Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

19 minutes ago, Constantin said:

Mooda mi se naježe kad vidim malu kvotu na nas...:isuse:

 

kao prvo, nemo se rapavo izrazavas pred picke

kao drugo, mora da si najezen veci deo sezone

ako si i dalje najezen i horny, da saljemo iz nisku banju termofor za utopljavanje ? :)

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

 

kao prvo, nemo se rapavo izrazavas pred picke

kao drugo, mora da si najezen veci deo sezone

ako si i dalje najezen i horny, da saljemo iz nisku banju termofor za utopljavanje ? :)

Nemoj da mi radon (Rn) sparuška petlevezi...:laugh:

Link to comment

Занемаримо "трапави наслов" због којег изгледа као да су наши фудбалери привђени у ПУ. Углавном, истрага је настављена, а наши фудбалери ће бити саслушани у својству сведока...

 

Link to comment

Stajao sam sa Cakijem posle utakmice jedno desetak minuta. Taj razgovor sa njim mi je mozda bio i najemotivniji deo onog cirkusa. Dečko je tu noć bio poražen čovek. Toliko je to bilo emotivno da su ga dvojica Marinaca tešila i odgovarala ga da ne ostavi fudbal. Prenecu vam doslovno njegove reči:" Kako da posle ovoga nastavim fudbal?! Prestar sam da opet odlazim iz Niša, a ovde da igram vise nema nikakav smisao."

Pitao sam ga sto je rekao Obradoviću posle onog drugog penala kada mu je dotrcao. Odgovorio mi da je trazio da mu da crveni jer nije mogao vise da izdrži, niti je zeleo da bude upamćen kao neko ko je tog dana bio na terenu.

Bas je mučno bilo, tek se danas malo opasuljih od prokkete Subotice.

Kad su igrači došli to ograde, pitah Acu da li ste vi deo ovoga, covek poce da plače pred svima nama. Nekoliko igraca je bas tesko podnelo sve ono.

Jeziva noc 

Link to comment
33 minutes ago, Real sa Nišave said:

Stajao sam sa Cakijem posle utakmice jedno desetak minuta. Taj razgovor sa njim mi je mozda bio i najemotivniji deo onog cirkusa. Dečko je tu noć bio poražen čovek. Toliko je to bilo emotivno da su ga dvojica Marinaca tešila i odgovarala ga da ne ostavi fudbal. Prenecu vam doslovno njegove reči:" Kako da posle ovoga nastavim fudbal?! Prestar sam da opet odlazim iz Niša, a ovde da igram vise nema nikakav smisao."

Pitao sam ga sto je rekao Obradoviću posle onog drugog penala kada mu je dotrcao. Odgovorio mi da je trazio da mu da crveni jer nije mogao vise da izdrži, niti je zeleo da bude upamćen kao neko ko je tog dana bio na terenu.

Bas je mučno bilo, tek se danas malo opasuljih od prokkete Subotice.

Kad su igrači došli to ograde, pitah Acu da li ste vi deo ovoga, covek poce da plače pred svima nama. Nekoliko igraca je bas tesko podnelo sve ono.

Jeziva noc 

 

Ma ocigledno je bilo da igraci nisu bili deo svega toga, zbog toga je i drugo poluvreme bilo kakvo je bilo. Ubedjen sam da se kasnilo sa pocetkom drugog jer je nakon saznanja iz Krusevca svima bilo predoceno kako mec treba da se nastavi nadalje, ali da jednostavno nasi igraci i trener nisu hteli ( za zamrznutog nisam siguran), a onda su nam surovo pokazali da smo trebali da smo hteli... Icicemo u evropu i mi i suboticani, kao dve najzasluznije filijale crvenog blizanca, ali jebes ti sve to...

Link to comment

produzise mu pritvor na 30 dana ... uefa kaze da nije bilo sumnjivih uplata po kladionicama na mec ... jebace im majku sudija sa advokatima, ne moz be lezis u tvorza zbog idiotski dosudjenog penala ... marmuni

Link to comment
30 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

produzise mu pritvor na 30 dana ... uefa kaze da nije bilo sumnjivih uplata po kladionicama na mec ... jebace im majku sudija sa advokatima, ne moz be lezis u tvorza zbog idiotski dosudjenog penala ... marmuni

A dobro, to sto nije bilo visokih uplata ne znaci mnogo. Srki je na visokom polozaju u jednom lancu klladionica. Kolko su se kladionice ovajdile jer nije doslla ocekivana dvojka?

 

I nije mu penal jedina greska na utakmici.

Link to comment

Зна ли се ко сутра може од наших да игра, шта је са повређеним играчима?

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...