Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neka svi kojima je Radnicki u srcu neka prime moje najiskrenije saucesce!!!!!

Ovo je nevidjena bruka,nema dalje!!!!

Nažalost, potpuno si u pravu. Ja sam prelomio i naredne sezone mi ne pada na pamet da idem na Čair.

Link to comment

i ja sam za, al sam na glas prokomentarisao pred zenu   :isuse:

 

Какав данак неискуству, каква грешка млађанога Румпела!  Јој, јој, јој, шта ће се ово догодити...?!

Link to comment

 

FK “Radnički” iskreno poštuje interesovanje medija za izbor našeg novog trenera, ali ovim putem molimo sve da se suzdrže od odbjavljivanja dezinformacija.

 

Juče je održana sednica Upravnog odbora kluba, ali na njoj nije prezentovan novi trener. Glavna tema razgovora članova Upravnog odbora je bila analiza postignutog u proteklom prvenstvu, ali i budući koraci našeg kluba.

 

Trenutno se pregovara sa nekoliko trenera u zemlji i inostranstvu, i onog trenutka kada budu budu završeni javnost će biti obaveštena o išodu. Zamolili bismo medije da ne licitiraju sa imenima navodnih trenera sa kojima se i ne pregovara, pogotovo kada se ima na umu da su članovi stručnog štaba i igrači na zasluženom odmoru do 10. juna.

 

U svakom slučaju, javnost će za 10-ak dana biti obaveštena o rezultatima pregovora i verujemo da će novi trener biti po ukusu kompletnog stručnog štaba i igrača, ali i Meraklija

http://fkradnickinis.rs/2017/05/saopstenje-za-javnost-povodom-medijske-licitacije-o-novom-treneru/?lang=lat

Link to comment

Sledece saopstenje ce bude da nas najlepse zamole da se ovde ne bavimo nagadjanjima i insinuacijama u vezi angazovanja novog trenera  :)

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...