Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 minutes ago, Real sa Nišave said:

Pa da igramo na Cairu. 

...i ti brže-bolje po meni :rolleyes:     .....

Ja taj profil ne vodim skoro dve godine. Imam svoj lični. Taj profil sam počeo da bataljujem još dok su "pojedinci", hajdučili sa onim drugim profilom, a sad im nije on interesantan,

Vraćen je kreatoru, inače...

Edited by Constantin
Link to comment
5 minutes ago, Constantin said:

...i ti brže-bolje po meni :rolleyes:     .....

Ja taj profil ne vodim skoro dve godine. Imam svoj lični. Taj profil sam počeo da bataljujem još dok su "pojedinci", hajdučili sa onim drugim profilom, a sad im nije on interesantan,

Vraćen je kreatoru, inače...

Pojedinci ne vole kad ih "pojedinci" pljuju iza leđa! Dobro znaš pozadinu iza toga, pa nemoj sad da kriviš pojedince. 

Edited by ackonish
Link to comment

Manite se, da se prozivate.

Će pitaš onda "kreatora" odakle mu to da će igramo na Čair.

Počeli se ljudi raduju, da ne bude moša.

Link to comment

Nema prozivanja.  Konstantina poštujem puno. 

Informacije o tome hoće li se igrati u Nišu dobićemo tek početkom naredne nedelje. "Kreator" je verovatno pročitao vest da je Radnički dobio licencu i pomešao pojmove. 

Link to comment
Just now, ackonish said:

Nema prozivanja.  Konstantina poštujem puno. 

Informacije o tome hoće li se igrati u Nišu dobićemo tek početkom naredne nedelje. "Kreator" je verovatno pročitao vest da je Radnički dobio licencu i pomešao pojmove. 

Vidim....nemoj više, molim te.

Link to comment
4 minutes ago, Real sa Nišave said:

Manite se, da se prozivate.

Će pitaš onda "kreatora" odakle mu to da će igramo na Čair.

Počeli se ljudi raduju, da ne bude moša.

Ovo je bilo samoprozivanje....:nobles:

verujem da ti bolje znaš omladinca.....

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

sta si be ti kenjao za mene da sam ja srao za tebe

 

tko što zna, nitko ništa ne zna, krhko je znanje 

Link to comment

 

"Инспектор УЕФА обишао је нишки стадион пре осам дана, зашао у сваки његов кутак, сео на сваку столицу и ушао у све просторије."

Link to comment

CSKA Sofija je zainteresovan, a na Lalatoviću je da preseče posle prekida saradnje sa Čukaričkim, koji ga je doveo iz Vojvodine.

- Radnički iz Niša me zove svaki dan i nude mi mnogo stvari, ali ne želim više da radim u Srbiji. Želja je da se oprobam preko, znam da je CSKA stupio u kontakt sa mojim menadžerom, koji je predstavio moje uslove - rekao je Lalatović.

 

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link to comment

Vranjanci su napravili veliku feštu na svom stadionu kako bi svoje miljenike "pogurali" u Superligu, a velike aplauze dobio je povratnik na klupu Dragan "Recko" Antić.

Antić je preuzeo Radnički iz Niša nakon odlaska Bobana Dmitrovića, ali nakon što je uveo tim sa Čaira u Ligu Evrope - ponovo je seo na klupu Dinama i sa ovim timom i matematički obezbedio plasman u viši rang.

Lazar Ranđelović, momak rođen 1997. godine, postigao je gol za Vranjance u prvom poluvremenu dok je Novi Pazar ubrzo uzvratio iz opasne kontre.

 

Nesto mi se cini da je Randjelovic nas igrac na pozajmici u Vranju, i cini mi se da se nadavao golova u Vranju ove sezone...

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...