Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

ufff, nadam se brzom oporavku

 

meni bunjevcevic vazda bio gotivac

da li je poznato jel imao on nekakvih zdravstvenih problema ranije? nisam nista cuo po tom pitanju, a na donjoj fotografiji linkovanog clanka izgleda dosta lose 

Link to comment

Elem, sto se sezone tice. Iskreno, nisam ocekivao da cemo skoro o nekoj sezoni da pricamo kao uspjesnoj. Mislim, ok, nije da sam mislio da necemo uzeti titulu nikad vise, ali za Evropu nisam bio neki optimista. Ali momcima svaka cast, i hvala, na svemu. Od onih Maltezana, kad smo se sprdali s njima, preko Pavlodara, i naravno Sparte u julu gdje sam vec tad bio skoro siguran da ispadamo. O Krasnodaru da ne pricam.

 

Prolaz grupe, jebiga, sam po sebi nevjerovatan uspjeh a cinjenica da smo 2 put dobili Keln je... Ne znam, mozda je pateticno, ali cini mi se da smo samo njih dobili 2 puta bilo bi dovoljno da me usreci. 

 

U svakom slucaju, sjajna sezona, sa ne malim brojem utakmica koje su ekshli bile zabavne za gledanje. Titula koja je osvojena rutinski, sa ukupno 100 bodova, 23 boda vise u odnosu na Partizan, mada zvanicno 17 zbog fenomenalnog sistema takmicenja. Skoro sto golova datih, rehabilitovani neki igraci, izbaceni u prvi plan drugi... Ne znam hoce li biti moguce praviti ovako nesto u kontinuitetu, vjerovatno ne, ali dok je Miloe tu makar mozemo da se nadamo. 

 

Hvala svim momcima, srecno Damienu i Mitchellu koji odlaze, vjerovatno ce ih biti jos. 

 

Sad odmor tipa 3 dana pa pripreme za kvalifikacije :/

 

 

Link to comment

sezona odlicna kad se sve uzme u obzir, podvig prvo plasman u le, a onda i prolaz grupe.

 

za sledecu sezonu, najveci dobitak je ostanak miloja, u koji nisam verovao, pre svega jer sam bio prisutan dok je pricao o povratku u srpski fudbal dok je bio na kipru. zato me i njegov dolazak u startu zacudio. posebno sto sam cuo kakvo misljenje ima o vucicu. sto mu je veliki plus :)

 

dobro je sto ce osnova tima ostati ista, tj domaci igraci koliko kapiram ostaju.

 

sto se tice tima za sledecu sezonu,

 

borjan vise nego korektan golman. mesto na klupi mozda za jednog mladog momka i jednog matorca koga ne bi smaralo da vaspitava ovog malog. ne znam ima li neki talentovani deckic kod nas

 

bekovi...stojkovic i rodic sigurni, ne verujem da ce pre kvalifikacija negde, gobeljic kao rezerva isto, valjalo bi tu malo pojacati konkurenciju, mozda neki univerzalac koji moze da pokrije vise pozicija

 

stoperi...savic i babic kako stvari stoje...ovde treba jedno pravo pojacanje, iskusan igrac. frimpong odlazi, za 4. stopera isto moze neko ko ce biti zalog za buducnost

sredina...sto se tice defanzivnog dela, tu smo dobro popunjeni....jovicic i krsticic bi trebalo da zavrse posao. racic ako ostane, mislim da ce ekslodirati! verujem da je bolji igrac nego sto se misli...ofanzivni vezni, vise nego potreban....kako stvari stoje, to mesto je za sada upraznjeno, a ne vidim problem da tako i ostane. mislim da bi jos jedan igrac tipa krsticic tu zavrsio posao. jos uvek se nadam da ce zvezda ponovo zaigrati 4-4-2 :) krila...radonjic, ben...odlaskom adzica i izvesno srnica, stvara se rupa u rotaciji...pitanje kako je popuniti.

 

napad....joveljic sigurno drugi spic...prvi spic...jedino da se nadamo nekom novom boaciju...ili kleu...ili...zigicu...ili drulicu...

ono sto ja mislim je da zvezda ima dobru osnovu za sledecu sezonu, formiran tim i da prvih 11 nece biti problem, vec kako popuniti klupu sa dovoljno kvalitetnih igraca. glupo je placati stranca velike pare da sedi na klupi, a opet u drugu ruku glupo je razbijati formiran i uigran tim. neki ogromni talenti se bas ne naziru, oni koji bi ovaj prostor popunili.

 

ono sto mislim je da polako dolazi vreme da zvezda treba da pocne da razmislja kao dinamo. pitanje je samo koliko dobar skauting imamo. mozda i da se pukne lova za 2-3 talentovana igraca koji ce moci da se prodaju za velike pare.

 

u svakom slucaju, sledeca sezona ce biti vise nego zanimljiva

Link to comment
2 minutes ago, triple_nippled said:

sezona odlicna kad se sve uzme u obzir, podvig prvo plasman u le, a onda i prolaz grupe.

 

za sledecu sezonu, najveci dobitak je ostanak miloja, u koji nisam verovao, pre svega jer sam bio prisutan dok je pricao o povratku u srpski fudbal dok je bio na kipru. zato me i njegov dolazak u startu zacudio. posebno sto sam cuo kakvo misljenje ima o vucicu. sto mu je veliki plus :)

 

dobro je sto ce osnova tima ostati ista, tj domaci igraci koliko kapiram ostaju.

 

sto se tice tima za sledecu sezonu,

 

borjan vise nego korektan golman. mesto na klupi mozda za jednog mladog momka i jednog matorca koga ne bi smaralo da vaspitava ovog malog. ne znam ima li neki talentovani deckic kod nas

 

bekovi...stojkovic i rodic sigurni, ne verujem da ce pre kvalifikacija negde, gobeljic kao rezerva isto, valjalo bi tu malo pojacati konkurenciju, mozda neki univerzalac koji moze da pokrije vise pozicija

 

stoperi...savic i babic kako stvari stoje...ovde treba jedno pravo pojacanje, iskusan igrac. frimpong odlazi, za 4. stopera isto moze neko ko ce biti zalog za buducnost

sredina...sto se tice defanzivnog dela, tu smo dobro popunjeni....jovicic i krsticic bi trebalo da zavrse posao. racic ako ostane, mislim da ce ekslodirati! verujem da je bolji igrac nego sto se misli...ofanzivni vezni, vise nego potreban....kako stvari stoje, to mesto je za sada upraznjeno, a ne vidim problem da tako i ostane. mislim da bi jos jedan igrac tipa krsticic tu zavrsio posao. jos uvek se nadam da ce zvezda ponovo zaigrati 4-4-2 :) krila...radonjic, ben...odlaskom adzica i izvesno srnica, stvara se rupa u rotaciji...pitanje kako je popuniti.

 

napad....joveljic sigurno drugi spic...prvi spic...jedino da se nadamo nekom novom boaciju...ili kleu...ili...zigicu...ili drulicu...

ono sto ja mislim je da zvezda ima dobru osnovu za sledecu sezonu, formiran tim i da prvih 11 nece biti problem, vec kako popuniti klupu sa dovoljno kvalitetnih igraca. glupo je placati stranca velike pare da sedi na klupi, a opet u drugu ruku glupo je razbijati formiran i uigran tim. neki ogromni talenti se bas ne naziru, oni koji bi ovaj prostor popunili.

 

ono sto mislim je da polako dolazi vreme da zvezda treba da pocne da razmislja kao dinamo. pitanje je samo koliko dobar skauting imamo. mozda i da se pukne lova za 2-3 talentovana igraca koji ce moci da se prodaju za velike pare.

 

u svakom slucaju, sledeca sezona ce biti vise nego zanimljiva

 

Golmani ce biti Borjan, Stankovic (klinac) i Supic (matorac) tako da ce ti se tu ispuniti zelja.

 

Na levom beku smo doveli Hajdina, prica se da hocemo Gajica na desnom. Stopera tek treba da traze jer su do sada sve radili da Le Talek ostane.

 

U sredini smo, koliko znam, zavrsili posao sa Jovancicem i Melegom, trebalo bi uskoro da bude i zvanicno. Donald se oprostio, verovatno ce i Milijas, Racica gledaju ako ikako mogu da zavaljaju negde, za Srnica ima ponuda iz Turske. Tu pucaju jos na domace krilo (povratnik) i stranog pleja. Isto vazi i za poziciju spica hoce i Pesica da prodaju jer ima interesovanja.

 

Ostalo ce zavisiti od toga kakav dogovor bude sa nekolicinom igraca kojima na kraju godine istice ugovor a dogovoreno je da ostanu do kraja kvalifikacija, kao i od toga kako ce te kvalifikacije zavrsiti rezultatski.

Link to comment

e da, setio se, sto se stopera tice, tu je i onaj mali erakovic

hajdin mi je bas neponzanica, deluje prilicno slabasno. ako dodje gajic, sto mi deluje malo nerealno, imacemo bas popunjen tim na bekovskim pozicijama.

jevtovic na krilu je isto skoro vidjen kao pojacanje.

pesic treba da ide, jer je nabio cenu ove sezone, a realno nije neki spic ubica, posebno protiv malo ozbiljnijih odbrana.

 

sve se svodi na to da je spic najosetljiviji deo ekipe. tu ne sme da se promasi. treba da pozovu zivu barda da preporuci nekog iz gane za 1000$ i resen problem

Link to comment
11 minutes ago, triple_nippled said:

hajdin mi je bas neponzanica, deluje prilicno slabasno. ako dodje gajic, sto mi deluje malo nerealno, imacemo bas popunjen tim na bekovskim pozicijama.
 

 

Hajdin je nepoznanica po mnogo osnova ali ne i po snazi. On je zapravo fizicki dosta mocan igrac, visok, snazan, dugog koraka. Ako dobije ozbiljnu sansu jedan je od igraca na koje tipujem da ce pokazati dobre stvari.

Link to comment

kapiram da im je za spica u planu stojiljkovic a rezerve panjkov i ovaj mali, al prvo mora da se proda pesic za bar 2-3kk

 

sto se stopera tice, imamo ong brazilca na pozajmici u radu, al ga izgleda niko ovde nije gledao... mozda eventualno @adasevic

Link to comment

Nisam gledao, ali sumnjam da je vec spreman za ozbiljnije stvari. Ovo mu je bila prva profesionalna polusezona.. Mozda dabude Frimpongova uloga, kao 4. spic ekipe ilitako nesto

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...