otkaz kao potpuno nesposobnom, a opet da bude predmet da svojim trabunjanjima ne nanese štetu studentima, a on ionako voli da priča anegdote, duboko proučio ko se s im švalerisao i što nema Nobela za matematiku.

Ona emisija je bila živi dokaz zašto smo u kurcu, ako je ono predstavnik akademskog krila SNS, jadničak koji se upinje da imitira Martinovića i Vesića. Baš ga je bilo neprijatno gledati, prof. Bogdanović se sablažnjavala a Vladeta je bio u fazonu "pa jebote, da li je moguće da si toliko jadan".

Radun je verglao isto ono SNS-ovski, sva ona sranja koja možemo slušati kod Dee i Sarape svako jutro - malo kurčenja ekonomskim pokazateljima™, malo priče "DOS-ovska vlast sve upropastila" uz začin kvazigeopolitičkih trabunjanja kako kod nas zli Zapad sve upropaštava.

Ali meni je šok ovaj tipus sa PMF-a, ja mislio tamo ozbiljni ljudi, ono botčina 1/1. 

pacey defender

Miša Vasić nije mnogo bitan lik. On ne donosi glasove direktno, niti oduzima glasove direktno.

Uloga takvih likova je da političke opcije koje su desnije od Vučića budu pod kontrolom. Ne u smislu glasova koje donose, nego da se zamuti desničarska scena, oteža organizovanje autentične anti-Vučić desnice i sl. Druga funkcija takvih je da napadaju opoziciju Vučiću, iako nisu formalno deo SNS. SImo SPasić style. 

James Marshall
Just now, pacey defender said:

Miša Vasić nije mnogo bitan lik. On ne donosi glasove direktno, niti oduzima glasove direktno.

Uloga takvih likova je da političke opcije koje su desnije od Vučića budu pod kontrolom. Ne u smislu glasova koje donose, nego da se zamuti desničarska scena, oteža organizovanje autentične anti-Vučić desnice i sl. Druga funkcija takvih je da napadaju opoziciju Vučiću, iako nisu formalno deo SNS. SImo SPasić style. 

Pa da, kapiram da je to, ali mi je čudno to što postoji neka lojalnost tako nebitnom i kiksevima sklonom poluidiotu, nekako mi nije u duhu SNS, koji gazi preko mrtvih. Valjda neko bitan pri SNS ima soft spot za Mišu. Ono, ispadi, drugovanje sa Miroljubom Petrovićem, nastupi, povremena odsustva kontrole, kapirao sam da će da leti kao trećerazredna pojava. 

pasha

Misa je imao ulogu tokom izborne kampanje 2012 na NBGD, da napada druge poltiicke opcije nocu i da stiti bilborde i plakate sns.

Ima odredjene zasluge zato ga drze kao maskotu da ih zabavlja i da mu se smeju.

hazard
10 hours ago, James Marshall said:

nebitnom i kiksevima sklonom poluidiotu

Upravo si opisao bar 50% SNS

gagilija

to je zato sto je selakovic preoteo zensku misi vacicu :D pa da ga utese

zezam se, naravno, samo mi je neverovatno da je misa vacic imao zensku uopste. i koliko je selakovic jadan kad je vacicu skinuo ribu

renne

lebe mekani

Dy3msULXQAES_QM?format=jpg&name=small

Filozof manijak

jel može neko objašnjenje glede ovog sIininog tvita?

Lezilebovich

Nesa objasnio:

Sistem funkcioniše u zatvorenoj septickoj mrezi