Jump to content
Hamlet Strašni

Sve je isto, samo Njega nema - IV Vučićeva vlada

Budućnost Vlade  

88 members have voted

1. 1. Koliko će preživeti

• do 2020 - pun mandat
      32
    • do izbora za Beograd
      42
    • do 2019
      14

Recommended Posts

Caligula
7 minutes ago, Goranz said:

Ko li je od onih Caligula... s obzirom na to da voli da ponavlja stvari, lako bi mogla da bude Veronika.

Ti si veronika bumbak, dva puta si ponovio peticu, nije iz prve radilo verovatno :fantom:

Filozof manijak

Direktor Agencije za borbu protiv korupcije bio donator SNS

Dragan Sikimić, koji je izabran za novog direktora Agencije za borbu protiv korupcije, bio je jedan od donatora Srpske napredne stranke i kandidat za odbornika na izborima u Zemunu 2016. godine.

Prema podacima Agencije za borbu protiv korupcije, Sikimićevo ime se nalazi među onima koji su donirali 40.000 dinara Srpskoj naprednoj stranci za prošlogodišnje predsedničke izbore, piše portal Javno.rs

Istu sumu naprednjacima je dao i 2016. godine za lokalne izbore u Zemunu, navodi se na sajtu.
BIRN je ranije objavio da je Sikimić bio i član Radnog tela Republičke izborne komisije za opštinu Zemun na predlog Srpske napredne stranke.

.

.

Sikimić će se sad naći u neobičnoj poziciji imajući u vidu da je Agencija, na čijem je čelu, već pokrenula postupak protiv SNS zbog sumnjivih donacija za izbore 2014. godine kao i da trenutno vrši proveru prošlogodišnjih donatora na čijem spisku se nalazi i sam Sikimić, piše Javno.rs.

.

.

.

Link na ceo članak.

Edited by Filozof manijak

Time Crisis

Eee rođače

hazard

Spiskali ljudi 25 mlrd evra na hranu, račune i tako to, drugim rečima život. Očekujem naslov o tome koliko para trošimo na hleb i mleko kao društvo umesto da gladujemo i tim parama pravimo metro i autoput

pacey defender

Naslov i tekst su očigledno sa agendom napravljeni.

Ako se maknemo od toga, deo novca koji ulazi u zemlju je verovatno potrošen tako da je završio u mrtvom kapitalu. Velelepnih zdanja koje niko ne koristi ima na svakom koraku. 

Mislim, njihov je novac, neka rade šta god žele. Samo je poenta što jedan utriošeni dinar nema uvek iste efekte na stanje ekonomije. 

levi

pa bitno je da je ušao u ekonomiju, da nije u slamaricama™. neka je i potrošen na kupovinu materijala za zvrjeće objekte. nije  spiskan

tj spiskan je kasnije, kad dođe do naprednjaka

Time Crisis
1 hour ago, ToniAdams said:

Odakle je taj naslov?

S Tnjitera, ali mislim da je bio u par novina, (po sećanju) u telegrafu i novostima, možda još negde

vememah
1 hour ago, ToniAdams said:

Odakle je taj naslov?

2ev2Vi8.jpg

Ceo tekst:

dnevnik.rs/ekonomija/naslovi/rodaci-spiskali-najveci-deo-novca-iz-dijspore-12-02-2019

Edited by vememah

James Marshall

Kakav bulšit jbt

Filozof manijak

Tjah, novosadski Dnevnik.....nije ni čudo, :isuse:

mlatko

Eh, nije ni on to sto je nekad bio :v:

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Time Crisis
5 hours ago, Filozof manijak said:

Tjah, novosadski Dnevnik.....nije ni čudo, :isuse:

Čisto sumnjam da je Dnevnik to sam izmislio... kako su uopšte došli do cifre od 25 miljardi

steins
8 hours ago, hazard said:

Spiskali ljudi 25 mlrd evra na hranu, račune i tako to, drugim rečima život. Očekujem naslov o tome koliko para trošimo na hleb i mleko kao društvo umesto da gladujemo i tim parama pravimo metro i autoput

nije ovo sasvim tačno - najveći deo je spiskan na ulaganje u nekretnine - kupovinu stanova, ulaganje u tehniku - kupovinu mobilnih telefona od po soma ojra i ulaganje u automobilsku industriju - kupovinu audija 4ki i bemvea 5ica. Bilo je tu i sitnijih ulaganja npr u turizam i ugostieljstvo - familijarna letovanja i zimovanja i blejanje po kafanama, ulaganje u ekologiju - kupovine imanja na selu po bagatelnim cenama jer se gledalo na televizor da je hrana biznis budućnosti, a bogami i ulaganja u zdravstvo - kupovali se polovni skeneri i magneti pošto je to perpetum mobile investicija - instaliraš i radi, nema repromaterjal nit se šta troši. 

:s_d:

omiljeni

Video sam tekst o tome juče na 021.rs. 25 milijardi je za proteklih, čini mi se, 8 godina. Procena Privredne Komore.

Nisam pažljivo čitao, žurio sam da pređem na tekst o postavljanju Olivera Antića za ambasadora u Sent Kits & Nevis :hail: