Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

zadnji put kad bease ovacije na zapad, nacelno se sa Ivicom, a u saglasju sa publikom, dogovorio da napadamo duplu krunu ...

vreme je da se avat menja...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, porucnik vasic said:

Што оде Рацко?

 

da sprovede uvodjenje dinama u sl do kraja ... a i ugovor mu sa realom bio samo do kraja sezone, kolko da sprovede u delo ivicine takticke zamisli

Link to comment

Ja bih Djumija, ne vidim ni jedan razlog da ne dodje. Dokazao se za ta dva meseca da ima znanje.

Ne moze da se uporedjuju golovi i ova igra u zavrsnici kod Recka jer smo zimus imali slabiju ekipu. Takodje smo imali i istrosenu ekipu zbog trenerske vrteske i navodno one pretreniranosti kod Pakulta.

Ono sto se jasno vidi je cvrstina i stabilnost ekipe. Djumi je odlicno upakovao ekipu, protivnici su imali najmanje stopostotnih sansi za njegov mandat.

Mislim da Krunic nista veliko nije napravio sem kupa koji je osvojen na svojstven nacin.

Sta mislite ko bi bio dobar za nas???

Link to comment

Isto Djumi, sta znam, ne bi Krunica. Nekog ko ima i ume da sprovede ideje koliko toliko za ovo kratko vreme do starta sezone. Ta cvrstina je najvise falila ekipi tokom sezone.

Link to comment

Od slobodnih trenera Radomir Antić, Slavoljub Muslin i Aca Stanojević... ako ćemo već da iznosimo nerealne želje... evo da i ja doprinesem. :)

Link to comment

Ja mislio na realne. Djumi je realna zalja. Pepi???

Ne pada mi ni jedan trener na pamet, Lalat je bio solidan izbor. Ume da razigra igrace. Djumi takodje.

I kad bi mogao da dovedem ove nerealne nabrojane dobro bi se zamislio. Stanojevica i Antica da ali Muslina je pitanje.

Volim trenere koji umeju da naprave ili razigraju igrace. Ne volim one koji vecito kukaju za pojacanjima i koji slazu tim kao kockice i mnogo cesto umeju i da unazade igrace ako ne prilagodjavaju taktiku timu. Jedan takav je grof Bozovic.

Ovaj sto je u Vojvodini sada je dobar trener, Stolica je koliko sam video trener koji ne odstupa od svoje filozofije i za takvog trenera treba duzi proces do rezultata. Njegova selekcija pa doselekcija. Mislim svima njima trebaju ove faze i vreme ali mnogi prvo naprave igru prilagodjenu timu pa onda polako jure neku njihovu viziju igre kroz selektovanje i doselektovanje ekipe. Glupo je odmah krenuti sa svojom filozofijom igre ako nemas igrace. Tako je pokusao u Vojvodini i cao zdravo kroz par utakmica.

Djumi je koliko se secam kombinovao i izveo nekoliko formacija. Ako se dobro secam.

 

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...