Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Načuo sam da na UO nije donešena odluka o novom treneru. Može da se desi da bude neki nastavak u Pleasure generalnom dnevnom redu ;)

https://www.juznevesti.com/Sport/Ipak-nema-odluke-o-novom-treneru-Radnickog.sr.html

 

 

Iako je Propadalo najavio da će večeras biti saopšteno ko će nastaviti da vodi niški klub, do toga nije došlo jer, kako kaže, još nisu pronašli parvu osobu za to. 
Edited by Jedan je Real
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jao molim te Boze, daj im malo pameti !!!

Neko iole normalno ime.

Mi se ubacujemo da ce oni da se udubljuju u problematiku i ozbiljno razmisljaju o treneru a oni ga vade iz bure.

Mislim posle ovog hladnog tusa i nasi kriterijumi su skliznuli na dole. Ako su to hteli vala nisu mogli na bolji nacin.

I ako svako leto ovo kazem ali moram opet: "samo da prezivim ovaj prelazni rok"

Link to comment

Тренерску каријеру започео је 1993. године у Обилићу. Затим је тренирао разне српске клубове, између осталог ОФК Београд, Раднички Ниш и Партизан, а потом одлази у иностранство и води Спортиф из Туниса, Алтај Измир, бугарску Славију и ЦСКА Софију и ирански Пегах Гилан. У Партизан се као тренер вратио у лето 2006. године. После серије лоших резултата подноси оставку 8. јануара 2007. Након тога водио Литекс Ловеч, Отопени, Будућност, Ал Итихад Триполи, Табриз, Најран, ЦСКА Софију, Литекс Ловеч, Јангон Јунајтед и Сарајево.

 

 

+13575742962771.jpg

 

 

Beše on trener, dan-dva pre Rastavca. Bio je trener od 21,00 č. cele noći i onda je zbrisao na sabajle....i hvala mu.

Mani se čoveče.... :jerry:

Link to comment

Ја бих волео да нам тренер буде Милан Раставац, можда сте чули за њега...

Link to comment

Ako cemo da iznosimo licne zelje... ja bih voleo Slavisu Stojanovica ili Aleksandra Stanojevica na nasoj klupi da vidim.

aferim

 

P.S. Na SS misliš onog Vlasotinčanina-Slovenca što bio u CZV ?

Edited by Legenda
Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...