Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

El me mene sećanje vara il se drao ko Limeni ?

Ma komentari su mu bili svecki....ako se sećaš, uglavnom je "prenosio" utakmicu. Nego, ima jedna stvar....budući da sam u poslednih nekoliko godina upoznao mnoge ljude iz "sveta medija" savetovao bih vam da sačekate kraj sednice UO....možda bude neki Janjić, Krunić, Djumi ili Pine. Možda Recko neće........

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma komentari su mu bili svecki....ako se sećaš, uglavnom je "prenosio" utakmicu. Nego, ima jedna stvar....budući da sam u poslednih nekoliko godina upoznao mnoge ljude iz "sveta medija" savetovao bih vam da sačekate kraj sednice UO....možda bude neki Janjić, Krunić, Djumi ili Pine. Možda Recko neće........

I to sto kazes... A kad je to ?

Link to comment

Bilo bi dobro DJUMI . Ista kultura kao kod Mime a i trener dokazan sa velikim iskustvom. Ko ne poznaje neka proveri. Tvorac generacija 19971998. 1999 2000 2001 u selekcijama

Link to comment

Bilo bi dobro DJUMI . Ista kultura kao kod Mime a i trener dokazan sa velikim iskustvom. Ko ne poznaje neka proveri. Tvorac generacija 19971998. 1999 2000 2001 u selekcijama

​Ne bih se složio. Najveći posao odradili su instruktori Ješić, Miško Jurasović, čak i sam Rastavac je imao udela, Velebit.....tako da nikako ne bih sve to pripisao Đumiju.

​Što se Đumija tiče, prepun je teorije, u praksi se slabije snalazi. Fudbal poznaje teoretski perfektno, ali to nije dovoljno. Selektiranje igrača mu je zapravo bila slabija strana. Bio je sklon i da ''učini uslugu''.

​Što se seniorskog fudbala tiče, nije se baš proslavio. Imao je u Vojvodini jedan kratak period kada je sve išlo kako treba, ali izuzetno kratak period.

​Naravno, bolje on nego Recko....ali ga ne bih istakao kao idealno rešenje.

Link to comment

​Ne bih se složio. Najveći posao odradili su instruktori Ješić, Miško Jurasović, čak i sam Rastavac je imao udela, Velebit.....tako da nikako ne bih sve to pripisao Đumiju.

​Što se Đumija tiče, prepun je teorije, u praksi se slabije snalazi. Fudbal poznaje teoretski perfektno, ali to nije dovoljno. Selektiranje igrača mu je zapravo bila slabija strana. Bio je sklon i da ''učini uslugu''.

​Što se seniorskog fudbala tiče, nije se baš proslavio. Imao je u Vojvodini jedan kratak period kada je sve išlo kako treba, ali izuzetno kratak period.

​Naravno, bolje on nego Recko....ali ga ne bih istakao kao idealno rešenje.

Link to comment

Ješič Jurasović Velebit tako je . . . . Djumi nije politicki odredjen . Instruktorska sluzba FSS je zato i imala instruktore iz 4 saveza , FS VOJVODINE FS BEOGRADA FS ZAPADNE SRBIJE I FS RIS-a. Djumi je bio koordinator i sef . Usluge veruj mi nije cinio , ili jeste u minimalnoj meri , zato i nije odgovarao menadzerskom lobiju

Link to comment

Ješič Jurasović Velebit tako je . . . . Djumi nije politicki odredjen . Instruktorska sluzba FSS je zato i imala instruktore iz 4 saveza , FS VOJVODINE FS BEOGRADA FS ZAPADNE SRBIJE I FS RIS-a. Djumi je bio koordinator i sef . Usluge veruj mi nije cinio , ili jeste u minimalnoj meri , zato i nije odgovarao menadzerskom lobiju

Link to comment

Ješič Jurasović Velebit tako je . . . . Djumi nije politicki odredjen . Instruktorska sluzba FSS je zato i imala instruktore iz 4 saveza , FS VOJVODINE FS BEOGRADA FS ZAPADNE SRBIJE I FS RIS-a. Djumi je bio koordinator i sef . Usluge veruj mi nije cinio , ili jeste u minimalnoj meri , zato i nije odgovarao menadzerskom lobiju

 Zamenio je Velebita na mestu šefa koliko me sećanje služi, a kod Velebita je po mom mišljenju to funkcionisalo malo bolje, ali ok, stoji da je radio korektan posao, opet po meni, ne tako dobro kao Velebit. Upoznat sam sa nekim stvarima oko usluga, zato sam spomenuo....ali to je na veliku žalost neizbežno u našem fudbalu :)

​Brine činjenica da od 2011. nije u seniorskom fudbalu, tada je vodio Metalac i bilo je jako slabo.

​Više sam za ''pronalaženje'' novog Rastavca, nego za oslanjanje na stare trenere iz domaće lige. 

Link to comment

Da se nadovezem zasto tako mislim:

1.znam

2. Tu su mu njemu znani Gagi i Pepi iz RIS-a te bi odlicno se razumeli na zelenom terenu

3.Imali bi neku kulturnu perspektivu

Na zalost Stolica je vec u Vozdovcu , on je bio deo te ekipe i vidan je njegov rad u ekipi Vozdovca

Link to comment

Da se nadovezem zasto tako mislim:

1.znam

2. Tu su mu njemu znani Gagi i Pepi iz RIS-a te bi odlicno se razumeli na zelenom terenu

3.Imali bi neku kulturnu perspektivu

Na zalost Stolica je vec u Vozdovcu , on je bio deo te ekipe i vidan je njegov rad u ekipi Vozdovca

Boldovani deo mi nije jasan

Link to comment

Gagi Ilic, pretpostavljam nije bio po meri uprave...

 

Gagi Ilić bi bio odlično rešenje, ali problem je što još uvek nema PRO licencu.

​Naravno, i za to postoji rešenje, ako klub ima dobre volje...

Link to comment

„Ништа није дефинитивно решено у вези мог ангажовања за шефа струке у нишком Радничком, преговори су у току, па видећемо“, истиче у изјави за ИнфоВрањске Драган Антић Рецко, тренер врањског Динама

https://www.vranjske.co.rs/info/%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%9B-%D1%98%D0%BE%D1%88-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BC-%D1%81%D0%B0-%D0%BD%D0%B8%D1%88%D0%BB%D0%B8%D1%98%D0%B0%D0%BC%D0%B0

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...