Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

anketa na mondo

 

Ko će pored Crvene zvezde i Partizana u Evropu?
  • Radnički Niš
     
    58%
    39
  • Čukarički
     
    21%
    14
  • Napredak
     
    7%
    5
  • Vojvodina
     
    6%
    4
  • Spartak
     
    4%
    3
  • Voždovac
     
    3%
    2

Spartak  :ohmy:.......:ziga: .......  4%....:laugh:   

Spale ima veće šanse nego Vojvodina, Voždovac, Čuka i Čarapani zajedno.... :)

Link to comment
Quote

- Al’ me čudi malo i vaš ovaj sa Arene, ni njemu ne želim da izgovorim ime (sekretar Sudijske komisije Igor Radojičić, prim.aut). Pošto je on velike sudija i ovde nam je držao predavanje kako treba, a sve što je pričao nama na Areni je rekao kontra. Da je bilo sve regularno, regularni crveni kartoni, regularan penal. E, zbog takvih situacija me sve to i boli - izjadao se Lalatović.

http://www.telegraf.rs/sport/fudbal/2951998-masakrirali-su-nas-smeju-mi-se-iz-loze-hocu-da-pobegnem-u-ameriku-vulkan-emocija-lalatovica-pred-mec-sa-partizanom-video

Mukica :sad:

Link to comment

Мени Тончев делује као да је на врхунцу форме. Крстајић би требао да реагује...

Link to comment

95 godina kluba, idemo na pobedu, bod je po meri, Toncev igra, dolazi renoVirani protivnik po meri, karte 100 dinara kod bazen, sudi Majo, zadnji put kad je sudio pobedili smo ih i iskljucio im igraca, vreme idealno za igru, popularne cene karata, najvatreniji na svetu Nislije 1986...sve je tu

 

Sprema se istinski spektakl!

Link to comment
Quote

Po Dačićevom nalogu u Pariz su odmah upućeni državni sekretar MSP zadužen za bezbednosna pitanja, Ivica Tončev, i generalni sekretar MSP, Veljko Odalović, kako bi u razgovoru sa akterima incidenta utvrdili o čemu se tačno radi.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=04&dd=20&nav_category=11&nav_id=1383448

 

Nas ponos!!! Nasa dika!!! Uvek tamo gde je muka i nevolja, spreman da resava i najteze zadatke koja mu Majka Srbija dodeli! :rolleyez:

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...